Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Start SWTOR je zatim jeden velkej fail. Fronty klidne na nekolik hodin, vetsina serveru plna. Pokud nekdo ted premysli zacit hrat, tak nejlepsi bude pockat az po vanocich.
    • MrSanta
      Oprava: pokud někdo teď přemýšlí začít hrát, tak nejlepší bude jít na server, který není full.
    • to ale neni zadnej fail. pujdes na predprodej do xzone, bude tam fronta a taky reknes, ze to xzone nezvladlo, ze to byl fail ? kdystepane kde se takovy lidi jako ty berou, to opravdu nechapu.
    • presne tak, fail nejhrubsiho zrna, akorat to lidi utvrdi v tom ze maji zustat ve wowku a kaslat na nejaky slibi, haleluja blizzarde, mas to pojisteny na dalsi petiletku...
      • Co to zase placas? Jenom naivni clovek necekal nejake fronty. A pokud jde o ten tvuj bozsky Blizzard,tak co ja se pamatuji tak pri spusteni WoW byly cekaci fronty nekolik hodin. Nekdy se znamym nepodarilo lognout cely den..
        • tak tak. Hlavně hra ještě ani nevyšla. Každý den přidávají nové servery a časem i zvýší populační limit na serverech (který je momentálně značně podhodnocen). Preorder je zadarmo a jeho účel není, aby si lidi naexpili postavy před releasem, ale proto aby release proběhl tak jak má. *3* Tak budu držet palce, protože sám jsem na serveru, kde je běžná čekací lhůta 6 hodin.
      • pardon *sliby
    • když se připojuješ jak chvist na jeblej server tak se nediv, na jiných nečekáš nic
      • Jo, prestav si ze nekdo zacal hrat na uplne prazdnym serveru 13tyho a bim dneska hodinu cekacka. Clearly his fault. Druha vec je ze 20. se to narve lidma uplne fest.
    • swtor je taky jenom boom velke slova ale tahle hra urcite nebu uspesna hral sem betu a musim rict ze je hra absolutne nudna samy questy typu prines a zabij 15x potrvor a jeste jsou tam ty rozhovory ala mass effect ale ty jsou uplne onicem protoze skoro kazde npc mela furt ty same kraviny a jenom to odklikavani zdrzuje par mesicu po start uto zacne ztracet lidi jako u (Star trek online-age of connan atd)
      • Musim soühlasit s Petrem, hraju od patku a je to des. Totalni, ale totalni koridor. Navic neskutecne dlouhy, takze voc casu stravite pobihanim nez plnenim questu. Navic vsechny questy jsou o tom, nekam jit a cestou postrilet vse, co se hybe. A jako bonus je postrilet toho jeste vic. Jsem na lvl 15 a zabil jsem snad pres tisic neustale se respawnujich NPC. Opravdu jsem cekal vic.
      • To je vtipné pretože žiadny taký quest tam nebol. Vždy to bola iba doplňujúca úloha, za ktorú si dostal nejaké XP navyše. Takže buď si sprostý alebo si to ani nehral.
  • Něco podobného očekávám do jednoho roku u Warhammer online.
    • WAR je moja srdcovka :/
      • Moje taky. Bohužel momentálně běží už jen 2 servery z původních 100. A populace klesla pod 5000 platících hráčů. Nejsem si jist, jestli tak malá komunita může WAR udržet při životě déle než půl roku:-(
  • výstižný obrázek *1*
  • jindra.veliky
    nebrecte furt kvuli tyhle kktie omg a radsi si zvyknete ze kdyz nekdo neco nehraje tak vam nikdo nebude zadarmo platit servery !
    • RickyMatew
      Ale oni to lidi hráli blbečku!
      • A oba jsou teď pořádně nasraní!
        • Ataker
          Tak proč se do toho sereš? *7*
  • star kárs je největší kundovina co jsem kdy videl jak v televizi tak na kompu nechápu proč si nekdo nechává vymívat mozek
    • a ne snad? jako co to má za význam že nekde chodí debilno se světelnýma mečema videl nekdo světelnej meč? je jenom z plastu tak se vzpamatujte
      • walltar
        A co má za význam když někdo někde chodí v normálním mečem nebo pistolí .... vdyť vám dětem taky pujčí jenom plastové.
        • no jasný no ale hra typu fps a TP je velkej rozdíl a u typu third je práve blbost star wars řeknete co je na týto hře dobrýho chápete tu poctatu té hry nikdy nic takovýho neexistovalo a nikdy existovat nebude vůbec nechápete jak vám vymívaj mozky ale to už nepochopíte protože kdo hrál tuhle hru tak ten už to nepochopí
          • walltar
            Tak na pochopení tohohle postu mám už asi malou mozkovou kapacitu.
          • jdi se lecit...vzdyt je to sci-fi. Vymytej mozek mas asi ty
      • Jimei
        videl nekdo nekdy kvalitní konzoly ? jsou to jenom *** tak se vzpamatujte
        • Ataker
          Proč hned urážky na konzole? Opravdu některé lidi nedovedu pochopit! Co z toho máte? Orgáč *8*
    • jestli jsi videl jen ty nove dily, tak se moc nedivim, ale spis jsi jen debilni troll :)
      • Nahodou mne napr. sa paci aj nova trilogia. Uznaj ze trojka je kvalitna :D
        • Jimei
          Trojka kvalitní ? trojka byla jenom o tom jak Skywalker řešil svoje emo problémy
          • Ked chces byt troll, bud aspon kvalitny troll...
            • he he .. to video mě úplně uzemnilo :-)
              no jo ... star wars je americká pohádka
            • Jimei
              tohle není trolling... 3trojku krásne vystihuje tohle video :http://www.youtube.com/watch?v=XSfuaGNyHV4
    • Taky se divím, proč si někdo nechá vymývat mozek, když jsou evidentně lidé, kteří ani žádný nemají. *5*
      • koukám no jméno jako reklama na kundovinu která nefunguje tak kdo má vymitej mozek?
        • jo vy si kupujete tu kravinu jo? tak se nedivím že je tolik vymaštěných palic v ČR
          • walltar
            Jo taky si někdy říkám kolik hňupů, imbecilů a debilů se tady vyskytuje ..... Ale aspoň si nepřipadáš tak osaměle. *3*
  • Hezké by bylo kdyby "jen tak náhodou" jim unikly zdrojáky od server-side.
    • :D Už několik let funguje relativně propracovana komunita kolem EMULATORU SWG :)
      • Já vím, jeden z nich jsem svého času testoval. Nicméně si myslím, že všem by prospělo kdyby unikla jedna z posledních verzí a ne ta na které se jelo před časem (pre-NGE), protože ke konci svého cyklu už to byla slušně odladěná hra, bohužel už bez té původní komunity.
        • walltar
          No jo ta komunita tam byla proto jaká to byla hra pre-NGE .... potom z toho udělali něco co vetšina z těch lidí nechtěla hrát. Ale i pre-NGE a pre-CU mělo svoje chyby. Ta hra nikdy nebyla dokonalá, ale byla jiná a to bylo co lidi táhlo. Stejně jak dodnes lidi hrají Ultimu online ... prostěje to něco jiného než styl MMO které nastoupili po ní, jako například everqest.
          • Tak komunita byla posbírána za roky provozu, jedinečného projektu . Zabili ji až ty dva velké patche. To nic nemění na tom, že se z toho postupem času zase stala výborná hra. Jenže s tím jak to SOE propagovalo a s negativní reklamou jakou si hra upgradem udělala nebyla šance se vrátit do starých kolejí, kromě toho někdy v té době přišlo wow, což byl poslední hřebík do rakve. Ultima je zatím nepřekonaná a nedoceněná hra se kterou se nemůže nic srovnávat.
  • nerozumiem, ked to zrusili, preco nevydaju nastroje nato aby si komunita mohla fungovat sama, pripadne ju neotvoria ako nedavno doom3 engine. Komercny potencial je 0, preto to aj zrusili tak nech si hraci na vlastne naklady dalej.
    • GlaDOS
      a co třeba licence, kterou by museli vývojáři pořád platit. přitom by pak ze hry neměli vůbec žádný zisk
    • Z toho by ale nemeli ani korunku (navic by to mohl zatrhnout Lucas - prece jen kazdej prd ze sveta SW mu musi nosit nejaky poplatky) a jeste by se pripravovali o potencialni zakazniky - treba by nakonec 2% z tech, kteri jdou dnes na sWOWTOR hrali radsi zadarmo tohle. A to jsou prachy, co by proste utikaly pryc z byznysu.
      Ono by bohate stacilo, kdyby dali zdrojaky ani ne jako open source zdarma, ale jako pronajem nejake mensi spolecnosti a brali 25% z mesicnich poplatku jako provizi. Takova spolecnost by nahodila treba 5E na mesic, udelala par lokalnich serveru pro nekolik stovek lidi (idealne na puvodnim SWG Classic systemu).
      Pripadne podobnym zpusobem za poplatek pronajimali individualni servry komunite (treba pro 500hracu) - aby jim to pokrylo naklady a udelalo generovalo i drobnej zisk a content by si vyrabela komunita. Kvalitni servery s aktivnimi adminy by byly plny a uzivatele by za kvalitni akce, eventy a questy na svem oblibenem serveru byli ochotni i neco platit. Navic kazdej servrik by mohl byt zamerenej a vyladenej na jinou cast komunity. Neco pure RP, jiny hlavne na COOP PvE, jiny zase specializovany na PvP. Protoze nikdy nebude nastaveni vyhovovat kazde skupine, proc to nerozkouskovat do mensich specializovanych?
    • Možno by si si mal prečítať článok...
  • Dinosaurus vyhynul, nastupuje mocný savec SWTOR! Sláva evoluci, přežijí jen nejsilnější. A žralok WoW..
    • Paulcz
      z bláta do louže :P
  • Hmm zajímavý .. z videjí to vypadá mnohem líp jak to nový star wars. *16*
    • Ty zmetku jeden swtor si neber do huby kdyz vo tom vic totalni hovno, blbe jeden zasranej!
      • Skoč pod kamion smrade. *16*
    • To bude tim ze to bylo graficky i hernim systemem na vyssi urovni nez je sWOW:TOR. Jenze "pokrok" nezastavis. NGE update v zajmu priblizit se stylem WOWku a zpristupnit ten svet i sirsimu spektru hracu (cti zjednodustit to na uroven ostatnich nenarocnych "ress pls, tady sednem je tu dobrej spawn" MMO) to zabilo. Dnesni MMO aby melo uspech musi byt hlavne co nejjednodussi na pochopeni, co nejpodobnejsi WOW jak stylem hrani, tak ovladanim, tak funkcnosti a take grafickou stylizaci. Jinak jej soucasna komunita MMOWOWeru necha proste umrit a ti ostatni jsou proste mensinova skupinka, pro kterou se to nevyplati delat.
      Lidi, co prijdou po 10 letech z WOWka, se proste nechteji ucit novou hru, novy herni system. Chteji novou verzi WOW. S dabingem, s novym svetem, s novymi texturami, novymi bossy, raidy ale vse ostatni - herni system, spawny, ovladani, graficka stylizace MUSI zustat jako ve WOW, jinak je odradi ucit se neco noveho, kdyz maji v hlavach 10let stale stejneho zakorenenenho systemu. A to jim vsechno nabizi Scifi WOW Tor. Proste takovy lepsi datadisk k WOW ale v jinem svete s novymi vyzvami.
      • Problém není v tom, že by originální MMO nikdo nehrál, problém je v tom, že si to myslí vydavatelé. Každé nové MMORPG je jenom kopie WOW a jako taková nemůže uspět. Ti, kteří hrajou WoW, u něho zůstanou, protože nová hra bude těžko zpracovaná líp než hra, na kterou 7 let vychází patche, navíc by přišli o své postavy. Naopak lidi, které WoW nikdy nezaujal (jako já), nemají důvod hru ani zkoušet, pokud je to to samé. Podobně jsou na tom i současné FPS, kde se všechno upravuje podle CoD, protože je nejúspěšnější, ale ve výsledku je to jen nudná blbost.
      • Xeene :) Ty mi děláš radost, vidíš věci přesně jako já. Já jsem teda políben pouze WoW a RIFTem (od kterého jsem čekal, že bude jako WoW ve svě nejlepší době to jest TBC). Moje první kroky s EVE nepočítám.

        Vždy jsem říkal, že WoW je jednoduchá hra pro malá děcka. Vždy mi to bylo opětováno s tím, že HC módy jsou HC a kolik, že jich mám udělaných apod. Ano HC mody jsou opravdu těžké, o tom žádná. ALE! Celá hra je zjednodušená "to the ground", český ekvivalent mě nenapadl. Dříve měl každý hráč jednu postavu se kterou se člověk zžil. Dnes? Milion altů, protože nic jiného se v té hře nedá dělat, jen dělat alty a chodit ty samé dungy ty samé raidy znova s jinou postavou. Dřív sis tu postavu vylepšoval "mazlil" si se sní. (Ano byli altholici, ale to nebyli raideři). Určitě víš co tím myslím:) A dalo by se pokračovat...

        K tomu RIFTu, prvních několik měsíců super. WoW-like hra která je i tak trochu rozdílná. Farmení HC-dungů bylo na několik hodin. Pamatuju na dungy trvající 5 hodin! (Ve WoW nemyslitelné, co není pod 15 minut je "otrava", pamatuji tam, že jsem dělal power pully přes celej hc dung. Ze začátku Cata to nešlo, ale později taky.) Pak super Riad-rifty, raid úkoly a další. Ale s dalším patchy se to až příliš moc podobalo WoW, nerf vedle, nerfu HC dungy co jsem dřv chodil 5 hodin jsem teď chodil max 30 minut. Tam kde jsme chodili na dva PURE healery jsme teď dávali s jedním support healerem (předtím jsme většinu dungů chodili pure healer+support healer). Co mi hlavně vadilo bylo LFD. To jakmile bude mít hra končím s ní.

        Takže nehraju ani jednu z těchto dvou her. Začínám si hrát s EVE online. A čekám jak bude vypadat GW2. Popřípadě zkusím SWTOR, ale po zkušenosti s RIFTem mu moc nevěřím.
      • Souhlas! Co se týče mého názoru ohledně grafiky, tak tahle plastelínová hrůza má i do WoWka daleko. Nechápu, jak tohle dnes ještě může někdo vydat. Co se týče hry samotné, tak po vystřízlivění tu stejně zůstanou jen fandové KOTORu a zbytek se vrátí na WoW a jiné hry.
        • asi budu muset zacit studovat lidsky mozek, protoze me opravdu zajima, jak clovek muze mit takovyhle myslenkovy pochody. Kde se mu v tom mozku bere takovej nesmyslnej a naprosto sracickoidni nazor. Ma nejaky nador, nebo se tak narodil ? Opravdu me to zajima, odkud se lidi s tema jejich viditelne nesmyslnejma nazorama berou.

          apropo: plastelinova hruza do wowka daleko ? pravdepodobne ti to asi nefunguje, tak jsi umyslne vetu zamenil, pricemz mela znit "wowko ma do te "plastelinove hruzy" daleko". Pokud uz srovnavas, bylo by dobre si uvedomit a podivat se, ze wowko je plastelinova hruza 1.0 a swtor je plastelinova hruza 2.0
      • Aneb největší stupidita 21. století, kterou překvapivě vyznává drtivá většina lidí - jiné = horší.
        Na světě by bylo hned krásněji, kdyby lidi nebyli takoví omezenci a dokázali se z téhle iluze vymanit.
  • DavRed
    Škoda... byla to skvělá hra...
    • pamatam sa ze ked som to prvykrat dostal do ruky tak som hral nonstop 12 hodin :D
      • jo, ten pocit kdyz clovek poprve vylezl skoro nahy na Tatooine, celou galaxii pred sebou k prozkoumani, byl neopakovatelny, stejne jako kdyz jsem poprve potkal jedie, jak na pisecne dune svadi boj na zivot a na smrt se dvema bounty huntery :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit