Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Samozrejme vydela, jen ho musite udelat dobrej....
 • Je to velká škoda. The Darkness považuji za jednu z nejlepších a nejpřehlíženějších FPS minulé generace, a to hlavně díky skvělému příběhu, zajímavým postavám a hutné atmosféře nočního New Yorku. Na druhou stranu většina velkých es odešla ze Starbreeze do MachineGames a dělali na úžasném rebootu Wolfensteina, takže o dobré FPS v singlu by nouze být neměla. Akorát se budu muset smířit s tím, že třetí díl The Darkness už nejspíš nikdy neuvidím, nebo aspoň ne od původního týmu.
 • corfer
  Je vidět, že část týmu, která skutečně přemýšlela, raději zdrhla za včas, aby nebyla spojována s podobnými pronikavými myšlenkami s hodnoutou pomočené záchodové mušle... Realita je taková, že náklady na vývoj astronomicky rostou, takže platit navíc ještě kvalitní scenáristy a všechno vytvářet ručně do detailu, aby byl hráč vtažen, se samozřejmě nevyplatí ve chvíli, kdy se prodávají generická MMO a to i s nálepkou singleplayerového zážitku (Andromeda).

  A co teprve For Honor? Že se tam mlatí viking se samurajem mi nevadí, ale že jeden svítí modře a druhý oranžově, to opravdu ano... Multiplayerový hráč musí vědět, do koho sekat a v tom je zakopaný pes, single vám totiž dá čas hru pochopit, aby nepoškodil hráčovo vtážení...
  Multiplayer vždycky bude bourat tu třetí zeď právě podobnými rušivými prvky, které jsou nutné, aby se i naprostý ňouma orientoval.

  Zahraju si s přáteli rád nic proti, ale je to singleplayer, díky čemu se dá nad vidieohrami vést naprosto normální kultivovaná konverzace. V hypotetickém světě, kde neexistuje hra pro jednoho hráče nebo ano, ale ve stylu Ubisoft, bych nebral videohry jako médium s plným potenciálem a velmi pravděpodobně bych vůbec nehrál. Starbreeze za sebou mají několik velmi povedených singlů a je mi líto, že bez klíčových postav tým není schopen ani ctít odkaz, který sebou nese už jenom jako vývojář fenomenálních Brothers. ¨

  Jako Starbreeze raději brát Machine Games plné lidí, co dělali Escape from Butcher Bay nebo The Darkness...
 • tvl kolik berou? za kvalitni sp mej dost, ne? aha, oni neznaj slovo kvalitni... :)
 • jinými slovy nejsme schopni udělat singl, který by nám vydělal, tak uděláme průměrný mulťák, na který se někdo chytí. Na druhou stranu, mě ale udivuje, že se nikdo nesnaží protlačit vyšší cenu her. hry se už desetiletí prodávají za 60 dolarů, přičemž náklady na výrobu prvotřídní aaa hry s co nejlepší grafikou cutscenami atd. stále rostou. to je taky důsledek vzniku dlc a microtranskakcí, protože publisheři se bojí zdražit hru jako takovou. Což nechápu, kdyby tvůrci prodávali finální kvalitní produkt, ne early access, do kterého si budu muset dokoupit jeho kousky, abych měl celou hru tak rok po vydání, tak si klidně připlatím. ale zase na druhou stranu je čím dál tím víc lidí, co hry kupují, takže je to začarovaný kruh, bych řek.
  • To, že vývoj her je čím dál tím náročnější je kompenzováno tím, že čím dál tím více lidí nakupuje hry... takže to není zas až taková hrůza.
 • „Singleplayer nám na zlaty hajzly nevydělá“
 • V pořádku, tak zkrachujete. Žádná škoda..
  • Staci nebyt asocial a budes v pohode
 • Zajímalo by mě, zda se dají považovat hry jako Evolve nebo Star Wars Battlefront za úspěšné.
  • battlefront je na konzolích velice úspěšný
 • Veny
  To jo, protože do singleplayeru se 40 placených DLC typu mapa/3 zbraně udělat moc dobře nedá... resp. dá, ale nikdo by je nekoupil :D
 • Správný směr! Chválím. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit