Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo a jeste jsem zapomel na jednu velice dulezitou vec a to je pvp.cekal jsem ze kdyz to je nova hra prijde s necim novim co se pvp tyce a ejhle opravdu tu je neco noveho Hutball ci jak se to jmenuje no problem je v tom ze na lvl 50 kdy vejdete do pvp a pribehne k vam full Ballemaster hrac tak se ani nestihnete podivat kdo ze vas to vlastne sejmu loool no to je fakt uchylarna hahaha a tohle vas provazi az do chvile kdy uz konecne mate full champion gear a itak vas kzdej batllemaster sejme hahaha skratka to neni pvp ale hromadne jatka lol.jako ja jsem vasnivy pvp hrac ve wow mam 7 classu a vsechny v pvp gearu ale v tehle hre mam jeden a jeste skusim operative a to je tak asi vse bo na to ostatni fakt nemam nervi kdyz vlezes do pvp a behem 5 minut tam 30x chcipnes tak to asi velka zabava neni lol tohle proste Biower nedomyslel :D
  • Teda ja zasnu:DTo je fakt neuveritelne.To jako fakt nikomu nevadi ze po trech mesicich je hra na tom co se tyce chybovosti hur nez pri startu??Kiler musism s tebou souhlasit a to ve vsem.tohle jsou Lidi kterym je vsechno jedno, chybi na verejnem zachode toaletni papir?? nevadi utru se prstem a pak se oplachnu u umyvadla to se nekdy stane a ejhle voda netece,co ted?? a pouziju papirovy rucnik,pruser rucniky dosly hmm tak to budu muset jit na obed s posranou rukou ale nesmim zapomenout pred odchodem zaplatit a podekovet pani ktera pred tim zachodem sedi a ma ho udrzovat.Tak to je presne ten vas pristup, dokud my nekdo nemlati po hlave tak vam je vse jedno hlavne ze ja jsem v pohode:D:D paneboze to je des.Swotr ma cim dal vice chyb, jednu opravy druha vznikne , vite vubec ze v jednom tydnu byl v KAZDE operations zabugovany alespon 1 boss ? a o HM ani nemluvim jako kdybych to tu vyjmenoval tak se zblaznim a popisu snad clanek na tri hodiny dyt to je ostuda.a s tim sniperem to mas Kiler pravdu no ale ja ten bug chytil hned v zacatku a to bylo dilo neslo do nej strelit ani z metru prisel jsem tam o 160k creditu a jebal jsem se s tim asi 3 hodiny no fakt uzane zabavne a kdyz jsem to napsal GM a poprosil ho aby my ty penize nebo aspon cast z nich vratily poslaly me slusne do riti.takze resume zni Hra je uzna je faakt perfektni ale jen co vyjde diablo tak mizim.jo a ten slibovanej velkej patch patch tak to chci videt tipuju nekdy v lete hahahaha.
  • hmm
  • Asi tak. Žádnej výrazný bug, který by znemožňoval pokračovat v příběhovém questu dál.
    Mě se sice objevil bug u Darth Jaguse (nebo tak nějak *1* ) že jsem do něj jako sniper nemohl střílet z 35 metrů, ale musel jsem přijít k němu na metr a teprve vystřelit. To byl prozatím jedinej bug, který trošku u mě něčemu vadil, ale dá se to jednoduše překonat. Jinak v příběhových u mě dál bez problémů. Nahraných mám taky pomalu jak ty a též musím konstatovat, že nějakej super bug, znepříjemňující hraní se neukázal.
    Buď si Killer vymejšlí nebo já už nevím. S ním je nějaká debata doslova a do písmene ztráta času.
  • MrSanta
    Pravda se vyvracet nemusí. Vyvracet se musí lži. A to je někdy problém. Stejně tak se těžko baví s člověkem, který je nepřístupný argumentům. Ty jenom trolíš a argument prostistrany neuznáš. Zásadně generalizuješ a schováváš se za neurčitá vyjádření. Chováš se jako idiot, tak se nediv když ti pak někdo nadává.
  • MrSanta
    Žádnou informaci o buglém questu jsem neměl, příslušná fóra jsem nečetl a příběhový quest se mi nebugnul. Stejně tak jsem nazažil žádný výrazný bug při cca 160hodinách hraní.
  • Hrajete nebo chcete hrát SW TOR? Rádi byste chodili Flashpointy, jejich Hard mody nebo Operace a nemáte s kým? Tak to jste u nás vítáni! Guilda MYTH hrající na PVE serveru s největší československou komunitou THE RED ECLIPSE přijímá nové CZ/SK hráče! Jsme součástí herní komunity existující již více než deset let a najdete v našich řadách ostřílené veterány i nováčky, casual i hard core hráče, mladé i starší, ale hlavně pohodové lidi s týmovým duchem, co jsou pro každou srandu. Pro bližší info napište mi napište ve hře (/tell nebo mail) nebo když mě nezastihnete, navštivte naše stránky na http://community.myth.sk a napište nám do sekce Přihlášky a my vás už kontaktujeme sami
  • Ty jsi normální psycho *1*
    Skoro v každé onlinovce to je. Omezení počtu questů mít u sebe. A už mi celkem s tebou dochází trpělivost *5* . Ty asi nikdy v životě nepochopíš, že žádná onlinovka s JAKÝMKOLI rozpočtem (děláš jako by to byli tvoje peníze) vyjde s bugama, protože bugy se ukážou při ostrém hraní, protože test ti neodhalí všechno. Že hlásili, že to opraví? Ano. Ale taky musíš POCHOPIT, že když začnou něco opravovat, tak musí zkusit, jestli tím nepoškodí něco jiného. Si to fakt představuješ jak Hurvínek válku. A za jakou postavu že to hraješ?
  • Tys to nepochopil. *1*
  • Ty si fakt blazen. :-D EQ2 mel srovnatelny rozpocet na tehdejsi podminky trhu. Pokud budes porovnavat dnesni a sedm let stary projekt z hlediska nominalni hodnoty penez, tak placas. Radsi budu fanboy SWTOR, nez fanboy hloupyho placani jen abych vyjadril svoje komplexy. Myslim ze daleko vetsi problem je kdyz si koupim auto a to ma "bug" u hry me to fakt nevzrusuje i kdyz mi to na par tydnu donuti hrat s jinou postavou.
  • Opet typicka logika fanboye. Ostatni byly zabugovane, tak tohle muze byt taky. Jen prosim, jaky byl rozpocet a doba vyvoje EQ2. Troufam si rict, ze ani ne ctvrtinovy. Mne by opravdu zajimalo, kam se tech 200M dolaru podelo. Ciste ze zvedavosti.
    A uz te vidim, jak potkas bug, co ti treba na levelu 30 znemozni pokracovat pribehovy quest. A ano, prestav si, ze kdybych si neprecetl, ze na setkani s gen. Garzou NESMIM letet jinak, nez svou lodi, tak jsem v prdeli. Ale chapu, tobe se to nestalo, tak nic takoveho neexistuje a kdo si stezuje ma jit jinam, co? Sranda bude, az vas vsichni poslechneme a opravdu odejdeme. Do roka to mate f2p a prazdne servery. Ale to je evidentne to, co chcete.
  • Prestav si, ze vsechny bugy, ktere jsem vypsal se mi take projevili. Ale chapu, logika fanboys je, ze kdyz ja ten bug nemam, tak neexistuje, ze? Uz vidim tebe, jak se dostanes na lvl30, ale protoze nectes fora, tak narazis na bug, co ti zabrani jit dal v pribehovem questu. Ale to je normalni, vid?
  • Predstav si, ze o SWTOR, protoze opravdu 11 dni z roku 2011 nema cenu pocitat.
  • Jasne, protoze tobe to nevadi, tak to vlastne ani neni bug. Fakt, ze napsali, ze to opravili, ale skutek utek pomineme, ze?
  • Ty jsi vtipalek. Ze jsem si zadneho vaseho vyvraceni nevsiml. Stejne jako jste nevyvratili tento muj prispevek. Jedine, co jste dovedli, bylo urazet, protoze dosly argumenty. Ona pravda se da vyvratit dost blbe.
  • A ono LOTRO vyslo v roce 2012? Ze jsem si toho nevsiml. Priste prosim cti, co pisu. Stejne tak pisu, ze se vyskytuji bugy, na ktere se pri betatestu PRISLO. Byly tam uz pred rokem a nikdo s tim nic neudelal. Ale chapu, podle tebe je to normalni pristup, ze?
  • Tak to je hold buglý no. Taky jeden takový mám. Ale nijak moc mě to netíží. Já stejně mívám u sebe max 6 qeustů. potom vzniká menší zmatek *1*
  • Tohle by mi taky nevadilo, me spis stvalo ze kazdej treti cast za gunslingera se bugl, rng gear v batohu a fps dropy.
  • Fascinuje me potreba lidi stezovat si na bugy. Jo - jsou tam, jo - jsou otravny, ale jestli tu hru hrajete proto jak je nebo neni technicky vychytana tak je s vama neco spatne lidi. Miloval jsem EQ2 v dobe launche presto ze to byla hra nevyvazena, zabugovana a nekdy neskutecne otravna, ale mela atmosferu a bylo zabavne hrou prochazet a uzivat si pribeh, lore a socialni cast. A presne proto hraju SWTOR a je mi uplne volny jestli obcas potkam nod, kterej nejde vytezit, mam nesmazatelnej quest nebo nejde presouvat okynka UI. Vsem rozumbradum preju stastnou cestu zpet do starych a uz vychytanych onlinovek. Uz abyste tam vsichni byli.
  • "A bonus ve questu se automaticky ruší ve chvíli, kdy splníš a odevzdáš quest"
    Nemas pravdu, musim se Kilera zastat. Mam v quest logu z cca 20 levelu (jsem 50) 2 bonus questy, co jsem nesplnil a hlavni jsem splnil. Nejdou "abandonout". Nejdou splnit (byly class a do te zony uz nejde vejit). Smrdi mi v logu cca 3 tydny. Nahlaseno mam.
    Nepovazuju to za tragedii, nikdy nejde vychytat 100% bugu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit