Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dotaz,existuje tu něco jako otevřený svět? jako že vyběhnu z města a můžu si běžet "někam"? nebo je to jen taková volnější koridorovka. Z informací kolem jsem to nebyl schopen zjistit. Každý tu píše,jak je to solo hra a nikdo ještě nenapsal například,že někde ve volném světě dostal náklep od opoziční frakce. Kvůli tomuto váham s koupí. Poraďte tedy prosím, jak to je.
    • Tak to asi hraju jinou hru, jsem lvl23, udelal jsem Ord Mantell, Coruscant a koncim na Tarisu a je to totalni koridor.
      • Jo souhlas, ale ... Coruskant mi skoro totál zkazil náladu - hnusný koridor, ale pak se objevil Tatooine a Alderaan a najednou je vše jinak - už se dá běhat volně jako v jiných mmo. Alderaan je opravdu nádherný - monumentální. Jsem teď na 32-36 mapě planetu za níma taky volný ... dál zatím nevím
      • Smutne.. sandboxovy Galaxies odstrania a ako nahradu urobia themeparkovy linearny TOR... Ale hlavne ze si isti ludia nabalia vrecka :)
        • Co je na tom smutneho? Nebavi,nehraj. SWG mel par priznivcu,ale zase takove terno to od jiste doby nebylo. Me se nelibi ani tenhle novy SW,takze ho zkusim nejdrive v dobe,az bude nejaka trial verze.
          O penize jde vzdycky. Chces hry delane s laskou a pro radost? Zkus (nektere) nezavisle tituly.
          Chces tzv ''ackovy'' titul? Ten v dnesni dobe bohuzel bez penez nejde. Doby,kdy skvelou hru na ZX Spectru dokazal udelat 1 clovek za par mesicu,ty doby uz jsou navzdy pryc.
      • taky jsem zatim na tarisu, a i ten taris i kdyz pusobi volneji tak je to porad jedna ne moc dlouha okruzni cesticka s par miniodbockama... snad budou dalsi planety rozlehlejsi a volnejsi
    • Cahir
      Doporučuji přečíst první dojmy na Eurogameru, tam je tvůj dotaz zodpovězen.
    • Je to mmo takze jednoznacne otevreny svet,krom hranic daneho regionu(mezi kterymi muzes cestovat).Byva to tak ze treba do 10 lvl jsi jeste v uzavrene zone abys pochopil zakladni principy
    • je to temer stejny jako Cataclysm co se sveta tyce.
      Svet je otevrenej a muzes si v nem kam se ti zachce. Jen questy jsou propojeny nejakou linkou, takze kdyz odbehnes z lokace, kde si to jeste uplne nedodelal, tak se v nejaky dalsi lokaci k nejakejm questum nemusis vubec dostat
    • Nemam to overeno, ale zhruba na lvlu 24 se jde na Tatooine a to uz je klasicka otevrena zona.
  • Mám dotaz. Chystám se tu hru hrát s přítelkyní a jsme zvyklý, že zkrátka běháme spolu a plníme stejné questy. Nicméně když tady jsou nejrůznější dějové linie questů podle povolání, tak se bojím, abychom nebyli nuceni hrát každý sám. Mají některá povolání stejné příběhové questy? Dík za odpověď.
    • Vesměs podobná si povolání začínají na stejném počátečním světě. Pokud to vezmu příkladem, tak bounty hunter a imperial agent začínají na planetě Hutta, vedlejší nebo bonusové úkoly mají stejné, ale jejich příběhová linie je rozdělena. Jako bounty hunter nemůžeš jít na příběhovou misi pro agenta a opačně, ale v rámci party jde údajně nastavit, že s tebou může na sólo quest jít jiné povolání. Alespoň při první návštěvě příběhové lokace vyskočí help-hint, kde je toto vysvětleno. Neměl jsem však možnost vyzkoušet, takže ani nevím, jak to probíhá, jestli svou postavu v rozhovorech vůbec uvidí atd. - někdo zkuste...
      • Funguje to tak, ze do class questu s tebou mozu ist ludia ak maju INE povolanie. To nastavenie sa prave tyka postav s rovnakym povolanim. Je to asi kvoli tomu, aby si si pri hrani pribehoveho questu rovnakeho povolania neuvedomil, ze tvoj "unikatny" pribeh nie je az taky unikatny :) .
        • Ok díky za rady *3*
    • jen pokud máte stejné povolání, ale i tak se do příběhových částí nedostaneš v partě. U příběhových misí je před vstupem do dané oblasti zelené pole, kterým projdeš jen ty sám, ten s kým hraješ to pole uvidí červeně a nemůže projít
      • i do příběhových misí se dá dostat spolu, tak tu nekecej blbosti když o nich nic nevíš
      • neni to tak uplne pravda, muzes brat lidi sebou
  • Super nápad udělat zápisník. Připomíná mi to články ve Score o Wow (Guilda Chrocht tuším). To jsem docela žral :)
  • Prosím vás, som tu na Games.cz jediný, kto má problémy s tým prehliadačom obrázkov? Vždy keď na nejaký kliknem, načíta sa veľký náhľad a hneď potom zmizne a ostane len šedá plocha. Už s tým mám problém dosť dlho.
    • *vo Firefoxe, inde je to v pohode.
  • Skončí maturita a kupuju! :D
  • Supééér. Těším se, až se za ten rok na SWTOR uvidíme.

    A těmi frontami bych se nějak nezabýval. EA a Bioware musí vydělávat peníze, ne se starat o servis pro hráče, to dá rozum.
    • K těm frontám, ono je to jednoduchý. Na začátku Bioware rozdělili guildy na různé servery, bohužel to nikdo nerespektoval a všichni nalezli na tzv "svoje" servery. Třeba jako že češi si myslí že Lol je český server. Rusi si myslí že Lol je ruský server. A dohromady to udělá hezkou frontu. A nová hráči, místo aby šli na prázdný nebo aspoň prázdnější server tak jdou na ty plný. Ať už kvůli pocitu "náš server" nebo proto že když je server plný tak to přece ve světě nebudou sami,ne?
      Je to jednoduchý, kdo se chce vyhnout frontám,neleze na plný servery. Kdo prostě na ten server musí jít, tak si vystojí frontu.
    • delate, jako by treba u wowka pri spusteni fronty nebyly :)
      • Nedělám. To jsem nikdy a nikde neřekl.

        A vůbec... jelikož to bylo i ve WoWu, tak je v pořádku, že to je i u TORu? Protože špatnou věc dělají jedni, tak můžou i druzí?
        • Reagoval jsem na radoby vtipnou vetu "EA a Bioware musí vydělávat peníze, ne se starat o servis pro hráče, to dá rozum." Myslim (verim tomu), ze oni se o hrace starat chteji, a ze se o ne i staraji, ale ne vsechno proste vyjde tak, jak si naplanujes. Kor v takto masivni veci. Clovek by to snad i mohl pochopit, ale co cekat od nejakeho maleho Cechacka, kery ma svou jedinou pravdu o svete a kdyby si alespon dvakrat za den nezanadaval a neponizil nekoho uspesneho, tak by nemohl jit spat :)
        • walltar
          Samozřejmě že je to dobře ... když wow-klon tak se vším všudy. Jak s hroznou grafikou tak s frontama při vydání. *1*
          • Tak to už je další pohled na věc. *1*
    • Teď budeš terčem STWOR, Bioware a EA fanboys.
      • Alex81
        EA má nějaké fanboys?
        • Po prodaných kusech NFS: The Run bych se odvážil tvrdit, že ano :D
  • no jestli ten cesky server bude neco jako drakthul ve wow, tak doporucuju vyhnout se mu na velkym obloukem
    • Alex81
      Pokud máš dobrou guildu je ti uplně jedno kde hraješ.
      • Pokud mas dobrou guildu a vypnes si chat ve hre, je ti uplne jedno kde hrajes.
  • filias
    Nevíte jak to pořídit? Stáhl jsem si přes jejich klienta 12GB a chce to po mě aktivaci. Na Originu i té jejich stránce píše, že je to (dočasně?) / nedostupné.
    I na XZone píši, že jen "NA DOTAZ". To je o to takový zájem, že to zavřeli pro nové uživatele?
    • tak kup klíš někde jinde, třeba na CJS keys <- google it
      • filias
        "Sold out" - no hold počkám - třeba mě to čekání přestane bavit a ušetřím peníze i čas *3*
        • Kupoval jsem na mmoboost za 1099,- vcera meli a vypada ze maji porad.
          • Též jsem tam kupoval, před hodinou a už stačí jen pořešit origin a hurá do světa SW :)
            • jako u SW tam je cena oka, ale u jiných (MW3, BF3 apod.) jsou ty ceny nic moc - daj se hry pořídit na zahraničních e-shopech o 40 % levněji .. ale to jen tak, ze zajímavosti
      • Dik za radu,stalo se.Objednal jsem a zaplatil.Ted jestli dobre chapu musim cekat nez ten klic prijde na mail..?
        • pokud maj klíč zrovna k dispozici, tak ti příjde automaticky generovanej email s instrukcemi (nemusí vyloženě přijít hned, někdy to chvilec veme), ať si svůj klíč collectneš z jejich autosystému ("Autokey") a až to uděláš, tak ti na mejl příjde scan CD key z DVD (někdy příjde ale klíč bez scenu, čistě napsanej)

          pokud zrovna mají klíčů málo, či žádné (na stránkách ale vidím, že mají stále 13 klíčů in stock), pak tam bude trochu prodleva, a to konkrétně 12 hodin, než je seženou

          jinak kpoval jsem u nich 1x MW3 RU a 2x BF3 EU a vždy do 12 hodin jsem měl klíč k dispozici a všechno bylo OK ... akorát poprvé jsem trochu zápasil s tím jejich Autokey systémem, ale to uvidíš .. GL
          • jinak docela dobře s lidma komunikují, kdybys měl nějaký problém, tak jim prostě napiš a kdyžtak si je přidej na Facu, kde taky často píší různé info .. (btw na Facu mají discount code 0,5 libry, kteréj můžeš při další objednávce taky potom použít ... ale to jen tak)
            • ok dik moc za info..zatim cekam ale info maily uz prisly
    • tak nějak, kvůli velkému zájmu je dočasně omezen počet fyzických i digitálních kopii
  • Zdravím, chci se prosím zeptat, zda je zde něco jako ''dungeony''? Četl jsem, že je zde potřeba dost spolupracovat s ostatníma hráčema, ale cca po 2 hodinách hraní jsem tu potřebu opravdu neměl (ano, asi to teprve přijde). Ale byl bych vděčný někomu, kdo by mi ve stručnosti shrnul jaké jsou zde možnosti? Nějaké ''profese'', nebo zda je zde něco jako v jiných mmo truhly rozházený po světě? Děkuji :)
    • výborně.. děkuji vám za info pánové ;) !
    • Tak nějak těm "dungeonům" připadl název flashpoint. Jinak po světě jsou i těžší questy, jak správně píše kolega, ketré nejdou dát sólo, ani s parťákem (možná pro HC hráče bráno jako výzva). Profese, další zaměření postavy a hromada dalších věcí až po tom startovním světě, až se dostaneš na flotilu. Ten začátek je takový rozjezdový, dál už to má spád.
    • jsou tam questy ktery v jednom zezacatku nedas, jsou oznaceny jako heroic nebo group a pocet lidi ktery by na to meli byt
      truhly po svete jsou
  • ja som sa nalogoval do hry na 3ti den early access a to uz bola na legion of lettov hodinova cakacka, a kedze niesom masochista co caka hodiny na ro aby sa nalogoval do hry sli ske s kamosmi na chundaar server, pise sa tam vyhradne po anglicky a uz som narazil aj na zopar cechov ktory sa tiez nevopchali na LoL.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit