Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim vas da sa hra kupit aj ked nevlastnim povodnu wings of liberty? Teda kupit iba ten datadisk za tych 30 eur a hrat? Alebo je nutne mat aj povodnu hru zakupenu? Vdaka.
  • 2v2,3v3 a 4v4 je stejne vybalancovany jako 1v1, to ze te protivnici prejedou aniz by ti spojenec pomoh neni vec balancu ale schopnosti komunikovat v teamu a jednat vsichni naras a ne kazdej sam za sebe...
  • Tak kampan som este nehral ale myslim ze to bude v ramci zanru minimalne dobre a nebudem sklamany. Primanre ma aj tak zajuma battle.net a mp.
    A priznam sa tam z toho az tak nadseny, ako autor, niesom.
    Pre zaciatocnika je sice AI celkom dobry trening na zaciatok, ale "pripravovat" sa proti realnym hracom postupnym zvysovanim lvelu AI mi pride ako blbost. AI sa proste chova aj tak dost synteticky a pri realne hre sa to predsa len dost meni.
    Dalej dost ma stve ze Blizzard doslova prdi na vsetko co nie je 1v1. Lepsie povedane je vydiet ze to primarne ladia na 1v1 pre sutaze ale uz take 2v2 je uplne o niecom inom, hlavne co sa tyka vybalancovania.
    Co sa tyka replayov tak asi recenzent mal inu verziu ale ja teda nemam moznost znovu zahrana replayu. Respektive mam pocit ze herne servery to prezentuju akoze si stiahnem replay Stephana vs Huk povedzme a zahram si na miesto jedneho z nich a druheho nahradim AI. Ale to je blbost, vzdy su hraci z replayu nahradeny realnymi hracmi (s ktorymi pozeram replay). No a co sa tyka novych jednotiek tak to ukaze az cas ako moc sa budu pouzivat, aj ked mam pocit ze to bude tak 50/50 oproti novym vlastnostiam, taky Afterburn na Medivacu bude u Terranov dost popularny a zasa naopak protos ma dalsiu zbytocnu vzdusnu jednotku Tempest.
  • Mato1987
    nejak som to nepochopil, ozrejmi mi to prosím ťa
  • To vobec nie je pravda. Staci si pozriet replaye z prave skonceneho MGL. Hrali sa tam aj hry ktore trvali 80 minut ! Ano boli tam skoro konstantne sarvatky ale to skor koli zlozeniu jednotiek. Na macro a velke armady sa dostane skor v nizsich ligach kde nie je konstantny tlak , dropy a tak. A tiez v 1v1 je mensia sanca na velku armadu. I ked vo finalnych hrach, co teraz bezali, mali hraci bezne cez 150-170 jednotiek.
    Co sa tyka Korejcov tak to je jednoduche, proste maju to natrenovane a nahrane nic viac. To je asi ako ked sa bezi niekde v europe maraton a z 300-400 lokalnych ucastikov sa tam dostavi 5-6 kenanov a ty samozrejme dobehnu ako prvy s prstom v nose.
    Inak co sa tyka rozlozenia novych jednotiek tak tiez niesom z toho az tak nadseny. Hlavne absolutne nechapem naco dali tossom Tempest. Absolutne zbytocna jednotka ktora sa bude pouzivat skor vynimocne.
  • Hmm jeden hovori to druhy to.. Dufam kazdopadne, ze mas pravdu ty, ja akurat hram kampan vo WoL tak som uvazoval ako to je s touto novou hrou, ide mi cisto iba o singleplayer, to by hadam casom mohlo byt cracknute.
  • ... no a teď koukám, že jsem přehlídl, že jsi mluvil o eurech, já mluvil o dolarech :-D, tak nic :)
  • Mato1987
    velmi dobre si pamätám že za sc II som platil 49.99 keď vyšiel v auguste 2010, za hots som nedávno zaplatil 32.99, kukni si gameexpres.sk, obidve sú to retail krabicovky.
  • ehm, HotS stojí 40... ano je to míň, ale cena datadisku to fakt není, takže já bych to jako datadisk nehodnotil
  • Spades
    To rozhodnutí z poslední mise se promítlo. Před misí jak na tebe lítaj ty BC v zákopě mi řekli, že protože sejmuli vesmírnou platformu, tak maj terrani teď výhodu ve vzduchu.
  • Hele, já se s tebou hádat nebudu, ale podle mě libovolný datadisk (DLC) na hru stojí polovinu ceny co HotS... a to, že by nová hra stála 60 dolarů taky není vždy pravda... jasně najdou se takové, ale většina jich nebude.
  • Spades
    Crack bude. SC2 má offline režim. Nevím jak HotS, ale WoL kampaň sem hrál v launch day normálko cracklé když sem čekal, než mi dorazí origo :)
  • Šel jsem na půlnoční prodej a nelituji :) Jediné co mě na té hře naštvalo je to, že se Kerrigan nechala zase změnit na zergskou podobu, i když chápu proč to udělala.
  • JohnyTheZik
    TheGGG -> :D To snad ne, necekal jsem, ze tuhle kravinu jeste nekde uvidim :D!!!

    Valve udelalo hroznou hru, ktera nema vubec zadnej uspech, a tak tomu musi pomahat zmenou cislicek, aby si lidi mysleli, jak dobra vlastne neni a zacli se o ni zajimat.. To, ze je to nastupce nejslavnejsi MOBA hry te asi nezajima.. Next level marketing! :D
  • JohnyTheZik
    Grammar nazi: Viz je rozkazovaci zpusob slovesa videt, tedy tecka se za "viz" nepise!

    A jinak diky za recenzi, je super:) ..
  • Mato1987
    ehm Wings Of Liberty pri launchi stálo 50 euro, HoTS stojí 30.
  • Nic proti hře jako takové. Příjde mi ale trochu tendenční vyzvihovat, že "na poměry datadisku" se jedná o rozsáhlou hru, když se to prodává za plnou cenu rovnou nedatadiskové hře. To je snad při takové ceně povinnost ne? Co by jinak ty 3 roky Blizzardi připravovali, jednotky hotové, grafika hotová...
  • dakujem, skoda, celkom by som si to rad zahral :( mozno casom ked to zlacnie;)
  • Rob si zbytečné naděje, kampaň je stejně jako u Diabla na serveru, takže crack nebude
  • Ahojte mozete mi niekto poradit. Tato hra vysla ako normalne predajne dvd? Alebo to vyslo nejak na steame ci origin? Pytam sa lebo ta hra nikde nebola zatial cracknuta, tak by ma zaujimalo ci to nie je tym ze to je zase neico ako diablo. Je to normalna singleplayer kampan, a teda to casom vyde aj "neoficialne", ci si nemam robit zbytocne nadeje? Dakujem za odpoved. P.S. Nie hru si nechcem kupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit