Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak jsem neodolal a nainstaloval si jedničku Battlefronty. Pořád je to pořádný nářez. S botama je to neskutečná sranda. Comander Skywalker has entered battle. Lord Vader has entered Battlefield:D A nejlepší jsou ty mise, kde se dá lítat se stíhačkama. S Y-Wingem nalétávat a bombardovat nepřítele to je mazec. Má to taky luxusní hudbičku a zvuky a i grafika jep ořád super a hlavně to jede bez problémů na Win 10 64bit. A je to v podstatě zadarmo. Jednička je podle mě lepší i než dvojka. Má to prostě náboj. Rozhodně doporučuji víc než tenhle moderní derivát.
    • Veskoslav
      No nevím, ale zrovna boti jsou v této sérii katastrofální:) AI je na úrovni želviček z Maria. A zmódovaná BF II je mnohem lepší jak I. díl:) A pokud se nepletu, tak hrdinové přidali až právě ve II. díle této série.
      • ty jo fakt nechápu, proč máš tolik mínusů během chvilky??
        • Veskoslav
          Protože se tady vyskytuje jeden takový človíček, co kliká napříč diskuzemi:)
          • aha... asi veterán z Diabla 2... takový člověk pak musí Diabla uklikat během 10 vteřin ne?:D
      • Ale houby, žádné natrvdlé želvičky:D sranda s nima je, pro mě i sebeblbější boti jsou lepší než skutečně blbí lidé. Nerad hraju se živejma hráčema(max s kámošema v coop). Ano ve dvojce s nimi můžeš hrát ale v jedničce jsou to AI ovládání boti s nějvyšším počtem killů za hru:D Ale když se snažíš tak je v pohodě ustřílíš. BTW mody jsou možná super to nepopírám, ale já zuasádně hraju u všeho jen vanillu....
        • Veskoslav
          No ono zrovna u MP hry není moc ideální proti botům, ale hlavní je, když tě to baví. Já si vždycky projedu tu "kampaň", co tam je s boty a to postačí. A módy mám spíše na grafiku a skiny na postavy než na hratelnost:)
          • jo když je to jenom HD reskin tak to jo, ale jinak když to zasahuje do hry samotné tak to ne. Mě to baví proti botům, protože jsem casual hráč stříleček a nemám reflexy, nebo nehraju tak intenzivně, chci si zahrát, pobavit se, vyzkoušet vozidla.... to mi umožní jen boti. Hraju i BF4, ale to je katastrofa... když to hraju po práci ve všední den, tak se jakž takž chytnu, ale večer, kdy jsou tam ty klany a tak tak to je 2/30 smrtím... a to mě nebaví... kdyby tam byli boti, tak si člověk zahraje, porozhlídne se po mapě a tak... takhle je rád, že někoho zastřelí. Taktiuka je ta tam a vyhrává rychlost. Zavázal jsem se, že další EA/Dice hru už bez botů a offline režimu nekoupím...
            • No tak tuhle jsem se připojil do hry s popisem "friendly for Noobs" a na jed nýstraně samý 140 levely a na druhé 1-60 ... no jatka... a takhle je to téměř vždy...
              Battlefield 2 jsem s kámošem hrávali 2-4 proti plný sestavě botů... a to byla sranda.
              Taky jak to nemá menu a normální vyhledávání serverů, tak pořád něco nefunguje, nebo padá... takhle si tak jako tak pořádnou hru nepředstavuji. Ani člověk nemůže udělat soukromou. Ale to je fuk. Jsem poučenej se EA vyhýbat. Pořád tu ale mám všechny staré Battlefronty a Battlefieldy 1942 - Battlefield 2:-)
            • Veskoslav
              No mě to pro změnu zase baví. Ale taky záleží, jaké máš spoluhráče. Takový PayDay 2 je s boty hrozná a záleží na hráčích. Jinak jsou myslím u BF4 nějaké servry pro začátečníky, co jsem se díval:) Možná to zkusit tam nebo hrát módy, co mají převážně na techniku.
  • Mam chut na nejakou MP strilecku, tohle se mi celkem libi, ale zatim to nehodlam kupovat vzhledem k cene a k obsahu. Kazdopadne vsiml jsem si, ze treba Titanfall uz se da poridit v deluxe edici se SP za 500, ale hraje to jeste vubec nekdo? Popripade poradite klido neco jinyho
    • Veskoslav
      SP byl zdarma pro všechny majitele cca před rokem. A hrají to stále lidé. Není to sice extra hodně, ale není problém najít hru ve většině módů do 1 minuty. Já bych ti ji doporučil, ale nemusí to sednou každému.
      • Zkousel jsem to kdysi o free vikendu a bavilo me to, takze pokud neni problem s hraci, tak do tohopujdu. Jen jeste otazka - predpokladam spravne, ze pokud si poridim deluxe edici se SP, tak budou soucasti i vsechny doposud vydany DLC?
        • Veskoslav
          Jj. Jediné, co není zdarma, tak je něco o tvorbě hry. Jinak základní hra myslím teď stojí 20 euro? Já jsem dokonce vlastník základní hry bez toho "deluxe" a mám všechny DLC, co vyšly (3 jsou), tak je mám zdarma. Ono když jsem si teď rozklikl obchod, tak mi to píše Deluxe za 19,99 a Season Pack Free.
          • Jj je to tak, ono primo na Originu se uz da poridit jen ta deluxe, ale zmatlo me, ze treba na K4Y je v prodeji jeste i vanilla verze. Uz to kazdopadne stahuju...
    • Draken69CZ
      Aspoň mám představu o hráčích Battlefrontu *15* Nic ve zlém *3*
      • Odulin
        Myslím, že nejsem zrovna representativní vzorek, spíš taková anomálie. :D
  • je pravda že je tu málo obsahu za tu cenu, a hra omrzí když je to stené pořád dokola, ale vzpomenme si na sportovní hry, fotbal je také jen na jednom hřišti, hokej taky pořád dokola, formule mají taky jen pár tratí a jezdí se skoro pořád stejně, a lidi to pořád baví
  • No teda zajimavejsi nez nazor na hru bylo v teto diskuzi sledovat boj Venkoslava s nejakym smutnym narusenym clovickem. Uvedomujete si ze ta osubka vyuziva nekolik ruznych nicku, odpovida casto sama sobe a vubec jedine o co ji jde je troska smutne pozornosti? Nerekl bych ze ten bot haze pluska vsem vasim oponentum ale v podstate tak identifikuje jednoho a toho sameho jedince(vicemene). No a co se hry tyka..krasna ale diky bete vim ze nejsem ten spravny typ na fps. Byla ze me mrtvolka kazdych 10sekund tak sem potupne stahl ocas mezi nohy, odinstaloval a vratil se k W3 :) ale graficky a universem parada ;)
    • smutnej a narušenej je akorád věškošašek
    • No já sem nějak moc nechodím, takže nevím o čem je tak úplně řeč, ale mě vždycky přišel narušenej spíš Veskoslav. Jistou dobu tady nebyla debata ve které by nesmrděl. Fakt co novinka, to nějaký jeho protivný komentáře i když často k tomu neměl ani co říct... a určitě nejsem jedinej kdo si to pamatuje...
      • "No já sem nějak moc nechodím, takže nevím o čem je tak úplně řeč"

        A to je presne ono. *7* *7*
        • No však přesně to píšu.

          Jen prostě on ten Veskoslav taky úplně normální nebude :)
      • Aha tak to neposoudim vubec. Ja tu v diskuzich nebyl uz peknou radku let takze dotycneho vubec neznam. Nebyt dlouhe nudne cesty asi bych sem ani dnes nezavital. Pokud je to ale jak rikate tak to bude karma hold ;)
  • To je nenávisti, jak kdosi řekl, nikdo nenávidí hry více než samotní hráči a já bych to upřesnil na PC hráče. Hodnocení PC verze na MT 3.8/10 mluví za vše.
  • Osviceny
    Důležitá otázka, která je pro mne dost zásadní a rozhodne jestli koupím, nebo ne... Můžu tam střílet ty kre*enský Ewoky ?
    • nightborne
      Tipnu si, text recenze jsi nečetl, že ;)?
      • Osviceny
        Ne, jediný co mě zajímá jsou Ewoci, moje noční můra !!!
  • Nechápu jak taková bezduchá střílečka, ještě někoho může bavit.Grafika není vše.
    • Pokud toho máte zaměstnání, při kterém musíte přemýšlet, tak rád sáhnete po 'bezduché' hře.
    • Právě jste uvedl důvod proč to některé baví.. třeba zrovna nemají náladu.. hledat nějakého ducha. ;)
  • Jedinou pochvalu pro EA musím dát za betu=ušetřeno 1600,- za hru. Takovou chybu už asi EA neudělá, škoda.
  • "Opravdu ideální přijít z práce domů a hodinku či dvě si zastřílet a přesto patřit k tomu lepšímu průměru."

    WTF? Lepší průměr mezi naprostýma lamama? Ještě řekni, že to hraješ na konzoli a platí to dvojnásob.
    Jaký to má smysl něco zapnout na hodinu, udělat nesmyslně pif paf kde vlastně o nic nejde, celé je to blbé a vlastně dle tvých slov nezáleží, jestli někoho vůbec trefíš a zase to vypnout? Co ti tohleto dá?

    Stejně jako má single nějaký cíl, tak ho musíš mít i v MP, chtít vyhrát, být lepší, než ti ostatní a to jde jen pokud máš nějaké fungující mechanismy a skvělý gameplay a ne plochou nudnou blbinu, to tu hodinu života raději dělej něco jiného. Navíc pokud by tě hra opravdu bavila, tak ji po hodině nevypneš. Tento casual pohled některých jedinců fakt nechápu.
    • pokud ho to bavit, tak to staci. proc v tom hledat neco vic. pokud ho hra takto hrat bavi tak nechapu proc se rozcilujes. vetsinova populace hracu nema na hrani tak jako tak moc casu, a tak tyto jak ty rikas casual hry jim naprosto vyhovuji. Proc tobe to ale vadi nechapu. na svete je spousta hc titulu i pro hrace jako si ty, kteremu tohle ocividne nestaci. nebo chces rict, ze hry by meliu hrat jen jedinci vyvoleni, nejlepe tebou?
    • "Mááámííí, já nechci, aby si ostatní děti bavily jinak u jiných hraček, než s jakými si hraju já. "
      *pak se rozbrečí, jak malý děcko, do máminy sukně*

      Díky za tvé rozepsání, ale pokud by někdo neměl čas, shrnul jsem tvůj příspěvek pouze na dva řádky.
    • C-BEAM
      až trochu vyrosteš tak ten "casual pohled" pochopíš
      • Aristarch
        Mam 43 rokov, s hrami ako Manic Miner som vyrastal. Kedy ten pohlad, podla teba, uvidim...ked na konci zivota bude ten tunel? Je mi zle z toho, ked niekto urcuje ludom, ako sa maju pozerat na hry. Je poondiata doba, ked ti iny urcuju, co sa ti moze a co nie pacit. To je to iste...ako ked mi niekto tvrdi, ze volske oko zo slaninov je nezdrave a preto mi nema chutit.
        • C-BEAM
          je skutečně tak těžké pochopit, že většina lidí má dostatek výzev v reálném životě a nepotřebují si přidávat další i v tom virtuálním? Že hry berou jako relax a nejde jim o dosažení vrcholu žebříčku? že se chtějí pouze odreagovat, pobavit a věnovat se pak něčemu jinému? Já mám také rád v hrách výzvy, snažím se v nich překonávat sama sebe ale také rozumím lidem kteří hry neberou až tak vážně a možná by si to mohl pochopit také. A nikdo ti nevnucuje co se ti má líbit a co ne, nebuď paranoidní.
          • Aristarch
            OK... tak ako si to napísal teraz...tak takto to beriem. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší