Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Zase ten trapný a ohraný argument. Délkou kampaně je WoL stejně dlouhé jako celý Starcraft I.
  • "V době kdy vládnou DLC nám Blizzard servíruje datadisk, který obsahem hravě překoná leckterou velkou hru"

    Takže děkujeme Blizarde že jsi tak velkorysý a vydáš jednu hru na třikrát a dobře budeme tomu říkat datadisk *15*
  • Veskoslav
    Co sis hodil za mutaci? Skákavky nebo malé a roztomilé Benelingy? *1*
  • Shania
    Prave prvni mise na Charu s banelingama je jediny misto kde jsme mel problem s vykonem (20 fps z 60-90 normalne), jinak ok.
  • Veskoslav
    Ano zkoušeli. Na plný kotel při ultra a rozlišení 1680*1050 při 40 fps a všemu zapnutém. Běží to na i5 3,4 Ghz, SAPPHIRE HD 7850 OC, 16 GB Ram a Win 8 Pro 64 bit. Tedy průměrné pc.
  • Spousta lidí ještě nehraje díky erroru při redeem kodu na upgrade WoL na HotS : Collectors Edition. Já sám mám hru skoro týden a pořád nehraju. Prý by to měl dát dokupy další patch ve středu. Peknej opruz.
  • kostejnesmrtelny
    To nebudu tvrdit, protože MP hraju minimálně. V SP je nicméně hned v první misi na Charu k vidění armáda cca 100 banelingů a stejnýho množství zerglingů a cuklo se to jen maličko při přechodu z cutscény; pak už zase naprosto plynule.
  • Hra si klidně sežere i 2,5 GB paměti, což je při zapnutých pár oken ve Chrome, IRC, steamu a dalších několika běžných věcí už atakující 4GB hranici. Taktéž s GTX660 Ti se mi singl na ultra kousal v některých částech (hlavně když bylo hodně lingů a banelingů). Optimalizace na ultra není úplně nejlepší, ostatní jsou v pohodě :)
  • Hra si nerozumí se zobrazováním velkého počtu jednotek speciálně v ultra detailech, kde jsou propady i pod 20fps na jakémkoliv železu. Jestli to tobě takhle funguje i v mlutiplayeru, tak máš kouzelné pc, nebo prostě kecáš.
  • Mato1987
    jáj jasne, no ale tá misia je stále rovnaká, aj keď si sa rozhodol isť do tunelov alebo vyhodiť do vzduchu tú platformu vo WoL kampani :) a rozdiel v dialógu som vôbec nepostrehol taktiež
  • Všem děkuji moc za odpověď.
  • Tak ona ta grafika na pět let starou vypadá, takže je to vlastně ok. *15*
  • kostejnesmrtelny
    Hraju to na pět let starým PC (v době pořízení vyšší střední třída) v 1920*1080, všechno na full, bez záseku. Docela dobrá optimalizace, řekl bych *4*
  • Hra je to výborná a mám ji rád, ale "špičková optimalizace" ? Jak tohle můžete napsat?
    Tímhle problémem trpěla i předchozí hra a zde tomu není jinak. Zoušeli jste to vůbec?
  • no tak ono asi staci hrat ty hry co se nepocitaji do ligy, kdyz jsem hral SC1 tak jsem na ladder nesahl a od jisteho skillu clovek potkaval slabsi hrace nez byl sam a pak to byla zabava ;]
  • Tak za mňa taktiež 9/10. Dôvod? Príbeh. Pre mňa bol príbeh nemastný, neslaný, a to je len mierne povedané. Čudujem sa, že to poviem, ale Blizz podľa mňa ten dej fakt odflákol. Chýbajú mu zvraty, je predvídateľný atď. Všetko ostatné je však fakt majstrovské dielo od jednej z posledných serióznych firiem na trhu. Žiadne stupidné DLC, ale hodiny a hodiny zábavy za akceptovateľnú cenu.
  • kostejnesmrtelny
    Famózní. Blizzard si po failu s Diablem III (hlavně co do vypravěčství) u mě zase zvedl reputaci.

    Neplánuju to moc okecávat, ale fascinuje mě, jak jinej je pocit z tý kampaně oproti Wings of Liberty. IMO se parádně povedlo rozlišit takový to vesmírný toulání po Koprulu s Hyperionem á-la Firefly od přímočarý cesty za pomstou v podání Kerrigan, ze který se akorát tu a tam odskočí za účelem vylepšení Roje. A to i na úrovni jednotlivých misí - zergové na ztráty nehledí a valí se jak nezadržitelná vlna přes jednu základnu za druhou. Lovely! *14*

    Docela chápu stížnosti těch, kteří by užili víc tradičních misí ve stylu vybuduj - postav - znič. Závěrečná mise, která ten koncept asi jako jediná doopravdy naplňuje je na HARD opravdu epická - jinde obvyklý omezení časem je tady nahrazeno zpočátku opravdu drtivým tlakem nepřátel. Na druhou stranu, mise jsou tak nějak "dějovější", některý nápady jsou fakt skvostný (nezastavitelnej battlecruiser a rozšiřování creepu k spore koloniím!) a rozhodně si je není problém zapamatovat a zpětně rozlišit *4*. Přesto by mě potěšilo, kdyby těch tradičních misí bylo příště klidně ještě o pár víc. Krásně by se tím dorovnala délka kampaně *5* .

    Jo a ještě musím zmínit, že absolutně nechápu jak dokázali z RTS enginu dostat tak neskutečně detailní cutscény, viz ty emoce po záchraně Raynora z vězení . Fakt, že jsem u outra měl seriózní pochybnosti, jestli je to klasickej předrenderovanej cinematic, nebo jenom další scénka v enginu, mluví sám za sebe.

    Po tom, co Blizzard poslední dobou předvádí ve WoW a Diablu III jsem měl o pokračování vesmírný ságy docela silný obavy. Naštěstí úplně zbytečně, HoS ve srovnání s WoL úplně krásně obstojí, osobně bych dokonce řekl, že ho i předčí.
  • p.s.
    nejlepší je prohrát všechyn kvalifikační zápasy a dostat se do bronz a pak si jen užívaš. je to neco jako udelat si twinka nebo gankovat ve wowku :)
  • tak to delej tak jako nekteri jini že se umyslne dostan do bronze ligy
  • "cílem je mít z Arcade něco jako App Store/Google Play" - to je jen vlhký sen i přes svou mega popularitu se hraje hrozně málo i na mody co blizz doporučuje a jsou hned na vstupní obrazovce čekáte strašně dlouho než se najdou spoluhráči a když si vyberete něco v se znamu nedočkáte se třeba ani po hodině čekání. jo na Arcade se skamarádama vyblbnete ale funkční obchod z toho nikdy nebude i zdarma je to v té obrovské záplavě modu jen o pár aktuálních které se právě teď hrajou a za pár dní přijdou nové a ještě více hráči rozmělněné je to logické čím více jich bude tím méně se každý jednotlivý bude hrát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší