Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Still
    Automaticky se to savne v každé posteli, který má pohodlí aspoň 60%. takže se savovaním není extra problém.
    Začala mi padat hra, když jsem si hrál s konzolí, když jsem pak příkazy smazal, přestala mi hra padat.
  • Still
    Divné, v nějakem vývojařském deníčku přímo Vávra ukazoval kutloch lidí, co vyvijí AI a seděli tam asi tři lidi.
  • 1. A.I. nemůžeš úplně porovnávat, protože v KCD NPC reagují na mnohem víc podnětů než ve hrách od Bethesdy, ale jinak mně příjde, že AI je slabá v obou hrách. 2. Obtížnost je ve Skyrimu rovnoměrná kvůli level scalingu, což je akorát prasečina, která podkopává RPG prvky. To, že je hra v pozdější fázi jednodušší je logické vyústění toho, že máš naskillovanou postavu a tak to má prostě být. Stejný "problém" měly staré Fallouty nebo i novější New Vegas a zajímavé, že tam to nikomu nevadilo. Inventář už je věc vkusu, mně se líbí graficky, ale je fakt, že je v něm bordel a mohl být uspořádaný líp. Takže to máme jednu věc, ve kterém jsou je Skyrim lepší a ještě k tomu to je vlastně mod, co dalšího?
  • Pán Váver. Keby som já robil hru, že ja hambil by som sa za takýto invenár keby moja hra mala
  • Tilwaen
    Levelování hráče, aniž by nepřátelé levelovali také, je nespravedlivý.
  • tak třeba A.I nebo vyvážení obtížnosti v pozdějších částech hry má Skyrim lepší. Inventář je třeba šílený v obou hrách, jenže Skyrim měl to štěstí luxusního modu pro inventář první dny, KC zatím nic takového nemá. Tohle mě strašně překvapilo, Vávra taková puňta(alespoň jsem si to myslel) a dovolí tam dát takový inventář, když ví, jaký hate měl Skyrim za inventář. Trošku nechápu.
  • Jack1947
    Tohle zase Dark souls nebude, stačí trochu promyslet postup a je to. Jsem rád že to Dark souls nebylo nakonec... třeba ale ten kdo rád dark souls si tam dá ten dark times mod, v tom je zase výhoda pc že si hodíme mod na cokoli téměř *3*
  • Vymakanou AI se snad ani nechlubili, pouze denním cyklem. Ale jinak AI v této hře je dost zvláštní
  • Co konkrétně bylo uděláno líp?
  • Líbí se mi, jak v diskuzích o Kingdom Come lidé začínají vzpomínat, jak to či ono bylo v Elder Scrolls uděláno líp. Vávra zřejmě musel udělat vlastní open world RPG, aby i lidem na games.cz došlo, jak dobře má Bethesda hry v mnoha ohledech udělané. Ironie.
  • To máš těžké, nezavděčíš se každému. Kdyby to na konci bylo těžší, tak by všude pro změnu plakali jiní hráči, že už i tak dost těžká hra je na konci ještě těžší...

    Ne každý má prostě nervy na Dark Souls. Někteří hráči hrajou RPG hry prostě kvůli příběhu.
  • levelování nepřátel je nespravedlivý
  • Na to, co se o AI napovidalo tohle obcas fungovalo opravdu velice podivne.
  • Ten system levelovani neni vubec spatny, uplne by stacilo, kdyby se levelovali i tvi nepratele, aby to nebylo potom tak snadne. Ale jinak mas recht, ze stejne jako nemuzes za cteni jedne a te same knihy dostavat nove zkusenosti, tak by to mohlo byt limitovano i u jinych cinnosti nejakym dennim maximem atp., urcite by nebylo slozite to nejak domyslet.
    Me osobne teda dost mrzelo, kdyz nebyly zaverecna valecna tazeni prakticky vubec vyzvou a vsechny bitvy by se vyhraly i bez me ucasti.
    Osobne bych preferoval vice souboju 1vs1 s neprateli o sile Bernarda, nez kdyz na me utocilo 3-6 slabsich enemaku a clovek musi jenom couvat a delat komba se prakticky nedalo a couvat clovek musel, protoze s tim prepinanim na soupere je prakticky nemozne zbrani, ci stitem vykryt dva a vice souperu najednou a nezbyva nez uhybat pohybem.
    Skoda, ze tam krome pestnich souboju, ktere v pozdejsi fazi byly taky hodne snadne a to ikdyz jsem hral s modem, tak nebyla nouze o nekolika sekundove bitky, kdy jsem soupere omracil druhou ci treti ranou, nebyly i nejake "rytirske" turnaje. Hra zkratka nereagovala a neadaptovala se na silu hracovy postavy, pritom by to nebylo nic sloziteho. Skoda
  • Jack1947
    Proto jsem 2x rád za mody které to přidávají ne každej rád dřevní doby kdy se na pc neukládalo, navíc jak již bylo psáno hra je dost nevyzpytatelná co se hratelnosti týče.
  • Jakoze hry co se daji ukladat kdekoliv, maji zamerovac a moc neprudi s nosnosti povazujes ze vychazi automaticky s cheatama? :-) Tohle jsou (snad az na tu nosnost) normalni vlastnosti her, ktere Danecek z nejakeho duvodu neimplementoval. Protoze pry prijit o hodiny hrani kvuli bugu je hardcore a hrac pak na sebe muze byt poradne pysnej ze nevymekl a neulozil.
  • Tak smysl to má. Prostě zabiješ rytíře máš jeho Armor atd....

    Tyhle věci má na svědomí špatný systém dovedností, kdy se levelujes opakováním činnosti. Tedy si dáš hodinu s kapitánem Bernardem a umíš boj nejlépe jak můžeš....

    A pak jen sehnat brnění a skoro nikdy ti ho neprorazí.
  • To ukládání neni žádnej cheat, u hry kde nikdy nevíš kdy ti to padne je to nutnost. Už mi to padlo 2x na začátku hry kde jsou od sebe checkpointy třeba půl hodiny hraní a to je fakt na zbláznění. V těhle hrách prostě musí bejt normální ukládání. A ty zámky jsou taky divný, měli tam dát spíš ňákej technickej hlavolam nebo tak něco, tohle je spíš o náhodě jestli se ti to povede. Líbilo se mi to hodně v Oblivionu kde když ses fakt snažil tak byla šanca na začátku hry otevřít i hard zámek, ale musel ses fakt snažit, tady nemáš šanci.
  • Ze ta hra nema ani workshop je taky na povazenou.
  • Ja osobne jsem nahodil mod delajici tezsi NPC pro pozdejsi fazi hry, kdy mam jiz kvalitni vybaveni a nepratele v 90% vzdavali souboj po prvnim i vykrytem uderu a hra se stala naprosto trapnou a nudnou. Nevyhoda je, ze jsou bytelnejsi i zvirata, takze lovit je na druhou stranu dost opruz, kdyz i do zajice jsem musel nasazet 8 sipu, nez jsem ho mohl obrat, ale tim, ze ty mody jsou reseny jednim souborem, ktery nakopirujete do jednoho adresare hry, tak je velice jednoduche ty mody aktivovat a deaktivovat.
    A potom jsem nahodil mod pro ukladani her, protoze mi hra cas od casu padala, nebo se sekla a prisel jsem tak nekolikrat treba i o hodinu hrani. Je totiz otravne jezdit porad spat nekam do hospody, kdyz zvlast v pozdejsi fazi hry vam hrdina bez jidla a spanku vydrzi v pohode i dva dny v kuse a navic kus zvance mate na kazdem rohu a mit sebou susene maso atp. taky neni zadny problem.
    Jinak system odemykani zamku, kdy nektere otevrete az pozdeji mi prijde jako vyborny napad. Jak normalne nehraju stealth hry, tak tady se mi libilo vyrazet na nocni bokovky pekne cely v cernem a krast.
    Jinak na to, ze ty NPC jsou tupe jako v kazde jine hre, tak zabiraji neskutecne vysoky vykon CPU a tohle si mohli autori odpustit, nebo to nejak poradny vyladit. Ten loading pred kazdym rozhovorem, pri kazdem sebrani rostlinky atp. je naprosto otravny. A potom jsem videl zaverecne titulky a na AI byl vycleneny jediny clovek ...
    Jinak hra je plna vybornych napadu, ale casto nedomyslenych do konce. Rychla jizda na koni je pozitek, ale ze i v te nejvetsi rychlosti zatoci ve zlomku vteriny o 90% je naprosta pakarna a navic ve meste, kde dochazi diky vysokemu poctu NPC k velkym skokum a zaskubum je to hodne na skodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit