Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší chyba CD projektu byla v tom, že to vydali i na ty krámy, které byly zastaralé už v době, kdy je uvedli na trh. Kdyby se soustředili jen na PC a nové konzole, tak to nemuselo takhle dopadnout.

    Já jsem se hrou na PC spokojený, dal bych jí tak 8,5/10 po cca 20 hodinách hraní.

    • Největší chyba těchto firem je v tom, že mají pocit, že se musí zavděčit těm pár křiklounům na internetu (nebo že mají vůbec pocit, že se jim zavděčit dá). Pak si to nemůžou koupit lid, kteří s nějakým tím bugem problém nemají (mám rozehráno podruhé na ps4pro a jsem spokojen. Nekoupit to day 1 a čekat před vánoce, tak mě to úplně zbytečně omezí), ale ze stejných důvodů se pak hry i przní čím dál větší politickou korekností, kdy velkou hru, která ti nebude cpát trans postavy za chvíli ani neseženeš apod.

      • V CP ma postava stereotypniho, vetsinoveho muze ci zeny nejake malusy?

      • Bohuzel hateru je plny net a nikdy si nevyberes...podivej se na Star Citizen...tam se snazi delat vsechno do detailu a taky je to spatne :D Dokonce bych se odvazil tvrdit, ze hateri co nadavaji na CP77 nadavaji i na SC, jen si najdou nejaky jiny duvod proc to vsechno stoji za prd...:D

        • PCMR

          Tak tohle je hodně mimo. Lidi nadávaj na SC ne proto, že se "snaží" něco dělat do detailu, ale protože Roberts se chová jako ožralej milionář, tahá lidi za nos, lže a hrabe peníze. Navíc je tu malinký detail, který ti jaksi unikl. CDP má za sebou hru s 200+ GOTY. Studio Robertse neudělalo jedinou hru - za 8 let s 300 milionama dolarů Z CROWDFUNDINGU, což znamená úplně jinou zodpovědnost. Bohužel, chování Robertse tomu neodpovídá.

          Přeju hezký den a pozdravuj členy kultu.

          • no vzdyt jsem to rikal :DDD

      • největší chyba je, že lhali úplně ve všem o dodali nefunkční zmetek. Potom je chyba v recenzentech, že nám to neřekli a ještě v lidech jako ty, kteří to ještě obhajují. 

        • recenzenti na celom svete mali len verziu pre PC, bez Day 1 patchu a tak dale :) (cim chcem povedat ze co ti mali povedat k verzii ktoru ani nevideli, nieto hrali..)

  • CD Projekt se prostě stal evil company a pokusil se okrást hráče prodejem vysoce nekvalitního produktu za vysokou cenu.

  • victor

    Hraji na XsX takže verzi společnou oldgenu ve zpětné kompatibilitě .Na nextgen hra totiž ještě nevyšla a záplaty byly jen přislíbeny ! 

    Takže hra je zabugovaná , kamera si v průběhu cutscén dělá co chce a hra je často ve stavu ,kdy nelze pokračovat dál ( Save/ Load naštěstí funguje )

    Jsem spokojen ? Tak na půl ( 5/10 !) Projdu dějové mise a na město raději zapomenu , protože je tam jen jako nefunkční statická a mrtvá vata .... 

    Ta hra ani nefunguje jako openworld( a to hážu technické problémy za hlavu )  takže co mi to tu chcete namluvit o herním  skvostu za desítku ????

    Mám problém s Just Cause , mám problém s Watch Dogs a sakra mám problém i s městem v Cyberpunku ....kdo ví co je těmto hrám společné tak ví proč nuda = openworld kde jde dokolečka jen pár věcí 

    Witcher 3 a Cyberpunk , to není jen jiné prostředí , to je jiná a čím novější tím horší hra ....Cyberpunk jsou jen dějové mise naaranžované tak aby hru šlo už vydat , ale svět je mrtvý a CDPR nazí  !

    • twicer

      "kamera si v průběhu cutscén dělá co chce" Hele ,víš že si tu stou kamerou hejbeš sám, viď?

  • dworkin

    Prakticky od vydání hráči volají, že je to neuvěřitelnej průšvih. Je hrozně hezký, když to dojde i lidem, kteří nás před tím mají varovat, akorát to přichází pozdě a to, co se mohlo řešit odložením nákupu, se musí řešit refundem a to ještě díky tomu, že jedna korporace shodou pro nás  šťastných  návod šlápla té druhé na paleček.

    Neexistuje žádná omluva pro to, že internety přetékaly varovnými zprávami a vy jste nedělali nic, zatímco čeští konzolovi hráči nakupovali. Jste novináři, prakticky každý den se děly nové věci a vy jste z nich nedělali noviny. Nejzávažnější kauzu letošního roku jste si nechali utéct skrze prsty a doteď jste ve vleku a reagujete se zpožděním a mimoděk. Proč na to šéfredaktor nevyclenil člověka, který bude dělat jenom to? Měl by o čem informovat každý jeden den. 

    • Bylo verejne znamo, ze CDp dodal pouze PC verze k recenzim. Uz to melo byt pro vsechny konzolisty mega varovne znameni.

    • MiKiii

      Promin ale kdyz mi nekdo napise ze mu nejede CP77 na 7 let stare graficke karte tak se mu vysmeji a reknu mu at si nastavi 720p rozliseni, tak co lidi cekali na PS4 ktere je 7 let stare, ten CP77 tam pobezi pekne ale na rozliseni ktere tu hru degraduje na nehratelnou... tak ci tak nechapu ze lidi kupuji v den vydani jako kdyby toho byl omezeny pocet, ja si pockal 2 dny na PC ... a o nic jsem neprisel...

      • Když na tý hře začali dělat, tak PS4 nebo xONE  ještě nebyli ani představený. Na kterou platformu tenhle nedodělek teda vyvíjeli, že to horko těžko zvládaj vylepšený verze těhle konzolí?

        • Derp_1337

          Nevíš o čem mluvíš. Začátek vývoje není totožný s datem vydání toho prvního slavného teaseru. CDP jasně řeklo, že na Cyberpunku se začne dělat až dokončí Zaklínače 3. Witcher 3 vyšel v roce 2015 a poté následovali ještě 2 velmi dobré DLC. Takže plnohodnotný začátek vývoje C2077 byl v někde v roce 2016, což znamená 4 roky vývoje.

  • maros.goc

    Ale tu predsa nejde len o konzoly. Ani na PC to totiž nejde ukážkovo. Tak či onak technický stav stranou, ona samotná hrateľnosť je najväčším sklamaním.

    Z hry, ktorá by stavala na intuícii hráča, sa stala hra, v ktorej hráč môže akurát tak nasledovať žltú čiaru alebo žltú bodku na mape, nakoľko ani za milión rokov by nenašiel mnohé miesta, kam ho posiela quest. Čakal som fakt intuitívnejšiu hru z tohto hľadiska.

    Potom je v hre mnoho nevyužitých vecí ako je byt, ako je ten internet tam, ako je hráčova emailová schránka alebo telefón. A to už ani nehovorím o schopnosti braindance, ktorú môže hráč využiť len vo vopred skriptovaných momentoch.

    V neposlednom rade je to mnoho featúr, o ktorých tvorcovia hovorievali, že v hre budú, no nakoniec sa tam nedostali a je to cítiť, pretože z tej hry doslova sála ten jej nevyužitý potenciál z hľadiska sveta ako takého.

    Čiže za mňa, stav konzolových verzií je jedno, no Cyberpunk 2077 ako priemerná open world hra je zasa druhé.

  • vonTossis

    No vidíte. Za mě je to pecka. Hraju na PC přes 40 hodin, bugů minimum a bavím se královsky. A jelikož nejsem novinář, ale pracuji ve větší firmě na strategické pozici, je za mě více než jasné, že v tomto konkrétním případě je to chyba jen a pouze Sony. Mizerný stav hry na starých konzolích? To je obrovská chyba CD Projektu. 

    • Corvus

      Přesně tak, na PC to vypadá a jede jedna báseň! :-)

    • Thanquol

      Lol.

  • matejhanc

    Tak dneska jsem eště Krakonoše neměl, ale po přečtení těchto diskuzních žvástů si jich dám asi víc než posledně. Mír a lásku.

  • Colder

    jak to tady tak čtu, tak nejlepší bude si počkat na GOTY/DELUXE whatever verzi, kde bude většina (všechno asi ne) opraveno :-)

  • 98% dialogu nemá vliv na story, hra je silně lineárně, RPG volby neexistují.

    https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/

    • Spades

      Takze stejne jako Mass Effect a Witcher 3?

  • Colder

    Holt nepovedený start projektu z mnoha důvodů, po kterých nemíním pátrat. Důležitá podpora projektu na nadcházející rok 2021 a dále. Si vemte, jak dlouho maká už M$ na W10 a pořád nejsou ve stavu "FINAL už jen leštíme". Já CDP přeju, aby při opravách chyb, aby nemuseli hrábnout někam hluboko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit