Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chvalim recenzenta. Vynikajuco napisane.
  • Minuta ticha za tvůj život :D
  • Ja hraji starcraft vice mene jenom kvuli pribehu, a muzu vrele doporucit. Za ty penize je to daleko vic nez lecktera dnesni hra. Jednotlive mise jsou opravdu ruznorode a clovek se nenudi ani minutku. Je hodne tezke se odtrhnout od jednotlivych misi coz se me uz dlouho nestalo. Navic mise clovek muze zkouset s jinyma mutacema cili znovuhratelnost tady. Pro novacky je tady dokonce trenink mod pro multak ale jeste jsem nemel cas vyzkouset. Penez nelituji a tesim se na pokracovani.
  • To je sice pravda, ale viděl někdo někdy tu druhou variantu? Mě spíš přijde, že z kampaně WoL vybrali vzdycky jenom jednu variantu...
  • Že se nestydíš socko zlodějská!
  • tak tady to je ciste na tobe...kdyz jsi hral prvni dil, tak v podstate vis presne vocogo a jestli to pro tebe za ty prachy stoji nebo ne
  • tak v nasich koncinach to s vodicom mhd neni mozne ale v UK kde ma autobus len jedny dvere je to normalny jav ze sa mu dakuje..
  • Spades
    BTW to je normální datadisková cena... Ano je to dražší, než třeba SC a BW (o 10 euro btw), ale taky máš podstatně delší hru, s podlě mě i lepším multiplayerem.
  • Spades
    Arcade je tež fajné :)
  • Spades
    Na Charu. Máš tam misi, jak na tebe nalítávají BattleCruisery a ty je muíš sestřelovat tím, že posunuješ creep k takovým věžičkám.

    Tak před touto misí mi Izsha řekla, že Terrani mají ve vzduchu převahu, protože na konci WoL sejmuli vesmírnou platformu, kde bylo hnízdo mutalisků a broodlordů.
  • Nevim nevim, porad vaham zda to koupit, prvni dil jsem dohral a uz jsem se k tomu nevracel, kampan celkem pekna, ale co z toho kdyz po jednom dohrani vas u hry jiz nic netahne, multak me nebavil, takze fakt nevim zda opet do toho zainvestovat. Chapu ze pro nekoho je tahle strategie modla, ale mi tam porad neco chybi a nevim co.
  • Uz davno dohrane :-) vsechny Achievmenty v Hots na 100% http://eu.battle.net/sc2/en/profile/383821/1/Thor/achievements/
  • Koupil jsem a nelituju. (800 kč neni moc) Kampan dohrana na normal , ted zkouším brutal a jsem za polovinou , už jsem musel několikrat opakovat misi a překopávat skilly u Kerrigen a měnit mutace některych jednotek *3* . Multiplayer vyzkoušen za Zergy ze 6 bitev v lize jedna výhra :D ,musim se vratit zase na trenink.Příběh kampane je sice béčkovej ale podanej moc hezky.(Kerrigen to moc sluší *14* ) . Doporučuju 10 / 10
  • Overwatch
    Hm, deaktivoval jsem internet a hrozně dlouho se mi to pokoušelo připojit ke streaming serveru. Pak mi už došla trpělivost. Jak dlouho se to pokouší připojit? Deset minut? Ve WoL to bylo hned v menu...
  • Overwatch
    Koupit se to dá, ale moc si nezahraješ - Heart of the Swarm není standalone datadisk a vyžaduje Wings of Liberty.
  • aby ti vyhořel počítač
  • To možná ne, ale dižajn jednotek je důležitý, stejně jako příběh a v případě SC II stojí oboje za houby stejně jak grafika
  • Ale řidiči MHD ne. Chceš snad říct že je prodavačka víc než řidič MHD?
  • Ty
  • grammer nazi jako obvykle bez argumentu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší