Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zerathus
    Druhý největší eSport součastnosti si zaslouží pořádný datadisk. Rád vidím, že když už nic tak Blizzard aspoň pořád zvládá úžasné strategie *5*
  • To ale nedává smysl, správně je to: (mariňák) "They are everywhere!" a Thor odpovídá "So shoot everywhere!"
  • Poklona. Bohužel není překvapením že za své sprosté chování opět nedostaneš ban. Hold největší troll a hulv*t se projevil.
    PS mě děkovat nemusíš *3*
  • Čekál jsem že můj největší fanoušek zareaguje první, dnes si trochu zaspal. To máš z toho že hraješ blbosti
  • Robotron3
    https://www.youtube.com/watch?v=RR9Q4Nfe1Vo *3*
  • Veskoslav
    Táhni do hajzlu.
  • Blizzard dělá opravdu hezké a atmosferické videa, jen škoda že atmosféra i grafika samotné hry je nekde jinde. Treba i ty vikingy které ve videu vypadají tak cool jsou ve hre znazornene docela mizerne, ultralisk taky v samotne hre nevypada tak monumentalne jak ve videu
  • Rozhodně ne jako omalovánka s rádoby kůůl příběhem a postavama pro uslintaný puberťáky.
  • Veskoslav
    Nereaguj, jeden z největších trolích debilů. Nahlaš mu příspěvek, jinak zase bude spamovat.
  • No tak nám pověz ó velký stratégu jak má vypadat pravá RTS. *2*
  • Za co mu děkuješ? Vdyť je za to placenej. Děkuješ snad prodavačce v obchodě, nebo řidiči v MHD? Jestli čekáš že něco dostaneš za podlízaní tak se dost pleteš
  • Je mi smutno když vidím jak tento bližardi patvar zcela nezaslouženě sklízí všude maximální hodnocení. Předpokládám že zase dostanu ban protože cenzor je zřejmě velký fanboy, ale je mi to jedno, pravda se napsat mus,í kdo dá těmhle omalovánkám co si hrají na RTS víc jak 3/10 neví nic o hrách a o tom jak recenzovat
  • Veskoslav
    AoE sérii například:)
  • Veskoslav
    A jinak obdivuji autora, jestli používal Swarm host i na Brutal, protože na bránění je to šíleně pomalá a neefektivní jednotka a o útoku ani nemluvně. Zakopání k ničemu, bo všude lítají Science+věže. Na obranu je lepší mít upravené Rouche ve "verzi" Coupser (pro neznalé po zabití jednotky Rouche se Vám "narodí dva roztomilý, miniaturní Rouchové) s aktivní schopností na brnění, Hydry s úpravou na Lurkery:) Swar host mi přijde jako zajímavá, leč pro mě nepoužitelná jednotka.
  • LuckyBaal
    čtvrtý Warcraft, to je můj sen *14*
  • LuckyBaal
    tak WArcraft neni konkurence ale je pro mě N.1 *4*
  • StarCraft je prostě špička. Už aby tu byl čtvrtý WarCraft. Jdu naistalovat jedničku a moc se těším na poslední sklíčko do této trilogie, snad to nebude trvat déle než dva roky, protože si to chci vše koupit naráz :). Chvalím recenzi.
  • No a právě to se mi nelíbí. *2*
  • Veskoslav
    Akorát, že Kerrigen nebyla v Brood War Kerrigen, tam byla jiná její část, to by jsi mohl vědět;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit