Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tušíte někdo jak to vypadá s patchem? Čekal jsem ho teď na víkend, ale pořád nic.
    • Pry pristi tyden. Podle twitteru.
  • Neomezená nosnost, snadnější odemknutí zámků, ukládání kdekoliv a kdykoliv, zaměřovač u luku....hahaha, to nejsou módy, to jsou normální cheaty. Pro mě za mě, ať si každý dělá s tou hrou co chce, škoda, že se nedá zjistit, kdy začali dané mody používat, podle mě odpadá určitá trpělivost a když se něco nedaří,nemůže se odejít od místa a po dvou levelech se k tom místu zase vrátit a zkusit to (já osobně jsem to udělal asi 10x, bedny, kumáni/lapky a questy), musí to být hned, i kdybych to musel 20x loadnout :D , takže to podle mě každý brzo vzdá a snaží se to nějak obejít. Osobně doporučuji těm co používají tyto mod..ehm...cheaty a hru dokončí, bych doporučil aby se chvástali pomocí hlášky "hru jsem úspěšně obešel" nebo "hru jsem bezproblémově prošel" neberte si to osobně. Co mi přijde zase fajn a taky jsem o tom přemýšlel je "zarůstání" hlavního hrdiny.
    • Jakoze hry co se daji ukladat kdekoliv, maji zamerovac a moc neprudi s nosnosti povazujes ze vychazi automaticky s cheatama? :-) Tohle jsou (snad az na tu nosnost) normalni vlastnosti her, ktere Danecek z nejakeho duvodu neimplementoval. Protoze pry prijit o hodiny hrani kvuli bugu je hardcore a hrac pak na sebe muze byt poradne pysnej ze nevymekl a neulozil.
      • Hrac prijde o hru tak jako tak, protoze az budes mit nahrano 30+ hodin, hra ti savy (vsechny) znici ... to je prave ten hardcore.
        • Johnny
          mam nahrano 127h a žena asi 100 hodin a nikdy se nám se sejvama nic nestalo
      • Tak je rozdíl mezi "neimplementoval" a "nechtěl implementovat". Ta hra je jiná, řekl bych podle systému ukládání je to "stará škola" (pamatujete inventář,inkoust a psací stroj v Resident Evil 1,2..? a co arkádovky?, tři životy a konec. Dříve normálka, dnes pro každého strašný problém). Já jsem zjistil po 4 hodinách hraní mi nefunguje save...ale co. Já vlastně nepřišel o 4 hodiny hraní, já dostal 4 hodiny této úžasné hry navíc :D.
      • Jack1947
        Proto jsem 2x rád za mody které to přidávají ne každej rád dřevní doby kdy se na pc neukládalo, navíc jak již bylo psáno hra je dost nevyzpytatelná co se hratelnosti týče.
    • To ukládání neni žádnej cheat, u hry kde nikdy nevíš kdy ti to padne je to nutnost. Už mi to padlo 2x na začátku hry kde jsou od sebe checkpointy třeba půl hodiny hraní a to je fakt na zbláznění. V těhle hrách prostě musí bejt normální ukládání. A ty zámky jsou taky divný, měli tam dát spíš ňákej technickej hlavolam nebo tak něco, tohle je spíš o náhodě jestli se ti to povede. Líbilo se mi to hodně v Oblivionu kde když ses fakt snažil tak byla šanca na začátku hry otevřít i hard zámek, ale musel ses fakt snažit, tady nemáš šanci.
      • Still
        Automaticky se to savne v každé posteli, který má pohodlí aspoň 60%. takže se savovaním není extra problém.
        Začala mi padat hra, když jsem si hrál s konzolí, když jsem pak příkazy smazal, přestala mi hra padat.
        • Problem je uz to, ze hrac musi na save myslet, to je presne to co Vavra s oblibou kritizuje - zmrvena mechanika. Ma se to proste ukladat samo a tak casto, aby to proste fungovalo.

          Hry ktery neslo ulozit se delaly pred 30+ lety ... pro automaty.
    • Ja jsem pro. Ty muzes zacit u pouzivani hlasky "moc se staram o cizi veci". *3*
      • Klidně, shodou okolností jsem tuto frázi měl často v žákovský, asi už jiný nebudu :D .

        No nic, přestavte si, kdyby se udělala hra podle Shakespearova Hamleta :)

        Přidáme mody a.......

        https://www.youtube.com/watch?v=9Eont_yEGZs
        • A já myslel, že vytasíš tohle: https://www.csfd.cz/film/12271-rosencrantz-a-guildenstern-jsou-mrtvi/prehled/
          • Tak to je klasika :D
  • Hra má tak nechutný hype, že se o ničem jiném na některých serverech nepíše, kdyby alespoň ta hra stála za to, což rozhodně nestojí, lehce nadprůměrně rpg, nic jiného to není, ale ta aaa cena je mazec.
    • Hele jeste pred vydanim bych psal to samy co ty, nicmene zkus si to zahrat. Je to opravdu neco unikatniho a i pres ty neduhy, z cehoz nejhorsi je imo doskakovani textur, je to opravdu super hra.

      Pokud chces urcite se vyplati pockat na par patchu, ale ja to stahl, hral asi tri hodiny a hned koupil na gogu. Takova hra tu dlouho nebyla :)
      • Chudak trollik vypustil bait, tesil se, jak si tu pocte dotcene reakce od fanboyu a vy na nej takhle. Ze se nestydite.
    • Blue.Shark
      A co to vzít konstruktivně? Nad čím se "nahypovaní" recenzenti rozplývají? Co ti na hře (kromě bugů, o kterých všichni víme) vadí?
  • jindra.veliky
    spis by to chtelo i neco na vic lidi v ulicich, vypadaj tam strasne prazdne jak kdyby tam chcipl pes a vsivhni se odstehovali
    • Kdyby tam bylo vic lidi v ulicich, tak tady misto toho brecis na nizky fps, protoze je moc lidi v ulicich.
  • Dobrá zpráva, kdo chce dá vanilku, komu se nelíbí pomoduje. WH nemusej sahat na mechaniky a všichni budou spkojený *3*
    • mody nejsou moc dobra vec,clovek na tom muze uzijdet, porad neco vylepsovat, ze ze hry samotne se stane jen benchmark pro mody, mluvim z vlastni zkusenosti.
      • clovek muze moc ujizdet na cemkoli. To neni chyba modu. Kdyby nebyl mod pro tezsi soupere v pozdejsi fazi hry, tak by ta hra byla naprosta traparna, protoze jedno bodnuti a jeden sip v 90% pripadu znamenalo konec nepritele a jindra byl jak terminaror, kdy mu rany od souperu nedelaly prakticky zadne zraneni dokud mel aspon minimum staminy.
      • Holt to nejni hra pro všechny.
        • co mojí mody společného s tím, že hra není pro všechny. Přemýšlej, než něco napíšeš.
          • Docela dost, zkus přemýšlet *3*
            • tak povídej...
    • Kromě hráčů na konzolích.
      • Krabičkáři si asi budou muset vychutnat Vávruv kalich hořkosti do dna, nebo pořídit PC *1*
    • "o" *4*
  • Je treba si uvedomit jednu vec. Pokud pocty stazeni u danych modu vyjadruji urcite preference mezi hraci, tak az na asi desate strane s nejakymi 170 stazenimi je prvni mod menici barvu kuze (pouze u Bernarda).
    Pred vydanim to bylo postupne zveliceno na nejvetsi nedostatek.
    Proto obecne receno, at si dela kazdy co chce. Ale at nikdo nikomu nenuti, co ma delat (vcetne zjednodusivani hry v zakladu).
    Mimochodem. Porad lepsi mit autorskou hru nastavenou hratelnosti na omezene saveovani s volitelnym modem, nez naopak.
    • tak to ale taky ukazuje na dost nechutnou stereotypizaci

      ze silnej bojovnik musi bejt cernej
      • A z koho toho černocha měli udělat? Z úplně průměrného a nezajímavého bojovníka? Ty SJW, co tam chcou toho černocha přidat, nezajímá něco tak prostého jako realismus.
  • System ukladani je podle me v poradku,nuti to hrace se vic snazit a premyslet nez udela nejakou kravinu a o to je hra tezsi a zazivnejsi plus staci nakoupit nebo si sam uvarit sejvovice do zasoby a easy game.Hra je sama o sobe uzasna.Doporucuju delat side questy a uzivat si vse co hra nabizi.Jediny zklamani je pro me delka hlavni dejove linky...cekal sem vic :((
    • Se sejvem uplne souhlasim ale ma to takovou drobnou chybku a to konkretne ze crashovani hry pri loadingu (hlavne po cutscenach). Ztratil jsem tim uz asi 5 hodin gameplaye....
    • Já bych teda radši save kdykoliv. Jednako co jsem tak koukal, tak je to solidně zabugované a vracet se pak zpět k savu jen kvůli bug, za který hráč nemůže a nečeká ho, není super zážitek.
      • Silne zabugovana?? Ale jdi. 70 h bez jedineho bugu.
        • ja jsem objevil nekolik mist a nekolik situaci, kdy se hra pokazde kousne. A tyka se to i nekolika questu a osob. Navic mi hra obcas spadla jen tak z niceho. Naposledy me pobavilo, ze hra spadla ve chvili, kdy jsem se rozhodl dat mec zpet do pochvy a bylo hotovo a pres 40 minut hrani v haji a pekne znovu.
        • Další z hlupáků, co si myslí, že když oni náhodou nenarazili na bug, není tam žádný bug a ignorují tisíce lidí ve fórech a recenzích, co si na bugy stěžují i vydavatele, který spoustu bugů přiznává.
    • souhlas.. když to porovnám třeba s opěvovanou hrou Red Dead Redemption.. tak tam se provádí save jen v postely.. takže Sejvovice je zde bod navíc..
      • pan_vím_všechno a napíše v postelY. Evidentně všechno nevíš.
  • To je fakt vrchol casualstvi instalovat si na takhle lehkou hru cheat mody. Jeste si tam dodelejte x-ray vision a komba na jedno tlacitko. Nestaci, ze lockipicking je od tretiho levelu brnkacka, s beznou zbroji jste skoro nesmrtelny, lukem zabijete obrnence na jednu ranu a asi po 15 hodinach nevite co s prachama.
    Ja si na pristi hru urcite nainstaluju Dark Times mod a doufam, ze zas budu nervozni z kazdy bitky a hra me bude nutit hrat vychcane a vyuzivat kazdou vyhodu.
    • Ne, vrchol je brecet nad tim, ze si nekdo modnul singleplayer hru.
    • Lzes jako kdyz tiskne. Otvirani beden, co jsou oznaceny velmi tezke, jde solidne az na lvl 10. S beznou, ale i top zbroji nejsi skoro ani nahodou nesmrtelny. Viz druhy tabor lapku v Sazave. Tri borci s valecnymi kladivy, sest ran a sel jsem do kytek. I s top vybavou. A lukem do hlavy na jednu ranu?? Ano, ze startu hry, kdy nemaji krouzkove kukly a helmy, pak ani nahodou.
      Takze zase tu hru tak nezlehcuj. To, ze se nekdo naskiluje a pak jde na tabor lapku, kteri jsou chudaci na 5. urovni a zrezeje jak psy, vubec nic neznamena.
      • To teda nelzu. S lockpickem jsem reagoval na to, ze spousta lidi nadava, ze jim hned zezacatku nejdou otevirat Snadne bedny. Staci chvili potrenovat a je to. Nevim, kdy bys chtel otevirat Velmi tezke, po peti minutach? To tam ta mechanika nemusi bejt vubec a la Witcher 3.
        S jakoukoliv tezsi zbroji jsi defakto tank. Napr v questu Raubitter jsem po vyzvani barona na souboj pobil asi 10 banditu vcetne barona tezkoodence, na konci jsem mel plny zdravi a to se do me trefili aspon petkrat. Od ty doby chodim jenom v cernych kalhotach a cernym gambesonu a i tak kdyz me nekdo obcas trefi, sotva mi ubere. Nesmis se holt pozicovat jako blbec, aby do tebe mohli mlatit 3 najednou.
        Prubojny sip + kumansky luk, na 80% protivniku staci jedna rana do hrudi, na zbytek maximalne dve.
        • presne proto jsem si nainstaloval mod "harder enemies", ktere pridavaji NPCckam zdravi a narazis casteji na lepe vyzbrojene soupere, takze to neni takova traparna jak pises. Nevyhoda je, ze ten mod pridava zdravi i zviratum, takze kdyz ma clovek nejaky lovecky quest, tak je lepsi to vypnout, protoze i takovy zajic vydrzi osm zasahu sipem, nez zemre a to je krapet na palici *3*
    • Co je divného na tom, že někdo nechce přicházet o hodiny hraní kvůli blbým bugům? Já už přišel asi o sedm hodin jen kvůli tomu že hra buď spadla nebo prostě přestala ukládat úplně a po úmrtí fungoval jen save 4 hodiny zpátky. Člověk se v tu chvíli jako HC hráč fakt necítí :-D
    • jamar28
      Děláš, jako by to bylo něco špatného. Někdo tu hru třeba hraje jen kvůli nádhernému světu a questům. Boj ho třeba vůbec nezajímá. Proč by ho tam tedy měl trpět? Má dělat to, co ho nebaví, když to lze jednoduše obejít?
      • přesně, hry jsou od toho aby se člověk bavil .....kdo hrál dooma a nikdy nepoužil IDDQD aspol.? *4*
  • Já rozhodně doporučuju k vyzkoušení tento mód: https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/121?tab=description&BH=0.
    Nedělá nic s hratelností, jen upravuje nastavení hry. Vypadá to prakticky stejně, ale najednou to šlape mnohem líp. Je v tom zahrnut i "ugly" preset, který by měl umožnit hrát hru i na slabých strojích a ntb.
    • Johnny
      zkoušel sem, žádnej extra rozdíl to neni, až na to že svět vypadá mnohem mrtvěji když se nehýbe tráva...
  • Redakce si zaslouží dostat za uší za clickbait o nahotě *15*
    • Oni měli napsaný docela obsáhlý odstavec o nahotě, ale pak to cenzurovali
      • Člověk by řekl, že už dávno nežijeme v temném středověku, kde se měl s*x správně provozovat skrz díru vyřezanou v plátně... bohužel očividně se v redakci ještě najdou nějací členové, kteří mají rok narození stejný jako moje prababička :-X

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit