Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • můžeš se kdykoliv vyspat v posteli, to se ti taky uloží, ale chápu, co tim myslíš
  • ale to, ze si chci ulozit hru kdykoliv neni nejaky extra pozadavek...Gothic to mel taky a ze by to nebylo hardcore nebo by to bylo az moc jednoduche?
  • ty bys taky mohl umrit hladem, jeste sem te za ta leta nevidel napsat neco inteligentniho...
  • MickeyMutant
    Good for you.
  • MickeyMutant
    Když někdo nemá problém, tak samozřejmě mody nepotřebuje. Ostatní zájemci ale maj smůlu. Nejen že jim hraní v kůži dirty peasanta Jindřicha musí bolestně připomínat jejich vlastní herní status, ale navíc ztrácejí právo první modovací noci. Můžou se na ně těšit jen v případě, že jim to páni von Sohn und Kleinsoft třeba za půl roku dovolí. Za nějaký ten desátek.
  • Já jsem konzolista a vůbec si nemám na co stěžovat.Hra se dá i bez nějakejch pos...ejch módů.
  • Neumíš číst titulky nebo co?
  • však jo.
  • Nahraj si svůj hlas na youtube, pak si jej pusť a pak nám znovu řekni, ju. *3* *15* *7*
  • Tvůj názor.. ještě že to je jenom TVŮJ názor ...
  • Hra ti poběží mám i5 4200 H a grafickou kartu gtx 950M. Hra běží ve full HD při vlastním nastavení textur na vysoké a prostředí také na vysoké detaily a vegetace na střední. Zbytek na nízké detaily. Fps se pohybuje okolo 25.
  • Počkat anebo vytvořit. Já bych byl třeba ochoten se podílet na dabingu. Namluvit svým hlasem jednu postavu, nahrát, odeslat soubory moderovi, který to dá do kupy. Co vy na to ogaři?
  • Škoda, že během chvilky lze získat nej věci a vyskillovat se.
  • já mám u sebe 9-10 sejvovic vyrobených z amchymie a nemám problém. a střílet z luku se dá naučit. prostě to nebudeš dávat jako ve skyrim na 50 metrů. však je trefuju na maximální vzálenost 10 metrů a to stačí, když je trefíš do ksichtu. nebo z koně je to nejlehčí. s nim tě nikdy nedoběhnou.
    na jednu straju se všeobecně zavrhujou ti, díky nim se zjednodušuje hratelnost a pak tu každý brečí, když se to někdo snaží tělat jinak. pokrytectví to mám nejradši.
  • KronosDeret
    cituji "my sme to tady na gamepadu zkoušeli a nikdo neměl v zasádě problém" ... no a vymalováno ne?
  • Teď jenom počkat na cz mod.
  • Jack1947
    Pojede mu to sice ne neplynuleji ale pojede.
  • na steamu můžeš dát refund když máš nahráno méně jak 2 hodiny, takže můžeš koupit, ozkoušet jak jede a případně vrátit
  • Jack1947
    Což neznamená že ty mody nejsou že *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit