Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kompost
    mne osobne napriklad vsetko slape jak hodinky. ako vravim len sa pitam
  • Blue.Shark
    Toho už někdo zpracoval *15*
  • S optimalizací a bugama to bývá na konzolích lepší, ne proto že by se to primárně dělalo na ně a na PC se kašlalo, ale z prostého a jednoduchého důvodu.
    Konzole má jednu jasně danou konfiguraci a na tu to mohou odladit a vychytat chyby. U PC to mají podstatně horší, když musí řešit spoustu kombinací HW.
  • Jsem rád, že jsme se nakonec shodnuli.

    Kupodivu tam odkaz "reagovat" není.
  • Kingdom Bug je ukázka špatného PC portu na konzole
  • Johnny
    Bohužel....

    Nauč se reagovat na příspěvek.
  • Johnny: "vždycky a u každé hry jsou na tom nejhuř lidi co si koupěj hru na konzoli. už jen z podstaty konzole "
    Větší nesmysl jsem už dlouho nečetl.
    Často je to s optimalizací a bugama právě naopak. Hry se dělají na konzole, protože na konzolích se vydělává.
  • Jack1947
    Ani ne, ale tady je alergický na slovo pirát pomalu každý druhý pcckář, tak proč zase jednou nepřiložit polínko že ?

    Navíc je to myšleno jako legrace, opravdu piráti neskučej spíše to bývá naopak ale pššt.
  • Tilwaen
    Nejvíce knučej piráti co tu hru nekopupily

    To se trochu střílíš do vlastní nohy, ne, Jacku?
  • Jack1947
    To zase není fér ale u Skyrimu a Kingdom to platilo a bolelo dost... prostě optimilizace takovéhle velké hry je moc složitá.
  • Johnny
    vždycky a u každé hry jsou na tom nejhuř lidi co si koupěj hru na konzoli. už jen z podstaty konzole
  • To je možný. V každým případě jsou na tom líp něž lidi co si koupili hru na konzoli.
    Jo a rozhodně tohle není obrana nebo ospravedlňování piráctví.
  • Jack1947
    Nejvíce knučej piráti co tu hru nekopupily bacha nato *15*
  • Johnny
    vybalancovaní tam je, tak na cca 5 urovni :D od desáté už je z tebe superman
  • Kdybychom byli tri z milionu, tak by ten mod nepatril mezi nejstahovanejsi ty trapna troli nulo. *3*
  • Vždycky ne, jsou mody, které napravují různé chyby ve hrách atd. A třeba zrovna KCD žádné vybalancované mechaniky určitě nemá, prostor pro modery je velký.
  • Osobně jsem KCD nehrál, ale sleduju recence a názory + jeden muj kamarád si hru koupil na PC.
    Přijde mi tvůj případ jako buď velmi šťasný nebo neobjektivní.

    Nejvíc mě štve obhajoba fanoušků, že jiné velké hry byli na začátku taky zabugované. To se mi vždy hned uleví, když vím že ostatní firmy taky prodávají špatné produkty a proto už tedy asi nejsem hlupák co si koupil zajíce v pytli.
  • veris ze ani nemam? sem nakouknu jednou za dloooouhej cas. A nestacim koukat co tu smolis :-D :-D
  • Přesný!
  • Asi sis splet diskuzi v KCD mám 130h a je dodělaná na jedničku.

    Jinak jedinej kdo tady neustále breči v diskuzích je trapáček yx krerej se nemuže srovnat s tim že je KCD úspěšná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit