Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Hezky jsi jeho komentář potvrdil názornými příklady.

    Děkuji.
  • Ringwraith
    A vidím, že v osobních útocích jen pokračuješ.

    Prostě nemáš, co bys řekl, ale holý fakt, že jsem uvedl něco nepozitivního o něčem kolem tvého milovaného SWTOR, ti nedovolí nezareagovat. A v takových chvílích jsou osobní útoky něčím jako "safe haven", co můžeš použít vždycky.

    A s tentacle bych to nepřeháněl. Preferuju vanilku.
  • Vrook
    Hentai tentacle pervert gets seriously pissed.. U mad bro?
  • Vrook
    >tvuj nick
  • Ono je to mozna tim ze jsem pobral q pro celou oblast, udelal jsem to v urcite male zone a sel jsem dal. Kdyz bych sel odevzdat tu prvni malou zonu tak dostanu jeste jeden co me posle prave do te druhe male zony. Ono to neni uplne game breaking, ale obcas ty xp chybi.
  • Jo s abilitama mas pravdu-casto fakt nejde poznat jestli uz je ready nebo ne.Jinak s tema q jsem fakt nemel jediny problem a to uz jsem zkousel tak 4 postavy.Q jsou v drtive vetsine delany pro danou oblast a az tak na sebe nenavazuji si myslim ze kdyz jeden vynechas nic se nestane.Jedu vzdycky podle class q a plnim vzdy ukoly v dane oblasti a zatim mi to vzdy vyslo
  • Ad bugy - neskutecne me vadi, ze abilita co je na cd sviti a je pres ni jen ten prouzek co jede dolu a odpocitava cd, coz je podle me fail a jeste intended. Uz aby byly addony co to fixnou. A ad questy - tohle se mi stalo behem lvleni jedne postavy snad 5x, staci aby clovek nedelal questy v poradi v jakym se "maji" udelat resp. neodevzdal jeden a sel dal na jiny q.
  • Po tomhle patchi jsem zaznamenal prvni velmi neprijemne bugy..tak doufam ze se s tim poperou.Jinak cim dale postupuji ve hre,tim vice si ji uzivam.Pripojil sem se k funkci guilde a vsechno je razem snazsi a zabavnejsi-od lvl 30+ si myslim ze jsou q pomerne narocne a plnit je ve 2(tzn ve 4 s partaky)je idealni.Bioware si me ziskalo hlavne pristupem ke ,snadnemu, hrani.Navaznost q je prikladna-jdete do oblasti plnit ukoly a splnite je vzdy vsechny najednou,nestava se tady(jako v mnohych mmo)ze se tam pak musite 10min bezenim vratit pro jeden blby amulet co vam zadali az po navratu.Fast travel na mnoho mist po cele planete co 30min-taky vyborna vec.Snadny travel na fleet co 18h-dalsi vychytavka.) v tomhle se poucili z mnoha chyb u jinych her a hraci to velmi zprijemnuje zazitek bych rekl
  • Vidim ze je tu hodne ostra debata. Ja osobne nejsem fanboy ani hater. Hra je z urcityho pohledu hodne dobra, nektery prvky jsou novy a ja osobne jsem je privital. (crafting, modifikace, mozna i neco dalsiho) V te hromade mmo co mame je urcite jeden z nejlepsich kousku. Hral jsem napr. AOC a to TORu nesaha ani po paty, wow jde od desiti k peti.

    Jenze na druhou stranu, jak napsal Sarin, nektery veci nejsou zrovna ok. Za me je to engine, kterej na moji sestave ze zahadnych duvodu jede asi na polovicni az tretinovy fps jak BF3 na ultra. Dalsi vec co me vadila byla odezva abilit (trochu to fixla ta polozka v nastaveni). Zustalo vsak to, ze nektery ability se proste nedocasti i kdyby mely. Hodne velky plus jsou brackety na 1-49 a 50 zvlast. Uz se da pvp hrat i s necim mensim jak 40tkou.

    Kdyz jsem zvazil pro a proti tak mi to vychazelo fifty-fifty. Nakonec to rozhodlo, ze ze "stare party" jsme sli hrat jenom tri a to je na mmo docela malo. (To samozrejme neni chyba hry) A ze z nejakyho zahadnyho duvodu nemam motivaci levlit alta, i kdyz vim ze by me v pvp bavil (taky z toho nevinim hru, ale je to pro me zahada, protoze ve wow jsem vylevlil bez znamek nudy cca 9 charu).

    Nakonec jsem teda dalsi mesic neplatil. Dam tomu sanci nekdy pozdeji, az ty chyby co mi vadi (snad) fixnou.
  • Neplati to az tak uplne-konkretne tady u ToRu vubec.Hra v mnohem pusobi jako single a nic po tobe nezada-nemusis starcet cas craftenim,dlouhym cestovanim(jo loady na planety jsou dlouhe) nemusis chodit zadne skupinove akce pokud nechces.Zazitek je porad stejny-jsi porad v pribehu,stale mas radost z noveho itemu,nove objevene planety a je jedno jestli ty q splnis za den nebo za 3-aspon takhle to funguje u me.MMO jsou hlavne casove narocne kdyz jsi na top levelu a mas guildovni povinnosti a chces kazdy druhy den chodit raidy atd..Jinak ty penize co zaplatim mesicne za online hru,utratim za jeden normalni vecer na pivu-tohle fakt neresim..
  • Ringwraith
    目的?

    Kdo ví. Jen rád poukazuju na věci, na které dosud poukázáno nebylo.
  • Zamerne prehanas a zvelicujes. Aj ludia ktorym sa hra paci (Biodroni) su si vedomi bugov a hernych chyb, a nie neberieme ich ako "zamyslenu featuru". Blizdroni zase vidia na wowku to najlepsie, preco nejdes radsej trolovat o clanok vyssie? Skutocne nechapem zmysel tvojho pocinania, preco sa vsetkych snazis silou mocou presvedcit o tom aku mas pravdu, ze ta hra je proste zla a nezahral by si si ju ani keby ti pri tom Georg Zoeller lizal boty. Fajn ,berieme na vedomie - ale tebe zjavne ide este o nieco viac, nechces sa s nami o to podelit?

    A moja pointa je, ze rovnako ako je vela topicov ktore kricia "FAIL", tak je ovela viac ludi ktory hru radi hraju. Hraci nikdy nebudu objektivny ku stavu produktu, kazdy sa pozera na svoj piesocek a nie na celok. Samozrejme ze kazdy nieje spokojny, vela ne-Biodronov chcelo dokonalu hru vo vsetkych aspektoch, ale uprimne, poslednu hru dokonalu vo vsetkych aspektoch tak aby sa pacila uplne celemu spektru uzivatelov, dokonale spracovanu s dokonalou grafikou a dokonalym gameplayom... ked mi taku hru ukazes, tak priznam ze SWTOR proste MUSI byt sracka, cancelnem si subscription a dalej budem sirit tvoje presvedcenie ako tvoj vyslanec v svete smrtelnikov, nikdy si nic nelegalne nestiahnem, prestanem fajcit a pit alkohol...
  • Bavil jsem se MMO hrách, kde prostě pro intenzivní zážitek musíš ten svět "žít" a abys toho mohl dosáhnout, musíš v hře být rozhodně delší čas než byť jen hodinku denně. A upřímně bych nepochopil, proč platit pravidelné měsíční částky za hraní MMO, které třeba převyšují cenu mého připojení k internetu.
  • Ringwraith
    Ok, beru na vědomí.

    To riziko je tu vždy. Někdo něco napíše a pak to jiný vyvrátí.
  • Ringwraith
    >Což asi souvisí s tím, že je tu spousta, ale opravdu spousta hráčů, kteří v životě MMORPG nehráli a pasují na něj standardy, na které jsou navyklí ze singlu.

    To budou ti, no jakpak se jim to říká, hmm, Biodr... Bioware fanoušci.

    Osobně myslím, že toto se ukážet jako zásadní chyba SWTOR. Fakt, že to je víceméně hratelné jako singleplayer RPG. Hráči si projedou příběhové linky a spousta jich už neobnoví předplatné. Ale to se ještě uvidí v budoucnu.

    A taky bych doufal, že už konečně umřou MMO s WoW like systémem. Budoucnost je v realtime bojích jako má TERA. Jo, TERA mít tady obrovský úspěch nebude, protože spousta hráčů psychicky neunese fakt, že můžou hrát za holčičky v krátkých sukýnkách...

    Chtělo by to tvrdé americké mužné manly "50 lbs. of pus** and as*" MMO s oním realtime systémem a mohlo by to mít úspěch.
  • Cahir
    Tvoje informace je pravděpodobně chybná. Jukni sem:
    http://www.tentonhammer.com/swtor/news/analyst-calls-swtor-sales-concerns-overdone

    a sem:
    http://torwars.com/2012/01/10/lies-damn-lies-and-statistics-swtor-sales-in-the-uk/
  • ales.smutny
    ANiž bych chtěl vystupovat jako advokát hry, musím říct, že SWTOR má pravděpodobně nejhysteričtější komunitu, co jsem kdy u čehokoliv hraného online zažil. Což asi souvisí s tím, že je tu spousta, ale opravdu spousta hráčů, kteří v životě MMORPG nehráli a pasují na něj standardy, na které jsou navyklí ze singlu.

    Ačkoliv je tam mnohy oprávněná kritika, většinou, co jsme vysledoval, není skupina řvounů nijak reflektující skupinu hráčů celkem. Je to hlavně o osobních preferencích. Kupříkladu spousta, opravdu spousta lidí si stěžovala, že je v PvP přesílený Operative. A to byla prostě smršť vláken typu:
    OMFG, OP is sooooooo overpowered! Stupid Bioware. Im quittin!!!

    Nu, teď v 1.1 lehce operative upravili a v odpovědi je tu pro změnu smršť vláken
    OMFG, OP is useless, you stupid Bioware. Im quittin!!!
  • Ringwraith
    No ano, to jsou má fakta.

    Ukazuju, že každej není spokojenej. A že hra má spoustu bugů.

    Ale samozřejmě, že někteří lidé spokojeni jsou. Jak někdo vtipně poznamenal, tak Bioware už nemusí řešit bugy. Nespokojenci už ze hry odešli a ti, co zůstali, je přijali jako zamýšlenou feature.

    Jaká je tvá pointa?
  • S tou castou o zabave uplne suhlasim, ved som pisal ze je moja vec ako ja travim volny cas *4*
  • Tvoje fakta su o tom ze ludia si na forach stazuju. Kto si na forach nestazuje? Pri kazdej hre ku ktorej existuju fora su plne staznosti od ludi ktory cakali nieco ine. Postol som dole link na pozitivny ohlas na forach, vyvracia to snad tvoje "argumenty" a "ciste fakty"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit