Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Ty obě kampaně jsou takové předpovězené a bez nějakých zvláštních zvratů, které byly v jedničce. Takový B až C příběh.
  • Veskoslav
    Jo škoda no. Mě Online nechytlo a AoE III není můj šálek.
  • Mato1987
    aj áno aj nie, tie rozhodnutia vo wol kampani nemajú nejaký výrazný vplyv na priebeh HotS kampane. Teda príbeh je lineárny u HotS, s výnimkou evolučných misií, ale dialóg je vo videách/cutscénach zmenený len mierne.
    Jediný rozdiel je práve u Nova/Tosh rozhodnutiach. Trebárs ako zatknú Jima, tak Nova sa s ním rozpráva o tom ako jej pomohol s toshom a keď si pomohol Toshovi tak Nova v tej cutscéne zase povie ako si jej mal radšej pomôcť s elimináciou tosha a pak som si všimol že tosha spomenú ešte v predposlednej missi v cutscéne na hyperione.
    Ale rozdiel v tom že si sa rozhodol pre záchranu kolónie u Ariel Hansen/pomôcť protossom na kampaň hots žiadny vplyv nemalo, tak isto ani rozhodnutie v predposlednej misii wol čí zničiť pozemné alebo letecké posili zergov.
  • Pokial viem, tak moc nemaju, nie? Napr. Nova/Tosh sa vybralo len jednym smerom...
  • smejki
    ono je to vychcané. možnost hrát offline se objeví až poté, co selže pokus o spojení. vytáhni kábl a uvidíš
  • Pekne hodnotenie. V podstate podobne citam vsade inde na webe, ci uz na cz/sk alebo zahranicnom. Ja osobne teda single nehram, hravam len multi a hlavne sledujem e-sports (ci uz Korejcov alebo NA/EU). A tu musim Blizzardu vzdat hold - z WoL, ktory bol ako spectator sport pomerne dobry, ale obcas aj nudny sa z HotS stal konecne poriadny nastupca legendy akou bol BW.

    Namiesto 15 minut macro -> 200/200 armies -> 10 sekund battle -> GG, v HotS vidime konstantnu akciu pocas celej hry, male skupiny jednotiek konstantne utociace aspon na 3 frontoch, jednoducho pecka na sledovanie. Len momentalne prebiehajuce MLG som za 3 dni videl viad super hier, nez za posledneho pol roka WoL dohromady.

    "Nevyhodou" je asi to, ze tzv. tam treba omnoho viac skillu, aby hraci dokazali taketo nieco robit.. Takze aj ked vo WoL tiez dominovali Korejci ale aspon obcas ich porazil aj nejaky ne-Korejec, teraz uz ne-Korejci nemaju absolutne ziadnu sancu (aspon to tak vypadalo v prvom kole MLG, z 14 zapasov ktore boli Korejec vs ne-Korejec vyhrali Korejci vsetkych 14). Osobne som teda tak ci tak sledoval hlavne Korejsky SC, takze mi to az tak nevadi, ale viem si predstavit ze vela ludom sa to pacit nebude.

    Kazdopadne, Blizzard thumbs up za HotS. PS: dajte aj Protossom nieco tak super a tak efektivne jak medivac boost :(
  • Spades
    Navíc neznám RTS s lepší grafikou :)
  • Spades
    Ano maji.
  • Nestoji. Klasicka plna hra stoji 60 dolarov. HotS stoji 40.
  • SnakePlisken
    Chlapče, patrně patříš k mladé generaci, která nepochopila, že grafika není nejdůležitější vlastností hry. Tou je hratelnost! *4*
  • Maju na kampan HOTS vplyv rozhodnutia ktore som spravil vo VOL ci ani nie???
  • GlaDOS
    Ty mu vzdáváš hold? Protože holt jako povzdech se píše s t. Nauč se alespoň techniku, když obsah stojí za nic.
  • Overwatch
    Škoda těch Age of Empires. Ne že by bylo AoE Online špatné, ale rád bych viděl zrovna tuhle značku v tak špičkovém AAA zpracování jako StarCraft.
  • Overwatch
    Prodavačkám děkuju.
  • Overwatch
    Ty jo já ti ani nevím, vždycky jsem se automaticky logoval a nikdy jsem neměl potřebu to hrát offline. Jsem slepý, nebo tam to "Play as Guest", nebo nějaká možnost jak to zapnout offline není?
  • Overwatch
    Kampaň jsem hrál na Normal a rád si ji zahraju ještě jednou, buď na Hard nebo Very Hard. Na Brutal se mi do toho nechce, zase takový skill nemám a nechci se trápit :). Jinak v multiplayer je Swarm Host parádní, jen ho člověk musí umět použít ve vhodnou chvíli a pak ho ubránit...
  • achievco? :D Vím samozřejmě, co to je, ale nezájem.
  • Overwatch
    Skirmish je úplně super, viz. recenze. Máš k dispozici dost možností jak trénovat plus docela schopné AIčko. Můžeš mu dávat příkazy, takže to není jen hrrr. Jednotky kombinují fakt dobře, umí používat skilly... Proti živým hráčům nemusíš vůbec hrát a věřím, že i tak se zabavíš na desítky, klidně stovky hodin. Plus ten Arcade...

    Já mám Win8 a tam pomocí Win+mezerník přepínání funguje.
  • Spades
    Nepotřebuješ, ale nedostaneš achievementy.
  • smejki
    nevim jak HotS, ale singl WoL šel hrát offline (avšak muselo nejprve dojít k aktivaci, takže alespoň jednou se připojit musíš). akorát nejely achievementy, jinak to na hru vliv nemělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit