Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta potřeba zaměřovače ve hrách o ledasčem vypovídá. Čekal sem na dobu kdy nebudou nebo pujdou aspoň vypnout.
    • Ono se neni co divit, kdyz je Vavra trotl, kterej vzivote ani nevidel, jak se z luku strili. Vyzkousej si to. Vem si obycejnej luk. Vis jak se s tim miri? Tak ze si sip prakticky strcis do oka a miris pres nej. Pak se podivej jak to vypada ve hre ... takhle samozrejme trefis leda velky kulovy.
  • Hra ti poběží mám i5 4200 H a grafickou kartu gtx 950M. Hra běží ve full HD při vlastním nastavení textur na vysoké a prostředí také na vysoké detaily a vegetace na střední. Zbytek na nízké detaily. Fps se pohybuje okolo 25.
    • super díky, to jsem potřeboval vědět. 25 nic moc, ale spokojím se s horšíma detailama.
    • CRYPT
      To se jako da hrat na 25 fps?
      • za prvy neverim ani tem 25fps na pseudokarte typu 950m

        za druhy to bude mozna tak maximum pri koukani do zdi, mezi lidma a v pohybu dropy nekam k nule
      • proč by nešlo? pokud hráč nemá přehnaná očekávání....

        https://www.youtube.com/watch?v=rx704_XjGRM

        zas tak strašné to není, určitě kvůli tomu neoslepneš, ani nedostaneš epilepťák
        • To video není vůbec dobrý testovací vzorek, protože těch 24FPS dosáhli jenom umělým omezením výkonu grafické karty.

          Je obrovský rozdíl "stabilních 24FPS při umělém omezení" oproti "tak slabá grafická karta, že bude většinou sotva dávat 25FPS" ... v druhém případě totiž budou katastrofální propady FPS při náročných scénách.
  • Škoda, že během chvilky lze získat nej věci a vyskillovat se.
  • Teď jenom počkat na cz mod.
    • Neumíš číst titulky nebo co?
      • třeba chce u hry odehrávající se v česku slyšet češtinu *3* *15*
    • Počkat anebo vytvořit. Já bych byl třeba ochoten se podílet na dabingu. Namluvit svým hlasem jednu postavu, nahrát, odeslat soubory moderovi, který to dá do kupy. Co vy na to ogaři?
      • Nahraj si svůj hlas na youtube, pak si jej pusť a pak nám znovu řekni, ju. *3* *15* *7*
        • https://www.youtube.com/watch?v=5gn19Mr5Sd4
          Zde ku poslechu *3*
  • Tady jde vidět, co te hře nejvíc chybí. Vývojáři by se měli na to podívat a některé (hlavně to ukládání a míření) dát do hry. Je ostuda, že modeři musejí dávat do hry základní věci. To není zrovna nejlepší vizitka studia.
    • Tvůj názor.. ještě že to je jenom TVŮJ názor ...
      • však jo.
        • Ale to nebylo na tebe, ale na asx-01
    • Jack1947
      Jako by Bugthesda byla v tomhle jiná... míření v realisticky zvhlížejicí hře asi néé hele ale save on exit by bodl.
      • já mám u sebe 9-10 sejvovic vyrobených z amchymie a nemám problém. a střílet z luku se dá naučit. prostě to nebudeš dávat jako ve skyrim na 50 metrů. však je trefuju na maximální vzálenost 10 metrů a to stačí, když je trefíš do ksichtu. nebo z koně je to nejlehčí. s nim tě nikdy nedoběhnou.
        na jednu straju se všeobecně zavrhujou ti, díky nim se zjednodušuje hratelnost a pak tu každý brečí, když se to někdo snaží tělat jinak. pokrytectví to mám nejradši.
        • ale to, ze si chci ulozit hru kdykoliv neni nejaky extra pozadavek...Gothic to mel taky a ze by to nebylo hardcore nebo by to bylo az moc jednoduche?
          • můžeš se kdykoliv vyspat v posteli, to se ti taky uloží, ale chápu, co tim myslíš
  • MickeyMutant
    Chudáci konzolisti*9*
    • Já jsem konzolista a vůbec si nemám na co stěžovat.Hra se dá i bez nějakejch pos...ejch módů.
    • KronosDeret
      cituji "my sme to tady na gamepadu zkoušeli a nikdo neměl v zasádě problém" ... no a vymalováno ne?
      • MickeyMutant
        Když někdo nemá problém, tak samozřejmě mody nepotřebuje. Ostatní zájemci ale maj smůlu. Nejen že jim hraní v kůži dirty peasanta Jindřicha musí bolestně připomínat jejich vlastní herní status, ale navíc ztrácejí právo první modovací noci. Můžou se na ně těšit jen v případě, že jim to páni von Sohn und Kleinsoft třeba za půl roku dovolí. Za nějaký ten desátek.
  • V clanku se nic o modu na nahotu nepise holomo. Tak jsou to mody na cenzuru nahoty nebo ji naopak pridavaji?
    • je to jenom clickbait. Na games už klasika.
      • Jack1947
        Což neznamená že ty mody nejsou že *7*
  • to si hejtri delaji mody na dokonalou hru? Asi jim z toho rupla cevka...
    • Jack1947
      Prosím nekrmit...
      • ty bys taky mohl umrit hladem, jeste sem te za ta leta nevidel napsat neco inteligentniho...
    • KronosDeret
      nn to si nepochopil, to oni dělaj aby jim cévka nerupla
      • tak proc tu hru moduji? Ja tu parkrat napsal neco o ne uplne povedenem hernim prvku a byl jsem hejtr, kterymu praskla cevka z toho, ze ta hra ma milion prodanych kopii...takze to delaji hejtri...
        • KronosDeret
          joaja, předně když napíšeš něco sarkasticky, ale pouze z textu to nejde poznat, napiš "/s" za větu, vyhneš se spoustě zbytečných neshod a pak vzhledem kolik lidí si tu hru moduje, to asi fakt nebylo úplně nejlepší rozhodnutí, teda minimálně to natvrdo nastavit všechno.
        • to je nějaké demagogie, kterou produkuje Vavra na svém Facebooku?
  • Můj procesor je bohužel cca 15% pod minimálními požadavky - mobilní i5 4210H. Testoval jste někdo hru na něčem podobném? já bych si jí hned koupil, kdybych věděl, že mi poběží. Co se týká GOG verze hry je možné, že poběží líp než steam verze s DRM?
    • Co ti brani, hru stahnout a vyzkouset.
      • Jack1947
        Je to amorální , hnusné a nčestné ne každý chce být poskvrněn - ted jednou to stáhne a potom mu to zachutná a cop pak a komu se bude zodpovídat???
        • Jacku, od tebe ten sarkasmus moc nefunguje, když všichni ví, že jsi nenapravitelný pirát.
          • Jack1947
            Napsal bych než já ale to už by někteří tu nebetyčnou drzost a chválení se nevydržely !
    • Prosim nekrmit. Stream neni drm
    • Zkoušel jsem to na ntb s i3 a 940MX. Jako, na low a 720p se to hrát dá, samozřejmě se to seká, hlavně když se načítá nová oblast a textury se načítají strašně dlouho a pak samozřejmě doskakujou, ale asi si to moc neužiješ no. Ale hra se dá dohrát v pohodě.
      • Jack1947
        Tak dá se to hrát nebo nedá? , pokud to pojede pod 15 fps třeba tak to pohoda teda asi nebude *7*

        Jestli má lepší cpu tak by to možná mohlo jet i lépe no.
    • XorxoxTalarius
      Ano mozne to je, a jelikoz ma na GOGu 30 dni zaruku vraceni penez, muzes si ji tam koupit, nainstalovat, spustit a uvidis jak ti to pojede, a nemusis se bat ze proshvines 2 hodiny a nebudes ji moci vratit pokud to nepojede poradne
    • Jack1947
      Kriste co to je za pazmek ??!!! samzřejmě že nepujde onoi dost her mobilní procesory nepodporovalo ani dříve.
      • Jasně, že ne mobilní, ale notebookovej procesor, sorry. Grafiku mám nvidia GTX 860 M. Zaklínač 3 mi běhá prádně a AC: Origins taky ujde. Demo KDC by se hodilo.
        • na steamu můžeš dát refund když máš nahráno méně jak 2 hodiny, takže můžeš koupit, ozkoušet jak jede a případně vrátit
          • Jack1947
            Pojede mu to sice ne neplynuleji ale pojede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit