Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    ale kdepak, prostě restart. nové publikum se nedívá na staré verze. pár lidí bude chvíli prskat, ale nakonec prostě bude známá jen ta nová verze.
  • Třeba se původní umírající Spock probudí a zašeptá "Ufff to se mi jen zdálo "... a vydechne naposledy .

    Jo nadměrné cestování v čase a převracení minulosti už seriálový Startrek úspěšně pohřbilo ...
  • A vidíte COD fans z torrentu mi před pár dny říkali , jaká je to pěkná a hratelná hra *15* . No naštěstí filmová licence opět nezklamala - vypadá to pěkně , hraje se to jako Massdefect a pobíhají tam žlutí , modří a zelení .
    No nic , o takové hry se na konzolích běžně zakopává takže koridorová klasika ....
  • GlaDOS
    Dobrá, nechal jsem se unést. Jsem z diskuze pod Monacem trochu v ráži.
  • Asi pred hodinou jsem si rikal ze sem taky neco takovyho poslu ale rikal jsem si ze na trolleni dneska kaslu... dik zes to prevzal :D
  • Jo jo, srovnávat tuneloidní arkádu s armou je fakt na místě. *1* No ale svůj úkol si splnil - postěžoval sis na špatný český hry. Gratuluju. *2*
  • Pravdu máš. 3/10? To je výsměch. Jasně, nemá to bullet-time, neproletíte se tam v A-10, ani se Kirk nenaučí žádnej z řevů jako hrdina ve Skyrimu. Ale animace postav rozhodně lepší jak v NFS a to už dělá hodně. Navíc jak říkáš Activition Blizzard dělaj hrozný hry. Kolik měl takovej Starcraft, 9/10? A tohle jen 3/10? Má snad Starcraft Enterprise? Já kašlu na nějakej Wargame, rozhodně du do Star treku.
  • kubi-wan
    běž.
  • Žádné překvápko se nekoná... kdo čekal, že to dopadne dobřel, měl by se nechat vyšetřít *3*
  • sleepless
    Ironie je fajn věc, ale pořád je to plevelení diskuse na úrovni těch, co je ironizuješ. Prosím ne. Někdo by standartu normální diskuse nést měl. Dík.
  • GlaDOS
    To je fakt bordel tady. Nějaky indi trapošiny mají víc než tohle. Jdu na Eurogaymer.
  • Whoossain
    Tak tam je to opačnej případ - herní adaptace filmu. Moc si to už nepamatuju, je to nějakej pátek, co jsem to hrál, ale vim, že mě to taky celkem bavilo. Akorát si vzpomínám, že jsem to nedohrál do konce. Zasek jsem se tam v nějaký místnosti, kterou blokoval takovej přerostlej šmejd a já ho nemoh pořád zlikvidovat. A pak už přišel nějakej reinstal systému a znovu jsem se do toho už nepustil. Jinak u těch herních adaptací filmů mě napadá z bližší minulosti třeba Terminator: Salvation nebo Wanted (i když u Wanted se můžeme přít, jestli jde o herní adaptaci filmu nebo komiksu). Každopádně obě ty hry byly relativně povedený, obě jsem dohrál do konce a celkem mě bavily. Pochopitelně ani jedna nebyla žádnej zázrak, ale nějak mě to vzalo svoji jednoduchostí a z toho plynoucí možností hrát to po chvilkách když člověk nemá zrovna tolik volnýho času na něco pořádnýho, u čeho stráví půl večera...
  • Skoda ze to neni indie hra..10/10 by dostala..skoda...(trolling:)
  • jo jo .. a i třeba takový Thing se mi líbil. Sice "B" jak poleno..ale povedený béčko.
  • Vyjímka potvrzující pravidlo *9*
  • Blue.Shark
    Mě by jen zajímalo, jestli se jim vydání takového paskvilu vůbec vyplatilo.
  • Whoossain
    Určitě Silent Hill. Jednička se, z mýho pohledu fanouška série, mimořádně povedla. Atmosféra, hudba, příběh. Podle mě jednoznačně nejlepší filmová adaptace hry vůbec (alespoň co si teď vzpomenu)...
  • Godfather: The Game byla světlá vyjímka :)
  • smejki
    Tato hra by měla mít víc než Starseed Pilgrim, nebo to Monaco, protože je technicky vyspělejší. Nebo, ať nežeru, by měla mít alespoň 7/10, protože na obrázkách vypadá pěkně.
  • Od téhle hry jsem moc nečekal,ale i tak jsem nečekal až takový děs.Říkal jsem si jo fajn Star Trek tak trochu na styl Mass Effect v béčkovém podání,ale skvělým zvukem.Nakonec jsem tuhle hru nedokázal ani dohrát...až tak byla strašná a to se mi stalo snad poprvé,abych v půlce hru raději nechal ležet.Film teď pro mě bude jakýsi osvěžení po tomhle spálení. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit