Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozrejme ze dekuji prodavacce v obchode. Tomu se rika slusne vychovani
  • Steam? to jako myslíš že budu věřit jedinýmu newellovu slovu nebo grafu. Valve když zjistilo že není schopno vytvořit kvalitní hru začalo se zaměřovat na podporu steamu a tam si falšují co chtějí
  • Ha! Takže novej nick Trolla diskusního. *8*
  • Veskoslav
    Vždyť jsi sám tvrdil, že jsi to nehrál.
  • nikdo netvrdi že sc je špatna hra ale s temi superlativy bych trochu šetril, i tahle hra má chyby a neni treba je nekriticky prehližet. I v cod se hraje progaming.
    Co blizz zvladl skvele je jak se stara o komunitu tohle jinym hram chybi
  • Zerathus
    Před tak 6 lety možná. Neviděl jsem letos žádný velký turnaj ve kterém jde o dost velký prachy
  • Veskoslav
    Jo a Steam asi falšuje své statistiky, když vede Dota.
  • counter strike je přede všemi tomu věř
  • pokračování takové dune 2000 od westwoodu bych si nechal líbit *4*
  • Veskoslav
    Trolí idiot, co by jsi chtěl....
  • Počkat to je jako regulérní hra a ne nějaký v indii dělaný projekt. Myslel jsem si že to dělal taliban někde v jeskyni aby na tom mohl trénovat své vojáky.
  • hodnoceni naprosto zaslouzene. kampan paradni, ale hlavne multiplayer a celkove zazemi, znacne obohaceno o cemz svedci i naprosto fantasticke matche v prave probihajicim mlg http://www.twitch.tv/mlgsc2 a jeho sledovanosti
  • Zerathus
    Pokud vím tak největší eSport je LoL za ním jde SC a pak Dota 2. Ale můžu se mýlit i když opravdu nevím co by mohlo být větší. codko určitě ne *1*
  • Veskoslav
    Jo díval jsem se znova a fakt je tam Then shoot everywhere. Děkuji, opravím.
  • Robotron3
    Dune 2 vole. Matka všech RTS. To je strašný, tyhle cucáci. *8*
  • p.s.
    pritom mi nejde ani tak o textury nebo o počet polygonu, treba takový W3 se mi líbí i dnes.
  • Druhý největší? nenech se vysmát. Možná tak někde u Ho či Mina
  • Smrtihlav2000
    Máš pravdu:-D
  • Tvůj studentský projekt? Na začínajícího programátora to není špatné, ale příště alespoň 3 pixely navíc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit