Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S recenzí naprosto souhlasím, je to pozlátko je to plochý, ale zas je pravda že technická stránka věci je skutečně letos asi to nejlepší a celkem dobře se to hraje, bejt tam dvakrát tolik víc map, vozidel a zbraní tak by to mohlo bejt mnohem lepší.
  • Díky za recenzi. MP hry sice nehraju, ale jsem za nadprůměrné hodnocení u této hry velmi rád, protože je fajn vidět, když to hne žlučí místním "odborníkům na herní vkus". Samozřejmě přeji i EA (pokud je hra kvalitní) zasloužené prodeje u všech svých her.
    • Ty to nemáš v hlavě v pořádku.
      • Copak? Proč by mi mělo vadit, že někomu se nějaká hra líbí? Proč bych to dělal, když to v hlavě právě naopak v pořádku mám?
        • A proč by ti mělo vadit, když se někomu hra nelíbí, když to máš teda v hlavě v pořádku?
  • Takový brak tyvole. A já nadával na nového Fallouta. *1*
    • Zapomněl jsem dodat: Z mého pohledu. *2*
  • klasika BF
  • Nerozumiem preco si Origin pod sebou pili konar.
  • I to strileni by melo mit nejaky smysl a rad. Kdyz uz cista arkada, mohlo to byt alespon jako UT2004
  • gesto
    Hra zaměřená na casual hráče co si to zahrají hodinu, dvě denně, už v betě jsem viděl že hra nemá žádný potenciál, díky bohů za ní, aspoň člověk nemusí vyhazovat prachy do koše
  • MARTASLJ19
    Skopírujem čo som napísal 19.10.2015

    "Najväčšie sklamanie roka, väčšiu úbohosť som ešte nehral!!! okrem grafiky a pekného audia + žmýkania SW značky to nemá absolútne čo ponúknuť.

    Gameplay to nemá žiadny!! módy v bete boli ako z nejakej MP vložky ktoré zvyknú pridávať k čisto singleplayer hrám. Proste je to čistá štvrtá cenová skupina!!! za toto sa môže DICE hanbiť."

    TAK ČO SOM VRAVEL, TO SA AJ NAPLNILO!!!!!!!!!!! *5*
    • Tak tak, krásný vizuál ale stupidní hratelnost pro stupidní jedince, fuj...
  • Skvělá hra. Ano je to to hra pro casual hráče, takže není moc těžká, ale má skvělou Star Wars atmosféru a grafiku. Opravdu ideální přijít z práce domů a hodinku či dvě si zastřílet a přesto patřit k tomu lepšímu průměru. Já pravdu nemám zájem hrát hardcore střílečky u kterých musím strávit x desítek hodin abych bych jakž takž dobrý.
    • Jak můžeš takové ubohosti napsat skvělá hra, nechápu už absolutně nic...
  • kubi-wan
    A proč s touhle licencí, v takový grafice, tak dobře optimalizovanou (pořád držim smutek za posledního Batmana) neudělaj pořádnou příběhovou singl hru? Kdyby byl dobrej příběh a level-design, chňapnul bych po tom jak Chňapík, maličký krokodýl.
    • Co já vím tank SINGL má pro tu to hru vyjít ale až později, protože hru chtěli vydat před filmem Star Wars...
    • Keyz
      To bych také rád ale od EA? To bych nevím jak by to dnes dopadlo....Snad hra pro všechny včetně kojenců.
      • kubi-wan
        No, to je fakt, co by s tim EA udělalo (i když schopný vývojáře tam maj)... škoda ale, že maj tu licenci výhradně oni a že z Raven software se stali "pomahači s mulťákem" u Call of Duty, jinak bych si od nich chtěl zahrát pokračování Jedi Knighta... ale vlastně... to už je dneska stejně nekanonický, takže pochybuju, že Kyla Katarna někdo někdy opráší.... *9*
        • To mi uniklo a jsou to pro mně moc smutné zprávy. Věčná škoda Ravenů. Hexen, Heretic, SoF, Jedi Knight 2, Q4, Singularity, jsem v singlu vykroutil do poslední kapky krve.
          • kubi-wan
            To jo... Singularity byla taky jejich poslední velká střílečka. A v mých očích ty FPSka oni uměli nejlíp. Chtěl jsem si někde koupit toho jejich Wolfensteina (2009), žel bohu nikde neni k sehnání (doufám v GOG release, když tam začli vydávat hry od Bethesdy) . Vim, že nebyl až tak skvěle hodnocenej, ale já mám pro hry od Ravenů prostě slabost.
            • Wolf z 2009 je poctivá, krvavá FPS řežba. Prostě klasický Raven, tak jak jej máme rádi. *2*
    • Veskoslav
      EA získala licenci na další hry ze světa SW, takže nevidím důvod smutnit:) Třeba se dočkáme projektu na bázi 1313. Takže DICE ať se postará o vizuál a audio, ale příběh nejlépe Obsidian.
      • lol ten minuskovy bot jede celkem stabilne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit