Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jako by Bugthesda byla v tomhle jiná... míření v realisticky zvhlížejicí hře asi néé hele ale save on exit by bodl.
  • Tady jde vidět, co te hře nejvíc chybí. Vývojáři by se měli na to podívat a některé (hlavně to ukládání a míření) dát do hry. Je ostuda, že modeři musejí dávat do hry základní věci. To není zrovna nejlepší vizitka studia.
  • je to jenom clickbait. Na games už klasika.
  • Jack1947
    Je to amorální , hnusné a nčestné ne každý chce být poskvrněn - ted jednou to stáhne a potom mu to zachutná a cop pak a komu se bude zodpovídat???
  • Co ti brani, hru stahnout a vyzkouset.
  • MickeyMutant
    Chudáci konzolisti*9*
  • Prosim nekrmit. Stream neni drm
  • KronosDeret
    joaja, předně když napíšeš něco sarkasticky, ale pouze z textu to nejde poznat, napiš "/s" za větu, vyhneš se spoustě zbytečných neshod a pak vzhledem kolik lidí si tu hru moduje, to asi fakt nebylo úplně nejlepší rozhodnutí, teda minimálně to natvrdo nastavit všechno.
  • V clanku se nic o modu na nahotu nepise holomo. Tak jsou to mody na cenzuru nahoty nebo ji naopak pridavaji?
  • Jack1947
    Prosím nekrmit...
  • to je nějaké demagogie, kterou produkuje Vavra na svém Facebooku?
  • tak proc tu hru moduji? Ja tu parkrat napsal neco o ne uplne povedenem hernim prvku a byl jsem hejtr, kterymu praskla cevka z toho, ze ta hra ma milion prodanych kopii...takze to delaji hejtri...
  • Jack1947
    Tak dá se to hrát nebo nedá? , pokud to pojede pod 15 fps třeba tak to pohoda teda asi nebude *7*

    Jestli má lepší cpu tak by to možná mohlo jet i lépe no.
  • KronosDeret
    nn to si nepochopil, to oni dělaj aby jim cévka nerupla
  • Zkoušel jsem to na ntb s i3 a 940MX. Jako, na low a 720p se to hrát dá, samozřejmě se to seká, hlavně když se načítá nová oblast a textury se načítají strašně dlouho a pak samozřejmě doskakujou, ale asi si to moc neužiješ no. Ale hra se dá dohrát v pohodě.
  • Jasně, že ne mobilní, ale notebookovej procesor, sorry. Grafiku mám nvidia GTX 860 M. Zaklínač 3 mi běhá prádně a AC: Origins taky ujde. Demo KDC by se hodilo.
  • XorxoxTalarius
    Ano mozne to je, a jelikoz ma na GOGu 30 dni zaruku vraceni penez, muzes si ji tam koupit, nainstalovat, spustit a uvidis jak ti to pojede, a nemusis se bat ze proshvines 2 hodiny a nebudes ji moci vratit pokud to nepojede poradne
  • to si hejtri delaji mody na dokonalou hru? Asi jim z toho rupla cevka...
  • Jack1947
    Kriste co to je za pazmek ??!!! samzřejmě že nepujde onoi dost her mobilní procesory nepodporovalo ani dříve.
  • Můj procesor je bohužel cca 15% pod minimálními požadavky - mobilní i5 4210H. Testoval jste někdo hru na něčem podobném? já bych si jí hned koupil, kdybych věděl, že mi poběží. Co se týká GOG verze hry je možné, že poběží líp než steam verze s DRM?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit