Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou lidi co se nezivej normalnim prodejem a misto toho prodavaj duchodcum smejdy ty taky plkaj jak normalni praci tolik nevydelaj...
    • Souhlasím.
      Single player hry přímo od studia Starbreeze byly prostě velmi podprůměrné
      (ačkoliv Brothers: A Tale of Two Sons byla fajn hra, ale problém byl v tom, že to byla POHÁDKA! A to moc lidí nenaláká)
      • Fordzy
        Riddick je považovaný za jednu z nejlepších FPS, takže ty řeči o průměrnosti si strčte za klobouk. Že to byla po prodejní stránce katastrofa je věc jiná. Darkness byla taktéž kvalitní hra. Je obrovská škoda, že jim singleplayer hry nevydělávají.
        • Jack1947
          škoda ale pochybuji že by kdy dokázali udělat něco pořádného. V dnešní době.
      • Enclave, dva díly Riddicka nebo Darkness byly jedna pecka vedle druhé, prvního Riddicka považuji spolu s Far Cry za nejlepší FPS všech dob. S Vaším tvrzením o podprůměrnosti skutečně nemohu souhlasit. Podprůměrní nebyli ani Knights of the Temple, první problémová záležitost byl až Syndicate.

        Také je třeba dát pozor na to, že Starbreeze existují dvě (Studios a Production).

        Další zajímavost spočívá v tom, že někteří bývalí členové založili MachineGames a vyrobili skvělého Wolfenstein NO.

        Singleplayer by je tedy pravděpodobně uživil bez problémů, jen ne tak dobře jako multiplayer.
  • Jack1947
    Jakože Singleplayer nemaj mikrotransakce nebo ty hry je nepotřebujou? hmm... takhle to smrdí jako docela levota noo.

    V dnešní uspěchané a hladové době už mě to vlastně ani nepřekvapí, prostě je to na lidech jestli dál budou chtízt poddporovat podobné praktiky. Že plná cena + freemium ( z mobilu he??)
  • Ja vidim jedine brzke presiceni Multiplayer trhu a velky krach techto firem. Ne na vsem se na vydelat FREMIUM
  • To je fakt takovej Zaklínač je jen singl a vůbec nevydělal... *13*
    • Gamesczlejerk
      DAE si myslí, že by si všichni vývojáři měli vzít příklad CDBROjektRED????!!! otrocká dřina, mizivý plat, lži, státní dotace = 420/10 GOAT!!!

      PRAISE GEPETO OF RIVELLON! *5* *14*
    • A to ze ten Zaklinac nic nevydelal, jsi chlapce zlatej jakoby cetl kde? V AHA? Protoze, to co tady pises, absolutni nesmysl! Vymysl!
      • Tohle mě pobavilo. Já si říkal, kdo může mínuskovat příspěvky ve kterých je napsána čistá pravda, nebo vtipná narážka na nezpochybnitelnou skutečnost *15* a ona je to naše menšina s IQ menším než 80
        • Vidím, že se bavíte tím, že žijete Vaše nesmyslný životy plný smajlíků a pořád dřepíte u kompu. Já nějaký smajlíky ty chytráku neřeším, a jestli je modrej a má znamenat, že to autor myslel ironicky nebo sarkasticky mi opravdu vrásky nedělá ani dokonce to, že o IQ víte úplný h...o! Dejte si pár vychovnej za rohem ať víte, že to máte dělat častějš :) a trošku dospět! ;)
      • Zkus si to přečíst ještě jednou, hezky pomalu, bez pasivní agrese, trochu se zamyslet nad tím, proč to je psáno tímhle stylem a s tím smajlíkem na konci věty a uvidíš, že ti to dojde hnedka :)
    • no jo to je těžký..do singlu musíš vymyslet obsah, jinak si hráč všimne, že ho to nebaví. v mulťáku si máš najít kamarády a ti ti ten obsah mají nahradit. nemusíš nic vymýšlet :D blbý je, když si toho lidi všimnou. podle mě to je prostě problém všech současnejch survivalů.
    • Krásně řečeno :-D
    • *15* Se mi líbí, jak každej argumentuje všechno Zaklínačem. *15* To samý, že hry nepotřebují protipirátskou ochranu... že ji Zaklínač taky nepotřeboval... *15* Problém je v tom, že všichni argumentem "Zaklínač" začnou a taky skončí, že. *3* Jedna hra fakt jaro nedělá. *3*
      • Tak Witcher 3 je asi nejaktuálnější uspěšná hra (přece jenom poslední a epické DLC Víno a Krev vyšlo minulý rok), proto ho všichni zmiňují.

        Jinak k ultra úspěšným single hrám se dá třeba započítat: The Sims (všechny 3 díly a k tomu desítky datadisků!), Half-Life , Half-Life 2, Grand Theft Auto (posledních pár dílů), atd. atd.
      • Kdyby více her bylo tak kvalitních, tak jako ten tvůj zaklínač, více her by nepotřebovalo ochranu.
  • Veskoslav
    Neskutečně ulhaná hov*da. A i když odstranili P2W systém z PayDay 2, tak od nich si už nic nekoupím. Navíc ti dojí naprosto na všem a i CoD má soudnost v těchto věcech. Tam už chybí jenom DLC s teletubies....
    • Kozy
      Nechci se plést ale nemělo to co dělat s tim, že je koupila nějaká cizí společnost? Jako že hromada těch DLC nebyla tak úplně jejich iniciativa?
      • Pro Payday 2 začaly pravidelně vycházet dlc v podobě nových map a zbraní téměř od začátku. Nový mapy jste si nemuseli kupovat, mohli jste se připojit do hry k lidem co je vlastnili, což samozřejmě nešlo vždy. Zřídka vyšla nějaká mapa zadarmo. Základníma zbraněma s modifikacema se šlo prostřílet všema misema na největší obtížnost. S dokoupenýma zbraněma jste si to mohli více ulehčit či užít. Hra bývala často ve slevách, vyvařit na dlc bylo patrný. Hrál jsem to od vydání asi rok a půl.
  • Zrovna ten Payday dojí tak, až to hezký není.
  • to je hold problém dnešní doby, kdy téměř každá průměrná MP hra vydělá víc než nadprůměrná SP (až na pár vyjímek). Tak proč se snažit, když většina hráčů má laťku tak nízko...
    • To je otázka nasycení trhu... onlinovky tohohle typu začali frčet teprve před pár lety a ještě toho většina lidí nemá plné zuby.
      Za pár dalších let už lidi ani nebudou chtít vydět hru, kterou si musí nejdřív koupit a pak dál platit za další přídavky (nejlépe ve stylu P2W)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit