Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to mas s kompem neco hodne spatne ja mam staricke core2, gk 6950, 4GB ram a bezi mi to na ultra v 1920x1200 taky na 40fps
  • pleskoslav už to nedokáže rozeznat, každý je pro něj troll
  • Ani z torrentu bych to nestahoval jaká je to chujovina.
  • jo vylepseni 2 jednotky do MP a to vse postavene na starem zakladu co prineslo HOTS se neda srovnavat s tim co prinesl WOL vpodstate cely editor ve kterem je hots naklikane a mnohem mnohem vice hots je dustojny datadisk, ale za nehoraznou cenu AA hry. A totalni vysmech je pak sberatelska edice kde chyby zergsky originalni flashdisk, ale dostanete "originalni" zafialovenou krabicku z WoL zato ovsem nechybi cenovka prvniho dilu...
  • ja reaguju na to že pry kampaň v dow 2 byl slepenec skirmishu co není pravda to je vše
  • Máš hnědej nos.
  • Boom
    Žvatlá někdo, kdo si ani neumí vymyslet nick. Navíc Joe je snad jeden z nejtupějších trolů, co kdy peklo vyplivlo.
  • smejki
    ah so, to je zajímavé. Tak to ti buď někdo olizuje účet, nebo jde o prověrku, jak říkáš.
  • Se mi líbí jak šaškoslav každýmu s kým neslouhlasí píše že je troll. *12*
  • mozna to byla jen nejaka nahodna proverka, protoze Wings of Liberty jsem hral opravdu nedavno
  • smejki
    ťažko řéct, jak to bylo původně. Rozdíl mezi vlastněním a nevlastněním HotS je pouze v tom, že člověk nespustí HotS kampaň, nýbrž pouze trailer a v hlavní nabídce na něj bliká "Kup si mě, kup si mě". Možná je ještě nějakej rozdíl v mulťáku, ale to jsem nezkoušel. JInak je ten systém pochopitelně zcela totožnej. Nevím, jestli to tam bylo od začátku nebo ne, rozhodně si pamatuju, že tak měsíc dva po launchi už to bylo schované, jak jsem popsal.
  • tak to jsem se asi pri zadavani hesla poprve prepsal.. hlavne ze hra nakonec funguje a je vyborna, ale znate to, kdyz clovek to prinese domu nateseny ze bude parit a misto toho musi hodinu resit nejake odemykani uctu, tak trochu vychladne
  • Veskoslav
    Jde vidět, že jsi pouhý, hloupý trol. DoW II je skvělá RTS, ale mapy v kampani jsou pořád dokola to samé a většina z nich je i v MP.
  • Overwatch
    Jasně, chápu, ale prostě když po tobě chce nějaká služba z nějakého důvodu změnu hesla, tak chce změnu hesla, ne to stejné heslo znova...

    Já psal klíč na Battle.net, v sekci My games jsem měl tlačítko Upgrade to HotS a tam přísahám, že jsem psal klíč bez pomlček a bez mezer a vzalo mi ho to.

    Informaci o tom, že stačí zadat jen klíč, jsem viděl tuším někde v customer support centru v FAQ k launchi, nebo v něčem takovém. Na hlavním webu SC2 takovéhle technické drobnosti nenajdeš, tam jsou informace jen o hře.
  • Ja som to psal aj s pomlčkami a bolo to v pohode. Aktivácia trvala 30 sec.
  • lol je videt ze jsi dow 2 nehrál
  • smejki
    zhruba před půlrokem dostala spousta uživatelů Bnetu zprávu o podezřelé aktivitě a že si musí reaktivovat účet. Tohle fakt nemá nic společnýho s HotS. Kolega nahoře jen dlouho nešáh na Bnet a teď jen takříkajíc doběhl peloton. Jestli šlo o hakerskej útok, o pokus o protlačení toho jejich autentikátoru, nebo jde jen o běžnou proceduru u dlouhodobě neaktivních účtů, to nevim.
  • IP adresu mam porad stejnou a par dni pred tim jsem hral WoL, takze nicim jinym nez instalaci hry to byt nemohlo, u kamarada to same

    problem je, ze ja zadne heslo menit nechtel, jedine co jsem chtel bylo hrat hru a nechat si predchozi heslo, jedina cesta jak toho docilit byla ta co jsem popsal - tedy zmenit heslo a pak si ho zmenit zase zpatky.. zbytecny vopruz navic

    klic jsem psal tam kam se ma o ver mi, kdyz ho zadas ve formatu jako je na krabici, tedy xxxx-xxxx-xxx-xxxx tak ho to nevezme, musi to byt xxxx xxxx xxxx xxxxx

    twitter nemam, na webu battle netu to nikde nevidim, jestli to tam je, tak nekde pohrbene
  • Kr.Pa
    Kampaň Homeworldu a jeho dat. zatim nikdo neprekonal.
  • Overwatch
    Jo? Pamatuju si, že tam dřív ta možnost byla hned na logovací obrazovce. Až přijdu z práce tak to ještě zkusím u HotS, ale pokud to někam šibalsky neschovali, tak Play as Guest/offline tam už není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit