Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zde jde provozovat PVP pouze v určených lokacích a navíc v definované sestavě?Měl jsem rád pvp různě po světe, kde šlo krásně využívat překvapení a terény světa.Taky se do bojů někdy přidali kolemjdoucí a byla alespoň sranda.Vůbec nabízelo to více možností a taktiky.

    Zde to je tedy jak?Jsou zde pouze nějaké arény?A pvp zde probíhá pouze jako "turnaj"?
  • Tak co se her týče, opravdu nemá moc smysl se zabývat názory jednotlivých uživatelů diskuzních fór, pokud ti vyloženě nejde o to se dozvědět odpověď na nějakou otázku, která tě pálí...

    Já špatně pochopil, že to myslíš obecně...
  • Na MMO hrách je jeden problém, vyždují extrémní množství volného času, které prostě pracující a studující člověk nemůže hrám věnovat, pokud chce být ve svém reálném životě úspěšný.
  • Cahir
    Nepodsouvej mi něco, co jsem neřekl. Samozřejmě nehovořím o konstruktivní kritice, mluvím o těch, kteří mají na každém fóru účet a dokola na hry plivou, zveličují a často šíří úplné nesmysly.

    Možná ti to bude znít na hlavu padlé, ale ja se poslední dva roky NIKDY neřídím tím, co píšou anonymové do diskuzí (to bych si spoustu kvalitních kousků nezahrál), ale pouze a jenom profesionálními recenzemi a to jen některými, totiž takovými, kde se opravdu argumentuje. Člověk si prostě časem najde několik oblíbených lidí, kterým věří. Zajímají mě fakta a to fakta od člověka, který má něco v hlavě. Na nicneříkající hysterické výlevy internetového póvlu se můžu vysr*t. Mysli, co chceš.
  • Hele Cahire, neber to zle, ale kde bereš tu odvahu nazývat lidi, kteří poukazují na evidentní nedostatky produktů, zmrdy?
  • Cahir
    Já si stejně myslím, že to je pár zmrdů, co prostě pořád dokola prudí. Jaká je účast na těch fórech? Není vždy maximálně třeba v řádech tisíců?? Stále si myslím, že normální lidé to hrají a nemají potřebu o tom s ostatními pacienty neustále diskutovat.

    Faktem ale je, že mohou manipulovat s veřejným míněním opravdu silně.
  • Ani náhodou *3* .

    Snad SWTOR stihnu dohrát dřív, než ho vypnou, protože když si občas čtu diskuse a fóra, tak to vypadá, že je SWTOR to nejhorší, co se kdy objevilo na internetu a že nemá vůbec žádnou šanci přežít.
  • Nechtěl jsem to zmiňovat, ale celé se to víceméně zrodilo v jednom ToRtanic threadu na /v/. Nějaký Kyle, kterému se to stalo, to tam napostoval, lidi to zařadili do sbírky "kiksů Bioware, EA a Biodronů".

    A Kyle se rozhodl, že o tom napíše maily na různé stránky, včetně Joystiqu, RPS, Escapistu, PCGameru atd., aby se o tom dostala zpráva ven.

    Osobně jen zopakuji, že to nějak smrdí.

    Ale nechci se hádat o SWTOR. Kdybych chtěl, tak napíšu něco ve stylu: "Už chápu, proč nikomu nevadí, že hra nemá žádnej endgame, všichni hrají huttball."

    Oh wait, zrovna jsem to napsal. Flame on? *3*
  • IMHO (a na diskusích jsem nebyl, takže nemám poslední informace) pokud je chyba někde v jejich systému, tak pravděpodobně postihuje uživatele víceméně náhodně. Pochybuju, že mají implementovanou funkci hideUnsubBut. *3*
  • No, ale zase se tam dole píše, že už to podle vyjádření Bioware bylo opraveno... Co by je k tomu motivovalo, vyvádět takováhle alotria s účty některých uživatelů (ať už programově či ne)?
  • A četl si někdo ty Rules of Conduct? Já ne. A Bioware nikomu nebrání v tom přestat platit, jenom to teď zrovna nejde online a na opravě pracují.
  • Že je to divné.

    Nebýt toho "Some players have found a workaround link but have received a warning and seen their threads shut down by moderators as violating the Rules of Conduct.", tak řeknu, že je to prostá technická chyba, kterou opravili.

    Ale takto.....
  • Tvůj osobní názor tedy jest?
  • Pěknej článek. Teď jen, aby nerfli Sith Assassiny a Huttball bude ještě lepší. Nicméně jako Bounty Hunter PowerTech tank musím říct, že se mi velice líbí, jak i s tímhle ne úplně pvp buildem může bejt hráč prospěšnej. Obzvlášť v Huttballu jako obránce. Přitahování, stunování, jetpack atd. jsou tak krásný věci, když soupeře sekundu před položením vrátíte o spoustu překážek zpátky :)
  • Ringwraith
    Neutrální zpráva obsahující holá fakta:
    http://massively.joystiq.com/2012/01/19/swtor-unsubscribe-goes-missing-for-some/

    Některým hráčům zmizela z účtů možnost zrušení předplatného a lidi, kteří na fórech postovali link na příslušnou stránku pro zrušení, byli potrestáni za porušení podmínek fór.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit