Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on ale nepsal "po pár minutách hraní u kámoše"..
  • Děkuji za recenzi, co se nebojí napsat pravdu.
  • No vidis, ja zase nechapu lidi, co hodnoti neco po par minutach hrani kdesi u kamose.
    Prodlouzeni dosahu tricorderu, bez ktereho se v jedne casti nehnes dal je na nic? Moznost omracit nepritele rovnou phaserem, aniz bys k nemu musel pak jeste bezet je na nic? Shield boost nebo healing je take na nic?
    Nevim jak u tebe, ale mne na hre staci, aby mne bavila. A to se tehle povedlo. Ano, neni dokonala, ale zase na druhou stranu mi na konci nepredstavila padoucha, o kterem jsem doted nevedel a nedala mi na vyber tri barvy explozi... A pro tvou predstavu, coop mi je ukradeny, hral jsem offline. A i tak byl ten partak 100x uzitecnejsi nez ti tupouni v ME2 a hlavne ME3, kde byli jen jako kanonenfutter.
  • jedině dobře, že recenze vznikla, alespoň lidé neznalí mohou ušetřit 50E.
  • tve puvodne sem nechtel reagovat ale ze zdejsich komentaru mam hubu na stole. Jakoze vetsinou si na redakci stezuju ale tady se jich musim plne zastat a hodnoceni naprosto odpovida. Hra je priserna' (hrano na pc u kamose - wannabe star trek fan) vetsina je vyjmenovana v recenzi takze se tim nebudu zdrzovat.

    Co me ale nejvic zarazi je ale to co se libi zdejsi komunite. Vam opravdu staci aby to vzdalene pripominalo ME a dalo se to hrat ve dvou? to je vazne to co staci abyste rvaly ze hra je nespravedlive podhodnocena? Hnusna grafika ,jedna skladba z filmu ,trapny ukoly, zbirani bodu na nic pac ty upgrady sou na prd,vedlejsi ukoly na nic protoze za ne dpostavate body na nic.

    Doted sem mel jeste iluze o tom ze lidi chtej kvalitni hry ale uz je nemam. A dokonce chapu herni vydavatelstvi. Udelejte pohled ze treti osoby, co-op a mate vyhrano protoze ostatni muze bejt uplna srajda a lidi to budou chvalit.
  • krmíš trola
  • kubi-wan
    Nejlepší! Jednou jsem ji koupil v Levných knihách asi za stovku *4*
  • A můžu za to, že píšeš jak lopata a máš dětinsky ubrečený názory? Ono to taky není poprvé, že jo. A vykašli se na mínuska, to jen banda horolezců nemá mozek, ale umí klikat.
  • Nevím, jestli má cenu se bavit s kašparem, který kibicuje a přitom předhodí unikáty v podobě "zato" "ses" .
  • Ty by sis to koupil za těch ~40 euro?
  • Zato ty ses tady svým skvostným pravopisem a slohem vyznamenal. *7*
  • Jack1947
    Vidno, z reakci na muj prispevek je tu zda se i par lidi, co nechapou nizke hodnoceni ktere se zacina cim dal tim vice rozsirovat. Nuze nejsem na tom sam. Kdo to tak vidi.

    hehe- Reakce na takovyhle typ prispevku by se mi zdala zbytecna, no ty minusove body to jen potvrzuji. (presto uz jen takhle jsem zareagoval...) *7*
  • Nemesis výrazně vylepšují vystřižené scény.
  • No jestli je u tebe clovek stary 28 let teenager... A navic, v TOS ziskal Kirk veleni ve 31 letech. 3 roky muzeme pricist jine casove linii a zasahu Nerona, ktery veci uspisil.
    Mne se novy restart, jako fanouskovi, libi mnohem vic, nez ta hruza s nazvem Nemesis.
  • To víš, občas je to tady mistr za mistrem. Ne, že by jim člověk nesekundoval, ale nepopíratelně tady za čas vzinkou památný hlody...
  • Hahaha, jak ti dnešní hráči nechápou, že si takovej paskvil s bugama a blbou AI zaslouží 3/10.

    A jak tady někdo absurdně píše že přísné recenze zvyšují návštevnost konkurence. *15* *15*
  • Jenze to je serial, vetsina filmu byla naprosto akcnich. Co se tyka tech kadetu...neprijde mi to az tak nelogice, byla to v podstate vycvikova mise, ktera se zvrhla...kadeti tam byli na trening, automaticky povysili bud tim, ze jejich nadrizeny umrel nebo prokazali lepsi schopnosti. Spock uz kadet nebyl, Kirk se tam prifaril nahodou a ze mu nakonec predali veleni lodi ? No manik + posadka co zachrani v podstate lidstvo a dokazou to co nezvladlo dalsich X lodi federace dohromady...

    btw ve starteku bylo vzdycky tolik kravin a nesmyslu, ze to zachranovala jen ta naivita se kterou to bylo natocene
  • Hru jsem zkoušela hrát v coopu ve split screenu na PS 3. Když jsme druhý den chtěli pokračovat byl save pryč a nahrála se hra jen pro jednoho. Pokusila jsem se to obejít výběrem kapitol, pak byl ale druhý hráč zcela bez získaných bodů. Setkali jste se při recenzi s podobným problémem? Jak to vyřešit? Děkuji.
  • No lepsi tento restart, nez posledni "puvodni" film Nemesis, kde mne na konci bolelo celo a cela hlava, jak jsem musel kazdych 10 minut dat facepalm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit