Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to holt potom nezbývá než smířit se s faktem, že SC prostě není hra pro tebe :( fakt je totiž ten, že zrovna multiplayer s starcraftu rozhodně není nic na relax
  • SC bavi tim vic cim jsi lepsi...jakmile zacnes porazet soupere tak te to bavi cim dal vic...podle me ten ligovy system je dobry pro trening, ale trochu ubira na motivaci, protoze ti to dava porad silnejsi soupere a porad jsi ve stresu a hru si tak neuzijes, jako kdyz zrusis nekoho slabsiho ;]
  • no asi mas pravdu, problem je ze me sc moc nebavi, pral bych si aby takovouhle velkou hráčskou zakladnu a všechny ty služby kolem (jako battlenet) mel treba supreme comamnder to by me bavilo
  • 100 apm ti nestačí, ani na gold ligu... A naučíš se to stejně jako všechno ostatní... tréningem. Jen musíš mít trpělivost a jednotlivé věci zlepšovat postupně. Musíš do hlavy dostat build ordery a countery jednotek tak, abys nad nimi nemusel přemýšlet. Musíš si hlídat ekonomiku a neustále stavět pracanty + nebýt v supply bloku. Jakmile zvládaš tohle, můžeš začít přemýšlet nad všemi těmi věcmi co si psal ;) gl
  • muze mi nekdo vysvetlit, jak muze prumerny smrtelnik ubehnout 1500m za 3,5 minuty? Beham pro zabavu a vyplivnout po dobehnuti plice nepovazuju za relax
  • Gratuluju, ale nic to nemění na faktu, že si Bronzák :D :D :D
  • Muslima na tebe, aby ti hnáty usekl!
  • WOL mne pri launchi stalo 850,- !!! to je daleko od 50€ nehlede na to ze HOTS ma stanovenou doporucenou cenu 1049,- To NENI CENA datadisku i vetsina AA her stoji o stovky mene, a kolik melo Wol cenu 1200,-? ale bezne se porodavalo za 900,- stejne jako dnes hots. na datadisk je to strasne drahy!!!
  • SnakePlisken
    Příběh byl, je a bude u RTS vždy béčkový a na vedlejší koleji.
  • "vzdy su hraci z replayu nahradeny realnymi hracmi"... Ano nikdy nikde jsem necet ze by slo hrace nahradit AI asi chodis na nejake bludne stranky*1* schvalne dej odkaz
  • muže mi nekdo vysvetlit jak muže prumernej smrtelnik zvladat boj na vice frontach, scouting, micro, macro, stavbu zakladny a spravu zdroju a to vše najednou?
    Tak rychle nedokážu ani vyhodnotit situaci a myslet, ne ješte klikat.
    Hry hraju pro zábavu a relax a 100apm nepovažuju za relax ani nejsem wannabe pro.
  • No asi mas recht,ale stejne bych radeji uvital W4 :)
  • pravde podobne jo blizz pry na leto pripravuje SC2 battlechest kde bude Wol+Hots
  • Shania
    urcite pak bude battle chest, mozna dokonce hned pri vydani LoV
  • Zcela urcite neco takoveho bude, jen nez to bude, tak to si jeste nejakovou dobu musis pockat :)
  • Tak spusteni rozhodne neprobehlo zcela bez problemu vypadky byly a to vypadky Achievementu! Prvni den se vubec nepripojily a hrac se musel spokojit stim ze si sice hru zahraje ale pokud bude chtit mit zapocitane achievementy bude to muset hrat znovu... Ale nastesti tento vypadek byl jen prvni den dalsi dny servery slapou jak hodinky.
  • Proc ? :) 2 dny jsem jenom nespal ted hots ani nehraju :D cekam ted na Legacy of the Void
  • Shania
    Snad neni dulezity cil, ale ta cesta, skoro kazdy asi vedel, ze Mengs prohraje a Sara prezije, at uz jen kvuli prorocti. Ale pro me je stejne dulezite dozvedet se, co se stalo mezitim a trofnu si tvrdit, ze to nikdo poradne nevedel i pres zjevne vserikajici upoutavky na hru.
  • Shania
    Ti zas reknou, ze jsou zaplavene tunely, ale na hratlnost to asi nema zadny vliv.
  • Chtěl bych se zeptat myslíte, že až vyjde i ten poslední datadisk vznikne nějaká komplet verze se všemi třemi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší