Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsadím se, že ani jeden z těch důvodů nenapíšeš gramaticky správně.
  • Jack1947
    Sepsal bych 1000 důvodů proč počkat až to opraví... klído.
  • já si Skyrim koupil kdysi na PS3 a od půlky nešel hrát, protože díky nějakýmu memory leaku se hra vžycky po 20 minutách začla neskutečně sekat a Bethesda nebyla schopná to opravit, od té doby hraju Bethesdí hry jen na PC a jsem rád že jsem prozřel, nejen díky modům je to o dost lepší zážitek. Jinak zlatý KCD
  • Dělá to jak Skyrim, tak Fallout 4 atd. A dělá to opravdu hodně lidem.
  • https://bethesda.net/community/topic/147688/eastern-europe-players-games-ctd/162?page=9
  • Nesmysl.
  • Tyjo, z toho milionu zákazníků jsi asi třetí, který si na to stěžuje. Asi na tom něco bude.
  • Hodně z vás se tady ohání Skyrimem.
    Tak se zeptám kdo z vás v poslední době zkoušel Skyrim zapnout? Nebo Fallout 4? Narazíte totiž na velmi zajímavý bug - hra vám v menu spadne. Jediné řešení je zablokovat hru ve firewallu, nebo se odpojit od netu. Bethesda k tomu naprosto mlčí. Kdo si není schopen vyhledat řešení na netu, tak vhodil peníze z okna.
    KCD vs Skyrim? Inu KCD jde zapnout, jde hrát a jde dohrát. Skyrim ne.
  • Lol kestlize tu nekdo bluje dva tydne v kuse tak to ocividne nema v kebuli v poradku. Doufam ze ti aspon maminka usila k vanocum voodoo panenku jmenem Dan
  • Skyrim je několikanásobně úspěšnější, tak nechápu proč by měl někdo trpět kvůli hate článku od člověka, co není schopen udělat ani pořádný inventář.
  • Kámo ty máš těžký život. Do teď jsi musel několik let trpět kvůli Danově článku a teď zase trpíš z toho, že ta jeho hra je úspěšná... Možná by ti mohlo ulevit to, že bys tu dva týdny denodenně vypisoval nějaký hate ať už kvůli švarc systému, Bakalovi, kickstarteru nebo obtížnost, ale vidím, že to už máš za sebou... Ještě je možnost zaspamovat metacritic nulovými recenzemi, ale toho už se chopil jiný tragéd... Tak asi ti holt nezbude nic jiného než to prostě překousnout a nebo udělat vlastní hru
  • To sepis ty, kdyz te to zajima
  • tak snad nějakej českej megafanoušek sepíše 100 důvodů proč hrát Kingdom Come. Vávra v tomto zatím zaostal.
  • Ale tady jde o to, ze ta hra je od urcite casti naopak naprosto smesne jednoducha a prakticky zadny souboj neni vyzva, dokonce si clovek bez problemu poradi i s takovymi matadory jako je Bernard. To mi opravdu v poradku neprijde a nechce se mi verit, ze vetsinu hracu bavi zastavovat kvuli zcela nudnemu souboji, kde da jednu ranu a to klidne i takovou, kterou souper vykryje, ale diky nepomeru sily a dalsim skillum i ta vykryta rana pro nej znamena, ze vzdava souboj. To mi tedy prijde jako naprosta demence a totalni degradace celkove hratelnosti. Tady si opravdu myslim, ze nemohlo byt tak slozite to aspon castecne vybalancovat a jak se ukazuje, tak to dokazali lide, kteri se na dane hre ani nepodileli a trvalo jim to par hodin, ci dni, takze co teprve by dokazali lide, kteri ty mechaniky tvorili a znaji o nich prvni posledni.
    Ja chapu, ze je treba fandit ceskym vyrobkum ve svete, ale takove to poikrytecke prehlizeni zasadnich nedostatku jenom proto, ze je to hra od ceskych tvurcu mi prijde znovu jako demence.
    Ja jsem si hru nakonec uzil, ale bez tech modu by posledni desitky hodin byly naprosta traparna a soubojum bych se vyhybal jako certy krizi, protoze by znamenaly akorat nudne a otravne zdrzovani v plneni questu.
  • nesmíš to hrát na easy *15* zkus legendary trollíku.
  • asi existujou dva ruzny skyrimy

    vyzva od zacatku nulova, ai neexistujici, herni mechaniky o nicem

    loading pri vstupu a vystupu z kazdy budovy, byly tam nejaky dialogy?

    byl tam nejakej roleplay, kdyz behem jednoho odpoledne jsem byl master of masters of all masters ve vsech guildach?

    a krome draku tam snad nebylo nic zajimavyho
  • uklidni se hysterko, raději mi napiš těch 97 věcí v čem je to lepší než Skyrim *4* *4*
  • Nechceš jít s tím skyrimem už do hajzlu? Vávra udělal hru, která je v 97 věcech ze sta lepší, tak se s tím prostě smiř a neřvi tu furt
  • můžu si porovnávat, co si budu chtít, prostě Skyrim má lepší A.I, protivníci se nezasekali při první přirodní procházce, scaling je ve Skyrimu dost opraven oproti Oblivionu, dá se říct, že funguje akceptovatelně, takže když máš dobrou postavu, není ta hra nějak hardcore, ale najdeš i výzvu po celou dobu hraní oproti KC:D, kde se obtížnost před polovinou hry rozpadne a ty likviduješ nepřátele na jednu ránu.
  • Tak je rozdíl mezi "neimplementoval" a "nechtěl implementovat". Ta hra je jiná, řekl bych podle systému ukládání je to "stará škola" (pamatujete inventář,inkoust a psací stroj v Resident Evil 1,2..? a co arkádovky?, tři životy a konec. Dříve normálka, dnes pro každého strašný problém). Já jsem zjistil po 4 hodinách hraní mi nefunguje save...ale co. Já vlastně nepřišel o 4 hodiny hraní, já dostal 4 hodiny této úžasné hry navíc :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit