Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral jsem, hraju, když to fronta dovolí. Mám ted troopera a je to super sranda. Zkousel jsem smuglera ma uzastnej pribeh plnej vtipu. Skoda jen tech front a toho ze se vsichni cesi snazi dostat na LoL server, kde se neda celkem zatim hrat diky frontam.

    Navrhuji expanzi ceske komunity na dalsi servery... *16* *6* *5*
    • MishKonn
      Spíš škoda, že se všichni češi snaží dostat do českých komunit. Já hraju v US komunitě na US serveru, žádné fronty, non-stop fun :)
      • to budes mit vesely, az se rozhodnou jit u nich vecer spolecne na raid
        • MishKonn
          Jsem v Councilu a máme normálně eventy, vstávám občas v 5...bez problému. Mám hrát do 3 do rána, nebo vstát trochu dřív?
          • walltar
            Já vstávám v 5 každý den .... a potom du do práce ( dost lidí pracuje ) takže vstávat v 5 a jít na raid to je vyloženě směsné. Už sem slyšel i názor ať si najdu lepší práci a to me pobavilo úplně nejlíp protože pokud bych našel člověka co si hledá práci podle toho jak hraje tak to už musí být případ pro chocholouška.
            • kazdej normalni clovek by nemel z postele vylejzat pred 9h rano, jinak si koleduje o zdravotni problemy, moje zkusenosti, no a nejidealnejsi doba pro vstavani dobreho mmo hrace je tak kolem poledne no *8*
            • MishKonn
              Tak to je samozřejmě jiná, já pracuju od 10, takže no problem.
    • Nechapu co maj lidi s tim hromadit se nekde na serveru kde jsou jen cesi... Rozhodne nepatrime mezi nejpratelstejsi narod, a kdo takovouhle hru hraje tak musi zvladat anglictinu aby pokecal s cizincema...takle aby nekdo mohl poslouchat cesky nadavky tak pri logovani ceka vecnost... *6*
    • ja navrhuju aby se ceska komunita vubec nikde nesbihala.je sice supr obcas potkat nekde cecha a pokecat a asi je to i supr do dungu,ale za dob kdyz jsem hraval wow,tak jsem si neuveritelne naucil anglicky prave z kecani s jinyma hraci. kor kdyz tady je to zamereni na pribeh velky,tak cloveka to temer nuti. Tim celym chci rict, ze je mnohem uzitecnejsi nevyhledavat stejnojazycnou komunitu, protoze pak lide maji tendenci se izolovat a to rikam i ze zivota kdyz jsem jezdil na jazykovy kurzy.
  • Cahir
    Tak teď už se jen musím rychle vypořádat se všemi zápočty a zkouškami, abych konečně mohl do hry!
    • corfer
      Přesně tak. Možná jen s tím rozdílem, že se tam skočím podívat už před zápočty.;) Přeci jen je důležitější odvracet intergalaktickou hrozbu, než se připravovat na zápočtový test z ekonomie. Navíc až poletím na nějakou delší vzdálenost, tak si můžu učebnici otevřit.:)
      • :D koukam ze jsme na tom vsichni stejne.zitra v 11 pekne testik z makra :D
        • Bože lidi, co my na tý škole děláme :D Makro mikro mě ještě čeká. Zatím si užívám matičky, práva, propedeutiky a jiných radostí :D
    • Nedělej to to není rpg!!! :-D
      • Cahir
        Zatím na to slyším jen samou chválu. Tedy alespoň od lidí, jejichž názor pro mě něco znamená.

        BTW, musel jsem praštit se Skyrimem. Po počátečním nadšení (noo počátečním... vydrželo mi to asi 30 hodin) jsem tu hru shledal nudnou a repetitivní. Ani jsem se pořádně nerozkoukal a už jsem splnil všechny questy pro cech mágů i bojovníků, svoje skilly jsem dostal na stovku, mám už asi deset hodin ten samej gear, vyřešil jsem hlavní dějový linky (skoro)... no a co dál?? Questy jsou jak z generátoru, stejně tak dungeony, kromě pár prupovídek nejsou tvoje činy nijak reflektované, žádná postava není hodná zapamatování, příběh nijak negraduje... Já si nemůžu pomoct, ale ta hra prostě působí, jak kdyby ji vyflus generátor. Je bez života, nemá žádnou hloubku.

        Už potřebuju nějakou hru od BW, kvalitní storytelling je to jediný, co mě dokáže u rpgéčka udržet. Teda kromě kvalitních mechanik (jimiž Skyrim opravdu neoplývá).
        • Jasný, kdyby to bylo MMO tak bych taky asi do toho šel....

          Mně Skyrim ještě pořád baví. Sice už se dostavil ten stereotyp, ale s tím jsem počítal při koupi...

          Já zase potřebuji něco od Obsidianu. Spíš se tak nějak děsím, že jediný rpg co má příští rok vyjít je snad Risen 2? Doopravdy si asi na nic jiného nevzpomenu...
          • Cahir
            Ještě má vyjít Kingdoms of Amalur. Ale kdo ví, co z toho vyleze. Od Obsidianu bych taky něco uvítal. A pro změnu něco dotaženého - kdyby konečně dostali do ruky zajímavý projekt, na který by měl více než rok a půl, snad by se zbavili pověsti problémového studia. Vážně jim přeju úspěch. O to víc mě štve, že jejich novej projekt je South Park. Já mám seriál South Park rád, jsem dokonce věrnej fanoušek, ale RPG hra?? *7*
  • MishKonn
    Aleši, jsi Gunslinger...:P
    • ales.smutny
      Eeeh, to je stará bolest...jednou blbě přečtete Kinga a všude máte místo -slingera -lightera...:)))
      • PreidaQ
        No jó, já žil také pořád v představě, že je to "Gunslighter", a teď koukám na to, že je to opravdu "Gunslinger". Ale vždycky jsem měl za to, že obě ty slova vyjadřují slovo "Pistolník". *3*
      • ja teda ctu temnou vez v cestine,ale on je prvni dil v anglictine opravud gunlighter ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit