Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMFG a všetky možné skratky... nehral si W3 a trepeš tu o najlepšej single player kampani za posledných 15 rokov... daj si facku aby si sa zobudil...
  • KKND 2 *14*
  • Ale psst, kolega přec nic z toho nehrál *3*
  • Mato1987
    ako hovorím, nikdy som warcraft hry ani neskúšal, ja som v čase slávy warcraftu hrával skorej KKND 1 a 2 a C&C red alert 2 alebo Age of Mythlogy
  • Rhulad
    Jak můžeš prohlásit HoS nejlepší RTS kampaní, když jsi nehrál W3... W3 má nejlepší herní příběh co znám + absolutni hratelnost. Ikdyž je StarCraft II( u SC II HoS jde vidět, že Blizzardu odešli opravdu kvalitní scénáristi jelikož příběh je hoodně špatný na poměry Blizzard) dobrý tak WarCraft 3 nesahá ani po paty.
  • Veskoslav
    AoE II, AoM, RA II, série TW, Warcraft III atd. Zase bych to nepřeháněl:)

    Edit: Ano HoS je jedna z nejlepších her v rámci RTS světa, ale 15 let zpátky vznikaly i jiné legendy:)
  • tak alespoň vím co mi to dělá, s tím přepínáním mám právě taky problémy
  • Na AI zapracovali hodne dobre a to az tak ze nejtezsi AI sedma obtiznost (7 obtiznosti AI + 8-9-10 ma resources+vision cheat) je na urovni diamond+ hracu a nekdy je i prehraje :) takze pokud nechces hrat proti lidem, budes velice spokojen i s AI, ma kolem 8 strategii takze kazda hra je jina, reaguje na to co delas ty atd...

    k recenzi: naprosty souhlas 9/10. SC2 hraju v podstate od vydani kazdej druhej den a nemuzu si to vynachvalit a HOTS neni vyjimkou... u zadne jine hry jsem nevydrzel takto dlouho a kvalita SC2 se porad sude dopredu...
  • A to je veliká škoda. Neříkám, že WoW je nějaké světoborné, ale W2 a W3 jsou prostě legendy sami o sobě.
  • Mato1987
    W3 som nehral bohužial, celé to warcraft univerzum je mi na míle vzdialené.
  • Jo, těmi superlativy by se mohlo šetřit. Především bych všude nevnucoval to, že jde o datadisk, když cenově to stojí jako kterákoli plná hra. Takže by byla blbost od toho chtít náplň jako do datadisku.
    Zároveň by bylo fajn říct, že je sice super, že člověk s aktualizovanym klientem může rovnou hrát. Ale pak zároveň člověku, co ten druhý díl vůbec nemá, visí na disku naprosto zbytečných 8GB a je jedno jestli si to koupil nebo ne.
    Pak musím říct, že mě teda zklamala kampaň. Ten příběh okolo je bohužel jen takový pojítko pro (vcelku slušně vymyšlený) mise. Třeba ten konec Durana byl fakt trapnej, taková fantastická postava, ve hře se drží už od prvního dílu a pak ho takhle zazděj. A vůbec těch momentů, kdy jde prostě jen o to nějak natáhnout mise je podle mě docela dost.
    Jo a taky je škoda, že (subjektivě) je kampaň o dost lehčí a kratší než první díl, prošel jsem to všechno hnedka.
  • 15 let? A co Warcraft 3? Ten měl naprosto legendární kampaň!
  • Mato1987
    môžem úprimne prehlásiť že Heart Of The Swarm je najlepšia stratégia za posledných 15 rokov. Takto perfektnú sp kampaň sme tu nemali už hodne , hodne dlho.
  • Veskoslav
    +S tvou úrovní se zvyšuje i úroveň tvého protivníka. Armádu upravuje podle scoutingu atd, expanduje. No zapracovali na tom dost.
    +Win 8 Pro 64 bit normálně. Ale poptám se ti na fóru;)
  • kirukatoo
    Hru jsem hrál již od vydáni a mam ji úspěšné dohranou a musím říci že kampaň za to stoji příběh dobry, system vylepšeni jednotek taky pěkné udělaný a co teprve vyber schopnosti Kerrigan schopnosti tam je vice než dost každý si ji upraví na svůj způsob hraní akorát mne trochu vadí že když si vybírám schopnosti tak nevidím nějaké mini video o tom jak to přesné vypadá jako např. u vylepšeni vašich zergu ale jinak souhlasím s Games a to s hodnocením 9/10 velice doporučuji *1* *5*
  • Původní Starcraft jsem nikdy nehrál, ale tomuhle bych rád dal šanci. Dva dotazy:
    +Na mulťák se moc necítím, jak je na tom skirmish? Dle recenze to vypadá OK, je tedy AI schopna reagovat na vaše akce, inteligentně napadat vaší základnu a kombinovat jednotky? Nebo to bere jen tupě stylem hrr na ně?
    +Po ukončení aplikace HotS mi nejde přepínat klávesnice přes alt+shift. Fixnout to není problém, jen by mě zajímalo, jestli se to taky někomu stává (Mám Win7 64 bit).
  • Díky za připomenutí. Dnes jsem poprvé slyšel, že Dune 2 měla zvuk *1*
  • CSko už nikoho nezajímá, borče. @Zerathus má pravdu, že pokud porovnáš sledovanosti streamů tak skutečně vede LoL (ač osobně nechápu, co kdo na té hře vidí, ale každý dle svého gusta), zaním je SC2 a po dlouhé mezeře je Dota2 a až někde v dáli najdeš Counter Strike a to kterýkoliv.
  • LuckyBaal
    a tebe se ptal kdo?
  • TheGGG
    A tebe se ptal kdo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit