Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Overwatch
    Máš recht, sorry. :). A díky!
  • No mně to určitou dobu psalo při každém přihlášení k battle.netu, že kvůli podezřelým aktivitám byl můj účet zablokován - takže kontrolní otázka, nové heslo a za půl hoďky znovu. To bylo fakt peklo. Na supportu my nebyli schopní nějak účinně poradit, co s tím, a pak to jednoho dne zase samo přestalo. Ale to samozřejmě nemělo s vydáním HotS nic společného, to se mi stalo dávno před tím.
  • Lenze HotS neni len +20 levelov za zergov, ale cela skala vylepseni, ktore vela milovnikov SC2 oceni. Ci uz lepsi skirmish, MP, unraked zapasy atd. Tiez neviem ci na SC2 robili ini ludia ako na D3, lebo ak nie tak je pochopitelne ze im to trvalo tak dlho. LotV je uz vo vyvoji a je mozne ze to bude trvat uz len rok kym to vydaju (+pol roka betatest) a nebude take drahe lebo MP uz nevylepsia a bude to len cisto kampan. Ale tak ci onak, cena musi odzrkadlit naklady na vyvoj a staci sa pozret na HotS a je jasne ze ta hra musela byt nakladna.
  • Overwatch
    V jiných zemích se za plnou cenu neprodává, takže stížnosti ohledně plné ceny směřuj spíš na distributory a obchodníky, ne na Blizzard. Ten o hře mluví jako o datadisku a za plnou cenu HotS neprodává.
  • kostejnesmrtelny
    To si pleteš s DoW 2...
  • Overwatch
    V mém případě opravdu instalace proběhla bezproblémově. A když jsem v den vydání koukal na fóra, tak si to tam hráči pochvalovali, i na Twitteru to žilo spokojeností.

    To, že stačí jen zadat číslo a hrát je napsané na webu a těsně před spuštěním to psali i na Twitteru. Proč byl tvůj account najednou podezřelý z "podezřelé aktivity" nevím, ale to nemusí mít nutně se samotnou instalací HotS nic společného.

    V případě, že měníš heslo znovu na to tejné je logické, že ti to vyhodí chybu, od toho se to jmenuje "změna" hesla.

    Nevím kam jsi ten cd klíč psal, ale když ho zadáváš na Battle.netu, tak nezáleží na tom, jestli tam nějaké pomlčky jsou, nebo nejsou.
  • Moje řeč :) a právě proto jsem teprve den před vydáním HotS začal hrát kampaň WoL a dohrál ji ve chvíli, kdy vydali HotS, na kterou jsem plynule navázal :D ... Jinak jsem hrál poslední 3 roky jenom multiplayer... *8*
  • U mna to iste. Na jednej strane chapem ze chcu udrzat ucty hracov v bezpeci, ale na druhu stranu ked ti dakto chce ukradnut ucet, tak ti ho ukradne.
  • Kr.Pa
    Jedine takove necekane veci bylo uvezneni Jima a cesta na tu Primal planetu zergu, zadny nejaky sileny zvrat a zbytek nalajnovany.
  • Vo WoL boli skirmish mapy? Pribeh nieje nalepsi v histori ludstva to ano, ale keby sme prijimali len AAA pribehy, za zivot by sme toho velmi malo videli/hrali.
  • Člověk si musí ujasnit, co chce vlastně hrát, já jsem třeba na MP do teď ani nešáhl (od vydání Wings of Liberty), ale projedu si kampaň na všechny obtížnosti a pak se pustím do arcade a mám o zábavu postaráno. Když mě něco nebaví (Starcraft multiplayer), tak to prostě nehraju. U Starcraftu se člověk dokonale zabaví i bez multiplayeru, když chce.
  • ne
  • pořád jsou to skirmish mapy slepeny trapnym příběhem ?
  • BTW: pokud hra pracuje hlavne jen s pameti, a pak nezdrzuje v jinych pripadech, tak nekdy jedine lepsi, pak to nemusi tolik hrabat na disku :)
    Spis jsem si vsiml hlavne v kampani tech bugu, kdy se tam zacne nejaka hlaska opakovat stale dokola :D Nebo pripadne alepson jednou
  • Uf, to zrani pameti jsem nezkoumal, ale to nezkoumam jiz nejakou dobu, co mam 8G, ale vim ze i jine tak rok dva starsi hry me zrali klidne 3,5-4,5G pameti :)
  • Myslim, ze v tomto se pletes. V době vydání stála originální hra cca 1400 a byl jsi rád když jsi ji ve slevě mohl koupit za 1200. Datadisk se nyní prodává za 1000 a jsou obchody, kde se dá ve slevě koupit za 750. A ano WoL se prodava za 650, ale to nejspise proto, ze je uz 2,5 roku venku..
    Jinak obsahem me zatim pripada jako paradni hra, a multiplayer snad bude zajimavy i s temi prvky, ktery tam pridali.
  • Hra je super, ale instalace rozhodne neprobihala jak je popsano v recenzi stylem "zadas cislo a hrajes".. nejdriv jsem to pul hodiny instaloval z nove zakoupeneho DVD (jak jsem mel sakra vedet ze se to vubec delat nemusi??) po instalaci se misto HOTS spustilo stare WoL, tak jsem dal "aktivovat HOTS" a hle "due to suspicious activity, your account has been locked" tak jsem tam s tim asi ctvrt hodiny sasil, nez jsem zjistil, ze jedina cesta jak z toho ven je odpovedet na kontrolni otazku, pockat na potvrzovaci email a zmenit heslo.. inu dobra, zmenim tedy heslo.. "bohuzel, heslo nesmi byt stejne jako predchozi" dobre, zmenil jsem ho tedy na nove, ktere jsem si zase obratem zmenil zpatky na to stare... pak uz jen zadat 30ti mistny kod z krabice, aha ono to chce psat bez pomlcek, tak znovu opsat 30 ti mistny kod z krabice a muze se hrat.. tak cca hodinku jsem nad tim stravil

    vecer se stavil kamarad ze poparime MP, jeste mu rikam "hlavne neklikej na activate primo ve hre, nebo zazijes strasny vopruz".. tak to zadal ze stranek Bnetu a zase "due to suspicious activity, your account has been locked" .. seriously Blizzard??
  • smejki
    tak jsem si kvůli tobě nainstaloval WoL. Pokoušelo se to asi minutu připojit na streaming server a pak to po naběhnutí hry ihned nabídlo "Play Offline".
  • já nikde nerozporuji kvalitu hry takže klídek jo? *7*
  • než mě rozbrečíte mínusama dodám, že proti hře ani proti blizu nic nemám. Jenom ta věta mě přišla vtipná když se prodává za cenu plné hry a asi i budete souhlasit, že jde o "velkou" hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší