Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám to koupené s PS4 a je to nezkutečná pecka. Člověk příjde z práce, hodinu denně, co si to zahraji si užiju grafické, zvukové orgie. Hratelnost je na nejlepší úrovni stříleček, co jsem viděl a hrál. Za mě 9/10, jelikož tam není singe kampaň. A ano, jsem casual hráč jak poleno!!!
    • tak jestli je to tvoje prvni hra v zivote, kor fps, tak mozna bude nejlepsi, zejo...
  • A proč ta hra vlastně dostala nadprůměrných 7? Je to jen MP, je to cituji "jednoduchá a tupá střílečka", prý jsou tam nic moc mapy a celé je to takové o ničem ten gameplay vcelku... tak proč 7?
    • nightborne
      Máš to v posledním odstavci.
  • Veskoslav
    Jinak jak se tady nadává na respawn. Je pravda, tragédie. Ale to si nepamatuje na předchozí díly? Autoři to zachovají a je to špatně *1* MP totiž u pozemních bitev vypadalo tak, že 50% hráčů mělo zaměřené výsadkové pozice nepřítele a zvesela tam pálilo vším, co mělo
  • jo jinak mám trochu tip na ty mínuska, dle mého je to Wallet Warrior, krade nicky, nedivil bych se i tomu klikaní...
  • já hraji SWTOR, tohle jsem zkoušel jako betu na PS4 a myslím ,že zůstanu u SWTOR...
    • Tu zatracenou hru ještě někdo hraje?
      • já, Veskoslav má pravdu v tomhle, Bioware jsou idioti, což potvrzují dlouhodobě. MMORPG a oni řeší story, oni nepřidají PVE, PVP, prostě nic.

        Dám příklad na sobě, hraji se svým assassinem pvp a já měl top gear hned ten den, co spustili patch, teď v podstatě pvp hraji bez motivace.

        Takže v podstatě už ani nehraji.
      • Veskoslav
        Docela dost lidí. A poslední datadisk je fakt dobře napsaný a příběh posunul TOR na špičku MMO. Průšvih je ten zbytek:) Ale docela pozměnili platební F2P model, takže není tak agresivní jako předtím. Za vyzkoušení rozhodně doporučuji. (Za sebe pak Imperial agent, kdy jeho kampaň, co se týče příběhu nemá konkurenci.)
        • Slibovali ze pvp bude na free accountu bez omezeni. Pred dvouma rokama. Stahl jsem 20 giga jenom abych se logl a zjistil, ze je to porad omezeny. Nez tohle zrusi, tak to fakt za free nepovazuju.
  • Krescz
    hehe....musím uznat, že hra vypadá nádherně
  • Chudák Veskoslav tady bojuje s armádou anonymnich trolu a jak to tak čtu že mu to za to vůbec stojí *1* Obzvlášt MP koment je vtipný. Proč běhat jak ocas po mapě s ostatními hráči? Ne ne radši budu hrát single jako AC kde se hráči vymlouvají na příběh a přitom se hra hraje vlastně sama. :)
    • Máš snad něco proti mě?
      • yep
  • Možná někdy ve slevě koupím za plnou cenu určitě ne. :)
  • Nejhorší na tom je ta cenová politika EA
  • Vypadá to krásně, zvučí to krásně, ale původní Battlefronty to hratelností a vůbec strčí hravě do kapsy... Absolutně se to nevyplatí kupovat.
    • Vypadá to krásně, zvučí to krásně, ale jinak je to totální kravina...
      • a v cem presne, pane velkomozkovy, je to ta kravina?
        • eStar
          Já bych neřekl totální kravina. Spíš průměrná hra s vynikající grafikou a ozvučením. Proč průměrná? Málo obsahu, primitivní hratelnost, příšerný spawn systém, mizerně vydesignované mapy a to vše za velmi nadprůměrnou cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit