Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proste Skajwolkr jako. Ja to vim pac sem tam byl. Sice vono se to nezda, ale je to tak. Ja si to pak urco zkusim... Jeste nevim co pouziju, ale vim ze to bude husty *5*
    • takhle ja nepíšu
      • prestan se za me uz vydavat kriste pane boze jezisi marja jozef
  • Malá sranda za velký peníze. Děkuji nechci.
  • Pohoda hra. Sice trochu casual a já jsem převážně casual hráč viz Witcher 3...
    • ha, uz tu mam dvojce, tak pod kluku, snaz se *1*
      • Tak teď jsme tu už tři teda *4*
  • Chci se zeptat...dá se hra hrát v offline módu? Jsou zde boti? Nebo se jedná čistě o multiplayer s jinými hráči?

    díky
    • nightborne
      ...přečti si recenzi.

      Je to skoro čistě mulťák, máš tam pár misí proti AI, ale ty, když si je chceš projít všechny, vydržej odhadem tak na dvě hoďky.
  • Radkaa
    Že vás to pořád baví se hádat kvůli nějaké omalovánce. *15*
    Piu Piu Piu...
    • wenceslaus
      Proč proboha omalovánce?
    • Padej ke sporáku *7* *7*
    • Omalovanku si robiš každy den na ksicht.
  • ako je to spravene v sekcii missions (teda single player) co sa tyka odmeny za uspesne dokoncenie ..dostava xp ktore sa potom zapocitavaju k multiplayeru ? alebo za single nedostane nic.
    • nightborne
      Dostaneš tam xp, který se normálně počítá do mulťákovýho ranku, ano. Ale tak málo, že se to rozhodně farmit nevyplatí - za jeden zápas máš víc než za hodinu misí pomalu.
  • Horsie je, ze zabudame ze taky BF2 mod Forgotten mode ponukal tiez velku porciu zabavy a bol prakticky zadarmo. Zatial co dnes platime za mody akoby za plne hry a niekedy aj dvakrat za tu istu hru. EA sice robit hry nevie, ale dojit ludi vedia genialne...
  • Geniální hra, konečně neco zajímavého po všech tech COD, CS, BF,... Skvělá grafika a optimlizace, užasná hratelnost, jako celek to šlape skvěle...

    Koupil sem si Ultimte edici tkaže se už těším na další DLC...

    Po zaklínači nejlepší kousek letošního roku a dobrá náprava chudi po tragickém falloutu, a za dlooouhou odbu nejlepší střílečka
    • nightborne
      Úžasná hratelnost =)?

      Ale co, když tě baví, jenom dobře =)!
      • Hlavně se neposr*t z toho, že to někoho baví a přijde mu to dobrý, že?
        • nightborne
          He? Co to blábolíš? Přijde ti, že mi to nějak trhá žíly? Přijde ti, že "Ale co, když tě to baví, jenom dobře," je nějaká známka toho, že to nedokážu unýst?

          A co jako, že ho to baví? Mě to chvíli taky bavilo dost, a když mám povrchní chvilku a chci se podívat na parádní grafiku a chvíli si zastřílet, klidně si to zas pustím, a nijak se za to nestydím. Tak moc nechápu ty tvý poznámky ;).
          • "Úžasná hratelnost?"

            Ale no ták, ty urýpaná tlamo...
            • Jo tak to pozor, protože expertík si něco myslí...
            • nightborne
              Nemá to úžasnou hratelnost. Hratelnost je průměrná, což musí potvrdit každej, kdo to nehraje jako první hru v životě. Proto vyjadřuju údiv, že někdo vyzdvihuje i tu hratelnost. Grafika je nicméně fenomenální.

              I přes průměrnou hratelnost není problém, aby to někoho bavilo, protože to prostě vypadá skvěle a akce dokáže být strhující.

              Ale co já tady něco vysvětluju nějakýmu anonymnímu kokůtkovi, boha.
        • vsak jo, prase se taky rado rochni v bahne a nikdo mu to nevycita *1*
          • Běž si hrát ty svoje nezávislý magořiny a nemel casuale.
            • kennyB
              Ted: kterou hru máš na mysli??? Ono je to tu totiž u každé hry stejné, co se komentářů týče...
            • Vidim ze jsi to nepochopil, tak ti to vysvetlim jak diteti ze zvlastni skoly. Vetsina her za ktery se plati ma obsah, ktery ma urcitou kvalitu a tim to vyvazuje cenu.
              Tohle ne.
            • "ta hra vznikla jenom proto, abys za nu zaplatil."

              Díky bohu, že ostatní hry vznikají z dobroty srdce vývojářů, kterým je u p*dele, že klidně i na hře prodělají, co? *7*
            • noob neunesl kritiku svoji oblibene h(s)racky a vzteka se jak maly harant

              EA dela jenom komercni odpad, ta hra vznikla jenom proto, abys za nu zaplatil. Hrat uz se to nema. Deal with it. *5*
  • Má ta hra nějaký smysl, nebo jen bezmyšlenkovitě běháte po mapě s ostatníma magorama?
    • Chim
      Asi ne. Jak jsi to popsal tak to bude spíš takový simulátor tvého života v ústavu.

      PS: Nezapomeň mě nahlásit.
  • CRYPT
    Tak za sebe. Musim rici a zaroven souhlasit s recenzi ze grafika a zaroven optimalizace je naprosto spickova. To je fakt pokoukanicko. Proste luxus, ta euforie v podstate pretrvava doted. Zklamani je ze skutecne hratelne vesmes jsou 4 mapy, coz si myslim je dost malo. Dale velke zklamani pro mne je, nedostatecny vyber zbrani. Jako tech par kousku suma sumarum nvm kolik, ktere navic si muzete unlocknout az s vysim rankem je tragicke. Hlavne ale co mn e fakt zklamalo, ze neni moznost mit svou vytipovanou zbran jak za imperium tak za rebely s tim, ze se bude da optimalizova dle potreb hrace. zkratka chybi mi moznost dat si jiny scope, pripadne "silencer" atd... Mozna i skiny na zbrane neni tak spatny napad. Mozna to je pitomost, ale mne takove drobnosti proste u strilecek bavi, protoze citim, ze mam neco skutecne sveho, neco co jsem si zkousenim vypiplal. Premyslim, zdali si budu dokupovat dalsi obsah, protoze v zakladu toho skutecne moc neni. Zase jako fanouska STAR WARS ... no uvidime

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit