Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo jestli bude někdy v blízké budoucnosti k dispozici trial verze?
  • Článek super, ale myslím, že pro lidi, kteří nemají zkušenosti s takovýma hrama, bude problém rozluštit těch několik zkratek použitých v článku. Tento článek je vysloveně pro ,,odborníky ve svém odvětví,, nikoliv pro veřejnost (lze vyřešit připojením odkazu se zkratkami a jejich významem). Na druhou stranu bylo celkem efektně popsány klady a zápory daných klání PvP,

    S pozdravem recenzent Českých recenzí.
  • CZ/SK guilda SWGC Czech Corps je oficiálním zastoupením fanstránek Star Wars Game Centrum a jejím cílem je dát dohromady hráče, kteří hrají Star Wars: The Old Republic čistě pro zábavu.

    Chceme dát dohromady skupinu hráčů, kteří se chodí do hry bavit a rádi by časem plnili Warzony, Flashpointy a Heroic úkoly s kamarády a zároveň hrají hru ve svém volném čase a jen tehdy, když chtějí a povinnosti jim to dovolí. Nebudeme vás nutit k nějaké pravidelné docházce, naopak bude záležet čistě jen na vás, zda se někým na nějaké akci domluvíte, ale nemáme zapotřebí někoho nutit hrát. Jediné, co požadujeme, je respekt a slušné chování k ostatním hráčům.

    vice na http://swgccorps.enjin.com/
  • Hrajete nebo chcete hrát SW TOR? Rádi byste chodili Flashpointy a Operace a nemáte s kým? Guilda MYTH hrající na PVE serveru The Red Eclipse hledá nové CZ/SK hráče! Jsme součástí herní komunity existující již více než deset let a najdete mezi námi ostřílené veterány i nováčky, casual i hard core hráče, mladé i starší, ale hlavně pohodové lidi s týmovým duchem, co jsou pro každou srandu. Pro bližší info mi napište ve hře na stejné jméno (/tell nebo mail) nebo navštivte naše stránky na http://community.myth.sk
  • Na vlastni titul, tam mas Legacy teoreticky. Kazdopadne jsou tam nektery safe lokace, a nevim zda by zrovna nekoho bavilo na vysokem levelu jit zabijet ty nizke.

    Zabava je prave, kdyz potkas na worldu nekde nejakyho typka z opozitni strany a proste se do sebe pustite. Nekdy ani necekas ze te da mensi level nebo ze se tam nahodou objevi nekdo jinej a sejme te.

    Po tom, co upravili i ciste PvP lokaci na Ilumu tak se tam da celkem dobre bojovat. A je u toho sranda. Na serveru kde jsem je minimalne 2,5x vic imperialu nez republiky a na zacatku to tam zabijeli u spawnu plosnaky. Nyni uz to tam ani nema smysl a tak se berou vetsi skupiny a ty se navzajem ruzne potkavaji a nici po celem tom PvP ilumu, takze je to fakt zabava.

    Problem je s FPS, jelikoz kdyz jsme se potkali tak cca 40 lidi, tak se to neuveritelne trhalo.
  • takovyhle idioty bohuzel miluju, kdyz nejsou schopny prilozit ruku k dilu, valory se daji ziskat snadno jen tim, ze bojujes.. ne ze nicis hru osatatnim

    Takhle jen ukazujes jakej jsi neschopnej. Pokud nemas cas, tak to nehraj a hraj az si udelas cas. Valor ti je k nicemu kdyz ho nedokazes ani vyuzit hranim ve Warzonach.
  • Ringwraith: tvoje fakta sou bohuzel typu jedna baba povidala, novinari se toho chytli a hned to napsali... na kazdyho jednoho, co si na foru stezuje, je nekolik desitek tech, co nemaji potrebu se na forum vyjadrovat, protoze je hra bavi a veri, ze casem se vsechny bugy fixnou.

    To jak tu nekolik diskuzi po sobe podsouvas, ze Terra ma lepsi system nez TOR a v podstate si stezujes, ze vetsina lidi da prednost grafickymu stylu jinymu nez vychodnimu neni nas problem, ale tvuj. 100x radsi budu hrat namakanyho zjizvenyho hamiznyho zoldaka nez nejakou 12i letou pipinu v puncochacich obrovskyma ko*ama a minisukni, co nejakou nevysvetlitelnou magickou silou dokaze mlatit kolem sebe mecem, kterej je 4x tak velkej a tezkej jak ona

    Mimochodem video z Terry sem videl jedno a to jak tam nejakej tlustej myval mlatil kolem sebe halapartnou, to promin, ale tohle fakt ne :)

    Vrook: dobre ty :D
  • a na co ti valor bude? myslis, ze s lepsi equipem ti to pujde lip? bez treningu ani omylem a pokud pvp v budoucnu neplanujes hrat, tak z valoru pro tebe nic zajimavyho nekouka... suma sumarum, kazis ostatnim hru a nic z toho nemas
  • Vrook
    Ne.. mě jen už nebaví argumentovat a nemám to zapotřebí. Nechci vás o ničem přesvědčovat. Nejsem Biodron, sám uznávám že SWTOR má svý mouchy. Ale to nic nemění na tom, že mě se*eš jak ty, tak tvý kámoši, takže budu napadat...
  • Erien
    Mě právě příjde, že ze všech posledních mmorpg je tohle nejmíň zabugované. Například na buglej q co nešel splnit, jsem narazil do levelu 28 jen na jeden a jednou jsem se propadl texturou výtahu.
  • MrSanta
    Zajímavý koníček, kéž bych měl taky tolik volného času.
    Chápu správně, že když hraju SW:TOR a baví mě, tak jsem Biodron? Nebo abych byl Biodron, tak nejdřív musím psát oslavné ódy na hru na jejích fórech? Tuto možná bude problém, protože mi nějak není jasné, proč bych měl jít na fórum hry a psát tam že hrát hru je pro mě zábava.
  • Vrook
    >so mad even mad max would be ashamed
  • no 13 euro mesacne - tolko prepijes za jeden slabsi vecer v bare, kde ides na "jedno pivko" :D O planovanej akcii narp. narodeniny tak tma je to aj 2-3 nasobok ak sa to rozbehne :D Takze platit MMO pre pracujuceho cloveka nieje problem. A kolko tomu venujes casu zalezi na tebe. hlavne v SWTOR si myslim ze je to presne pre casual hracov. Hra dost pripomina singleplayer - hlavne PVE cast. Nato aby si mal Top equip nemusis 16 hodin denne farmit instancie. Nemusis chodit ani tie instancie. Warzony mozes ist aj na lvl 10 - staty zivoty ti to zrovna s vyssimi levelmi. AKurat sice chybaju skilly, ale da sa to zahrat tak, aby si z toho mal dostatok bodov na equip. A nehovorim o tom ze kampanovy probhe v SWTOR prekonava hociio co je v singleplayer - ak by si siel len kampanove questy mas co robit 180 hodin cisteho casu. tomuto sa snad vyrovna mozno Mass Effect, Skyrim a podobne RPG hry. Za taky Call of Duty das 50 euro a mas to za 4 hodinky dohrate.
  • miker17
    něco mi říká že tys ani tu Terru nehrál
  • U jinych her taky musis byt ve hre dyl nez(prumernou) hodinu denne aby jsi mel intenzivni zazitek? Nebo jeste jinak se zeptam. Hral jsi uz nekdy nejakou MMORPG nebo si to jen myslis,ze to tak funguje?
    Nesouhlasim s tebou,ale je to tvuj nazor a hadat se urcite nehodlam. *1*
  • miker17
    jemu to je stejně jedno......luv u tu *14* MIKI <3
  • Whisp
    Nechápem ako môže niekto kritizovať hru, ktorú ani nehral a informácie o nej má od ľudí, ktorý ju "údajne" hrali a nepáčila sa im. Ja som bol tiež k SW TOR skeptický, ale pred troma dňami som ju začal hrať a nadchla ma. Iste, má kopec bugov, ale ktorá MMO ich po štarte nemala ? Bál som sa grafického spracovania, ale na moje prekvapenie som si na neho zvykol za 15 minút. Že hra nemá rozsiahly end-game content ?No a čo ? Veď tu máme osem unikátnych príbehových liniek, ktorých dohranie zaberie aj niekoľko mesiacov. Naviac každé povolanie sa na 10 úrovni člení na ďalšie dve.
    Nijaké MMO okrem TOR ma doteraz neprinútilo čítať, prípadne aj počúvať zadania questov.
    Neponúklo mi ovládateľných spolubojovníkov, či možnosť rozhodovania v úlohách.

    Iste, SW TOR má od dokonalosti ďaleko. Keby bolo vo vývoji o pol roka dlhšie, sťažností by bolo určite menej. Ale aj napriek tomu si myslím, že hra má reálnu šancu sa na trhu uchytiť a nájsť si svojich stálych hráčov.
  • miker17
    sorry ale jsem psal jsem z práce
  • ja se loguju do warzony jen kdyz nemam cas na expeni... lognu zabehnu nekam do kouta a na zaver si jen zkontroluju kolikrat me killnuli... nejak valor ziskat musim...:)
  • Takže je možné získat na PVP serveru titul NoobKiller? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit