Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ea me kdysi ocorovala asi o 15 000 takze jsem si rekl ze uz od nich nikdy nic. Maji mizerny pristup k jakekoliv podpore. Takze dokud se jim to vyplati tak jeste nejaky patche delat budou jak hracu ubyde tak se na to vysmoli a hra pujde do F2P ;).
    • UZ se tyden neuspesne snazim dovolat na EA podporu Poridil jsem si BF 3 a ten smejd nefunguje nelze se pripojit k jakekoliv online hre *10* Hlavne ze jsem si musel nainstalovat spyware Origina PunKBuzerant *11* na online podporu taktez nereaguji prestoze tam maji napsano ze nejpozdeji odpovi do 24h *10* *10* *10*
      • Co presne s tim mas za problem? pise to nejakou chybovou hlasku nebo, co jinyho to dela/nedela?
        • pise to Online error EA 1 nekdy ted po patchi to vyhazuje nove i hlasku: ID_WEB_SHOWRECEIPT_RECONNECT_FAIL
          • nekdy minulej tejden prej byl problem s punkbusterem u nekterych lidi, EA ani DICE za to nemohli, ale prekvapive vyrobce punkbusteru... ted uz by to melo byt ok, kazdopadne doporucuju updatovat web plugin na na battlelogu a pripadne reinstalovat hru a doufam, ze vis, ze to jede jen na vistach nebo sedmickach
  • No mne se libi, jak tu vsichni obhajuji bugy s tim, ze jsou normalni a ze budou opraveny. Pritom se staci podivat na posledni patch notes, kdy vzdy jednim patchem neco zmrvi a musi byt patch na opravu patche. A to uz nezminuji to, ze drze daji do patch notes neco, co pak stejne neopravi, ale vesele se na to vyserou, protoze to prece z jejich pohledu uz opravene bylo. Napr. nemoznost zruseni bonus questu z logu (mne tam strasi jeden, ale jsou lide, co jich maji 10 nebo 15. Coz pri omezenem poctu questu na 25 muze byt problem. Tak mne napada, kdo v roce 2012 udela hru s omezenym poctem questu v logu? Aha, Bioware.) nebo zabugovane konverzace se spolecniky, kdy cely akt mlci a na zacatku dalsiho na vas vysypou 10 rozhovoru v rade (v tom lepsim pripade, v tom horsim si s vami nepokecaji vubec).
    Stejne tak uz nikdo nezminuje to, ze spousta tech bugu byla reportovana i rok pred vydanim v bete, ale proste byla ignorovana. O jejich figlu z high res texturami, kterym urazili vsechny hrace tim, ze z nich delaji idioty ani nemluve.
    • o jakém MMO vydaném v roce 2012 mluvíš??
      • Predstav si, ze o SWTOR, protoze opravdu 11 dni z roku 2011 nema cenu pocitat.
    • Pokud vím, tak Lord of the Ring online má taky omezený počet questů v logu, taky na 25 *1*
      A určitě není jediná.
      Jenže beta test ti neodhalí vše. Chyby se převážně ukážou až během ostrého startu, respektivě normálního hraní.
      To není zas tak jednoduché, jak si myslíš nebo si to až moc představuješ růžově. Urazili každého hráče? To těžko. A bonus ve questu se automaticky ruší ve chvíli, kdy splníš a odevzdáš quest
      • A ono LOTRO vyslo v roce 2012? Ze jsem si toho nevsiml. Priste prosim cti, co pisu. Stejne tak pisu, ze se vyskytuji bugy, na ktere se pri betatestu PRISLO. Byly tam uz pred rokem a nikdo s tim nic neudelal. Ale chapu, podle tebe je to normalni pristup, ze?
        • Ty jsi normální psycho *1*
          Skoro v každé onlinovce to je. Omezení počtu questů mít u sebe. A už mi celkem s tebou dochází trpělivost *5* . Ty asi nikdy v životě nepochopíš, že žádná onlinovka s JAKÝMKOLI rozpočtem (děláš jako by to byli tvoje peníze) vyjde s bugama, protože bugy se ukážou při ostrém hraní, protože test ti neodhalí všechno. Že hlásili, že to opraví? Ano. Ale taky musíš POCHOPIT, že když začnou něco opravovat, tak musí zkusit, jestli tím nepoškodí něco jiného. Si to fakt představuješ jak Hurvínek válku. A za jakou postavu že to hraješ?
      • "A bonus ve questu se automaticky ruší ve chvíli, kdy splníš a odevzdáš quest"
        Nemas pravdu, musim se Kilera zastat. Mam v quest logu z cca 20 levelu (jsem 50) 2 bonus questy, co jsem nesplnil a hlavni jsem splnil. Nejdou "abandonout". Nejdou splnit (byly class a do te zony uz nejde vejit). Smrdi mi v logu cca 3 tydny. Nahlaseno mam.
        Nepovazuju to za tragedii, nikdy nejde vychytat 100% bugu.
        • Tak to je hold buglý no. Taky jeden takový mám. Ale nijak moc mě to netíží. Já stejně mívám u sebe max 6 qeustů. potom vzniká menší zmatek *1*
          • Jasne, protoze tobe to nevadi, tak to vlastne ani neni bug. Fakt, ze napsali, ze to opravili, ale skutek utek pomineme, ze?
            • Tys to nepochopil. *1*
      • bonus questy se nekdy automaticky nerusi taky mam dva ktere se po splneni hlavniho questu nezrusily a uz nejdou dodelat ( jsou v jiz nepristupne instanci)
        • Tak to mám štěstí. Tak jim napiš ve hře do bugů a informuj je o tom. Ať ti to tam zbytečně nezavazí.
      • Som zvedavy ako dlho ti tento pozitivny pristup vydrzi pri diskusii s Killerom * 1 * Ja, Vrook, huhi... skusali sme to po dobrom, vysvetlovali sme, opravovali sme ho, hovorili sme mu co a ako, vyvratili sme kazdy jeden jeho "objektivny" argument, ale on si furt fici to svoje. Ja som to uz vzdal, Vrook len nadava a huhi to stale hroti - ale ako sa hovori: Nikdy sa nehadaj s idiotom, stiahne ta na svoj level a porazi ta skusenostou. *4*
        • Ty jsi vtipalek. Ze jsem si zadneho vaseho vyvraceni nevsiml. Stejne jako jste nevyvratili tento muj prispevek. Jedine, co jste dovedli, bylo urazet, protoze dosly argumenty. Ona pravda se da vyvratit dost blbe.
          • MrSanta
            Pravda se vyvracet nemusí. Vyvracet se musí lži. A to je někdy problém. Stejně tak se těžko baví s člověkem, který je nepřístupný argumentům. Ty jenom trolíš a argument prostistrany neuznáš. Zásadně generalizuješ a schováváš se za neurčitá vyjádření. Chováš se jako idiot, tak se nediv když ti pak někdo nadává.
  • EA si furt hraje s čísly. Rychlý vzestup může mít taky rychlý pád. Vše se uvidí, až hráčům skončí předplacené období. *3*
    • Jenže těch 1,7 milionu je už platících hráčů *5*
      Jelikož už ten ´´měsíc zdarma´´ víc jak 90% hráčům dávno skončilo.
  • Asi nemá cenu psát, že mě SWTOR baví, jako žádná jiná hra, protože tohle zakázaná fráze zde na wow tiscali.
    SWTOR je hrou pro příznivce single playeru, tak také pro náruživce multiplayeru. Pokud to jednoho přestane táhnout, tak si své role vymění. Umí to vaše MMO? Nějaký ten čas hrát jen na vlastní pěst a mít z toho radost a přitom se nenudit?
    Hraju to tak 1-3 hodinky denně, mám fůru obsahu před sebou a nehodlám si tu anonymě leštit ego tím, že je to blbost, jenom proto, že to není inovativní oproti ostatním. Mě stačí, že prvky starého Kotoru zůstaly a přibyly další mechanismy, aby to mohlo hrát více lidí. PVP mě nezajímá, jestli nefunguje, máte tu další kupu her, tak neremcejte.
  • nič ale vôbec nič ma už do hry neťahá... musím sa premôcť aby som ju vôbec zapol. A to som veľký fanúšik SW univerza a MMORPG. Neviem v čom je chyba.. asi v tom že som čakal niečo fakt nové a swtor mi ponúkol akurát tak wow s príbehom zasadené do SW univerza (ešte k tomu starej republiky, ktorá mi nieje vôbec sympatická). Možno aj tým že už mi jednoducho tieto everquest-wow-like mmorpg nemajú čo ponúknuť. EVE zatiaľ vedie.
    • Cahir
      Nikdo nikdy netvrdil, že to bude inovativní...
      • Tvrdili to v Bioware.
        • Ringwraith
          Ale tam už toho naplkali... jen by se toho hráči nemuseli chytat.
      • Je celkom prca ze mas nejake tie minuska *7*
        Uz od ohlasenia hovorili tvorcovia ze robia themepark mmo s everquestovym systemom boja (ano, wow-like), vraveli ze nechystaju ziadnu revoluciu v hernych mechanizmoch, len tam pridaju nejakych zbytocnych 160k riadkov nahovoreneho textu.
        Potom pride Cahir, vytrubi tuto "novinu" do sveta a vsetci ktory na hru neustale hadzu spinu mu to oznamkuju ako pravy biodron/fanboy comment, lebo evidentne obhajuje hru a takto neskutocne pozitivny nazor na nu si proste nikto nemoze dovolit *1*
        • Tak jest... Jediné, co je na SW:TOR "dobré", je to, jakým způsobem kopíruje svoji předlohu.

          Naprosto zbytečná hra pro biodrony a jiné jednodušší lidi, kteří si to koupí jen proto, že to hrajou jejich přátelé a tedy jim "vlastně nic jiného nezbývá, že"... Money chasing rulez. *3*
          • Trolling na nejnizsi urovni. Navic nudny
            • Bohužel to není trolling... Mimo Martina Bacha, který tohle sám přiznal v podcastu, znám osobně pár lidí, kteří to hrajou jen kvůli svým přátelům. *3* Je to prostě masová hysterie, nic víc...
      • MrSanta
        Tak jak Cahire, už taky zajišťuješ bezpečnost a svobodu v předaleké galaxii?
  • Vždycky se musím rozesmát, když si člověk koupí hru a "prvních 30 dnů je zdarma".
    • Nevim proc mas minus ale tohle me taky nejak nedochazi, jak to muze nekdo nazyvat zdarma *5*
      • Hloupe slovickareni. Proste je prvni mesic zapocitan do ceny hry. Jestli vas trapi jen tohle,pak jste stastni *2*
        • Netrapi, rozesmiva. Nejhorsi je ze bych se i vsadil ze ti co to pisou si to fakt mysli.
  • "Během noční kokonference s akcionáři EA prozradila, že onlinovky Star Wars: The Old Republic už se odbavilo přes 2 miliony kusů"

    Co je to KOKONFERENCE? *1*
    • Teď mě napadlo, že kokonference může být místo kde se sešlo mnoho kokontu?
  • Hra trha rekordy, vydelava spoustu penez, ale akcie Bioware stejne klesly ... ?
  • Fajn,
    Pojďme na to prosím logicky bez marketingového EA balastu. Kdyby EA tvrdila je to propadák asi to budeme brzy muset zavřít nebylo by to z hlediska přilákání nových hráčů taktické.
    Fakta: Jedinou silnou stránkou aktuálně je kvalitní příběh. Hra je casual, její mechanismy se dají snadno pochopit a naučit, hrát ji zvládne každý kdo umí s myší (příkladem budiž můj 8 letý syn lvl kolem 30). Kromě toho a světa StarWars hra vůbec ničím v žánru nevyniká a v řadě věcech zaostává (za Conanem grafikou, za snad vším guildovními funkcemi, za všemi Scifi MMO kvalitou vesmírných bitev ... ). Většina lidí je v 30 denní zkušební době nebo ukrajuje jako já první měsíc subskribce. Pokud beru, že průměrný SW hráč dle jejich tvrzení hraje 4 hodiny denně (což je asi o hodinku víc než já) tak je ve fázi kdy dokončil příběh za Char1 (tedy to v čem je SWTOR silný) a teď pravděpodobně zjistil, že dál ho nic moc aktuálně nečeká a vydal se hrát Char2 (za pravděpodobně opačnou frakci). Ten dohraje před koncem měsíce. Zda bude mích chuť hrát Char3 nevím - 80% questů už pro něj bude stejných a lišit se bude těch cca 20% class questů. Ze zkušeností z naší guildy většina lidí má zaplacený únor a zaplatí i březen a rozhodne se po patchi - zda odbourá aspoň ty nejhorší chyby.
    Současné bouchání šampaňského ze strany EA je dle mého velmi předčasný a čistě marketingový tah.
    Zda hra uspěla můžeme říct v květnu. Pokud v té době bude mít 2 miliony a pak uspěla. Ale taky v té době může mít klidně posledních pár set tisíc.
    Schválně si zkuste tipnout kdo bude nejblíž. Můj soukromý tip je 1 milion k 1.5.2012.
    • Anal.S
      Too much mainstream... whine whine whine.

      Všechno se dá dohrát do fáze, kdy už to není taková fun jako poprvé.
      Ano, udělejme to hardcore a nepřístupné, pak to bude hrát určitě víc lidí a vydrží to dýl.
      • Ty jses idealni jedinec pro dnesni trh. Jakmile hra neni retarded easy, tak uz je hardcore a nepripustna.
        • Anal.S
          Na to si zas přišel kde?
          Jen mi příjde vtipný, když někdo příjde s názorem, že čím pro menší publikum je produkt určenej, tím má větší šanci na komerční úspěch.

          Chápu, že některým "hardcore hráčům" může dělat problém pochopit 3 řádky textu.
    • nechci ti do toho kecat, ale já mít osmiletýho syna tak radši ty tři hodiny denně trávim s nim..
      • zdeeneek
        Tak do toho nekecej, ty tri hodiny u toho muze sedet treba od 22 hodiny, kdy uz jeho 8lety syn spi *7*
      • Mozna az budes mit 8 leteho syna budes vedet, ze ma chodit spat v rozumnou pravidelnou dobu. V nasem pripade je to ve 20h nebo 21h (skola/vikend). Televizi nesleduju/nemam, do hospody nechodim a spat chodim kolem pulnoci.
        Coz odpovida tem 3 hodinam denne.
      • Protoze ma 8letyho syna, ma s nim travit 3 hodiny denne a pak hibernovat, aby nemohl delat nic jinyho, protoze lidi bez deti mu budou radit?
    • Ringwraith
      Hmm, hezky podaný názor.

      Jinak můj tip -> F2P do 31.12.2012, případně Q1 2013.
  • Dobrý podvečer redakce,

    měl bych na vaší adresu prosbu. Nemohli byste prosím zablokovat diskuzi k článkům u SWTOR. Již to není diskuze, která by přinesla nějaké zajímavé informace nebo by se tu člověk dočetl jiné informace, které nebyly uvedeny v článku. Z diskuzí na toto téma se stala žumpa. Jsou tu vidět, jen ukázka "slovního násilí" Případná blokace tohoto tématu, by mohla zafungovat, jako impulz pro čtenáře, že diskuze neslouží jako odkladiště hnoje.

    Na závěr nejsem zastáncem žádné cenzury, ale podle mého osobního názoru již nevidím v diskuzi nic co by mělo společné, jak k článku nebo ke hře. Vím, že můj názor se nestřetne s velkým ohlasem, ale myslím si že je čas se zamyslet co zde píšeme. Děkuji.....

    Váš Werdes
    • Dobrý podvečer říšský sněme Německa,

      měl bych na vaši adresu prosbu. Nemohli byste prosím zablokovat možnost lidu vyjadřovat se k diskusím o veřejném dění? Již to není diskuze, která by přinesla nějaké zajímavé informace nebo by se tu člověk dozvěděl jiné informace, které nebyly uvedeny v říšských rezolucích. Z diskuzí na toto téma se stala žumpa. Jsou tu vidět, jen ukázka "slovního násilí" Případná blokace tohoto tématu, by mohla zafungovat, jako impulz pro občany, že diskuze neslouží jako odkladiště hnoje.

      Na závěr nejsem zastáncem žádné cenzury, ale podle mého osobního názoru již nevidím v diskuzi nic co by mělo společné, jak ke sněmu nebo k zájmům státu. Vím, že můj názor se nestřetne s velkým ohlasem, ale myslím si že je čas se zamyslet co zde píšeme. Děkuji.....

      Váš Adolf
      • MrSanta
        Zapomínáš na fakt, že i diskuze má jistá pravidla. Mimo jiné má být k tématu, přispěvatel nemá urážet ostatní a má se vyjadřovat slušně. Někteří diskutéři píšou sprosťárny, nehovoří k tématu a uráží ostatní hráče.
        • a este, ked oznamim urazanie, tak na to tiscali admin asi serie, lebo nikdy neblokne alebo nemazne prispevok
          • Petr Poláček sám říkal, že je nemožné sledovat všechny diskuze a snaží se, aby těch nevhodných příspěvku bylo co nejméně... idioti se vždycky najdou
    • Když se ti diskuze nelíbí, tak ji nemusíš číst. Přečti si jen článek a komentáře ostatních prostě vynechej. Není nic jednodušího. *3*
    • slušnou kulturu v debatách nevypěstuješ tim, že lidem sebereš svobodu vyjádření. Za takovýhle nápady bych střílel..
    • Ringwraith
      Jsem pro.
      • miker17
        říká největší spamer/TROLL na tor diskuzích......zdravím MIKI <3
        • Ringwraith
          Ahoj mikere17, taky tě rád vidím. *3*

          BTW nenapadlo tě napsat čtenářskou recenzi na SWToR? Mohlo by to být zajímavý počtení.

          Jinak ano, říkám já. To je takříkajíc delicious irony. A tu já snídám k obědu. A večeřím Skyrim.
          • Ty ses jako otravnej vred... s*res se do lidi, kterym se libi nejaka hra za ucelem jim vnutit ten svuj asijskej hnuj, co tu porad propagujes... skoro bych te videl na nejakyho utapnutyho chudacka z disfunkcni rodiny, kterej ma doma zakazny stahovat si p*rno a proto cumi na holy zadky 12i letych postavicek z blboher... preju prijemnej zbytek zivota ty povle.
          • miker17
            sorry nenapadlo.... a připrav si ten skyrim pořádně ať si nezlomíš zub
            • miker17
              do bety Terry už jsu přihlášený
            • Ringwraith
              Tak nic no.
              Jinak ten Skyrim peču pořádně, o to se neboj. Jsem rád, že sdílíme stejný názor o tom, že se v neupravené podobně nedá požívat.

              Jo, pokud by jsi měl zájem vyzkoušet TERu Online, tak můžeš tento víkend s klíčem odsud. Doporučuji. Přece jen je to asi první větší MMO, které se odkloňuje od klasického WoW-like klikání a zavádí "pravou akci". Za vyzkoušení určitě stojí.
              http://www.onrpg.com/MMO/event/TERA-EU-Preview-Weekend-Key-Giveaway

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit