Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teda nevím, ale kde jsou i5 a GTX1060? To je pro mě takový standard. AMD bych si do PC asi nedal a i9 je fakt moc.

    Moje zkušenost s AMD speciálně s Radeony je naprosto tragická, větráky a teploty nehorázná, po roce shořela, od té doby už jen nVidia, o které nevím (GTX 260; 660 a teď 970). Procesor od AMD jsem měl Phenom X4 960 nebo tak něco a ten byl dobrej, ale všechny hry prostě AMD nepodporovaly 100% a to byl problém.

    No nevím, včera jsem viděl Miss Sloane a tohle mi přijde těžký lobby:D

  • TheGGG

    no alespoň nebudu brečet nad tím, že nerozjedu novýho assassina stabilně ani s gtx1080 ve fullhd.... jak brečí na fórech pcčkáři... a nebudu muset trávit hodiny v nastavení hry štelováním nesmyslnýho settingu jen abych si přidal tři framy.....

  • Draken69CZ

    Přesně, lepší je konzole u té nemusíš čekat ten rok dva, seká se to hned.

  • TheGGG

    nemá cenu kupovat herní PC, pokud člověk nemá v kapse alespoň 50 000,-.... a i pak si zahraje tak rok dva, než se mu vše začne sekat...

  • radim.zaty

    Jojo, u Intelu, který měnil sockety co 2 generace, tam se tenhle přístup fakt musel vyplatit :)

  • To jsem dělal taky, ale většinou než došlo k upgradu komponent, tak už to byl muzejní stroj a pořizoval jsem rovnou nový.

  • dworkin

    Staré zlaté pravidlo stavění compů vždycky bylo koupit kvalitní dražší desku, do ní levnej procák, ten přetaktovat a posléze, až si člověk našetří, upgradovat na rychlejší model. A ten opět přetaktovat. :) Vždycky se mi vyplatilo to takhle dělat a že jsem pěknejch pár PC postavil. Ale třeba už dneska i levné desky umějí všecko potřebné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit