Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední mise hry:
    https://www.youtube.com/watch?v=gZLDlptyCCs
  • Technická zajímavost. Crack již je od Voksi. Hra má jako součást ochrany: kontrolu všech souborů hry, steam_api64.dll má hra v paměti a tedy tam nic nelze měnit. Což se běžně u cracku dělá.
  • Vyposilovaný černoch a zároveň veterán z Vietnamu, v Americe 60. let min. století (kdy černoši měli zákaz vstupu téměř všude), se jen tak v pohodě může plížit mezi mnoha lidmi a nevzbuzuje žádnou pozornost... Asi jako kdybych si v dnešní době nasadil turban, dal si velký bahot na záda, dynamity kolem pasu a za běhu pořvával aláh akbar...
    • Cernosi bojovali po boku belochov a boli plnodnotnymi vojakmi vietnamskej vojny. Skor to mas trochu historicky pomylene. Cernosi v tomto obdobi uplne bezne po ulicach spojenych statov chodili nikto na nich nezazeral, ani neukazoval prstom.
      • Tovizejo ... ty autobusy s cedulema pouze "pro bily" si urcite vymyslel nekdo v alternativni realite ...
        • Jasne borec a jazz a blues skladali bezne potajomky niekde v garazi a oslovovali vydavatelstva z Azie, ktore im to potom nejak pretlacili na trh v spojenych statoch.. Keby si ty a kolega vyssie nebol taky radoby dolezity mamlas, tka by si si o tom najprv nieoc aj zistil..
      • BohumilCisar
        A Martin Luther King bojoval za občanská práva jen tak z nudy, šibal jeden!
        • obcianske prava su ale trochu nieco ine. Kolega vyssie pisal o tom, ako tam pomaly ziadny cernoch nemohol ani na ulicu. Co neni pravda. O ich prava bojovat mohol, aby mohli trebars volit a boli brany ako iny obcania, ale zili tam, prechadzali sa po meste a dokonca sa s nimi aj ludia bavili.

          Takze nemiesaj hrusky s jablkami a netvar sa pritom dolezito
    • Krasne spisovne si to napisal, aj dlznik si dal na "a", akurat sa to teda pise allahu akbar... A len tka pre zaujimavost, toto slovne spojenie sa v Arabsky hovoriacih krajinach pouziva uplne bezne a ma to asi podobny vyznam, ako u nas stary pozdrav - Pan boh pomahaj, Pan boh daj...
    • Srovnáváš dvě zcela odlišné věci. První je videohra, druhé realita. Citíš ten rozdíl? :-D
      • Inquisitor
        Ale ta hra se snaží realitu simulovat. Potom logicky takový věci bijou do očí.
      • Kdyz je to videohra, proc si clovek nemohl navolit jak ma hlavni hrdina vypadat? Proc to musi byt zcela nesmyslne cernoch, kdyz je to hra o mafii plne bilych xenofobu a rasistu, kteri mezi sebe nepusti ani jine bile, natoz nejakeho cernocha? Je to proste zcela dementni a pouze to kopiruje tu zcela zvracenou dobu, nic jineho. Kazdeho normalniho cloveka to musi okamzite prastit do oci. *9*
        • Tak asi to očividně není hra o mafii co mezi sebe černocha nepustí, ale o mafii, která mezi sebe černocha pustila? Nebo se nějak pletu?
          Tyhle výtky jsou prostě totální úlet. Nejdřív si někdo o hře vymyslí nějaký nesmysl který není pravda ("snaží se to simulovat realitu", "je to o machii co mezi sebe nepustí černocha") a pak nadává, že ta hra porušuje ěnco, co si vycucali z prstu :-D

          Ta hra se nesnaží simulovat realitu. Ta hra není o mafii co mezi sebe nepustí černocha. Ta hra není o realistickém řízení vozidel...
          • Ta hra se tedy odehrava v jine dimenzi, kde to na svete fungovalo jinak? Vsechno ostatni je stejne jako pristup k cernochum v USA v 60. letech je v te jine dimenzi jiny?
            Ty vytky jsou zcela logicke. Totalni ulet je ta demence nejvetsi, kdy dnes musi byt cernosi, asiate, homosexualove a kdo vi kdo vsechno jeste zastoupen a byt v roli hlavnich hrdinu, aby to bylo "politicky korektni" viz. posledni SW, Sedm statecnych atd. Mafie jede pouze a jen ve stejne zvracenem trendu. O nicem jinem to bohuzel neni.
            • Propaganda na všech úrovních. Cpát všude multikulti a homo.
            • BohumilCisar
              SW je přece fikce, která se odehrává ve velmi vzdálené multikulturní a politicky korektní galaxii *4*
            • Se podivej na ten remake 7 statecnych ... ubohy, trapny ... ale hlavne ze to je multiculti ...
            • I smysleny pribeh muze byt zasazen do realneho sveta. At se to potom jmenuje scifi, kdyz je tam prakticky vse nerealne.
            • Paulcz
              Škoda, že ty smyšlený světy jsou čím dál větší odpad :)
            • Jaká jiná dimenze? Ta hra prostě vypráví smyšlený příběh ve videoherním světě. Žádné dimenze v tom nehledej :-D Jsou to myšlené postavy, dělající smyšlené věci ve smyšleném městě. Nikdy to neměl být realistický dokument dle skutečné události
    • Na mafii jsem měl rád jak se snažili držet realistické předlohy. Tady to není.

      Ani policie nereaguje na hráče jako v mafii. Tohle se mělo jmenovat jinak a užít si slávu jako bezejmenná akce pro zejména černošské publikum. Viz recenze na Steamu. Pozitivni 10/10 mužů zabít kkc...
  • Draken69CZ
    Tak už si konečně pořiďte pořádný PCčka aby jste mohli nadávat i na 60 fps lock *15*
  • Serie Mafie se pokakala, statni smutek v ceske republice..
  • Hysterky tvl :-D
    Takovej mensi tip: Pokud to mate rozmazany, nehrajte v nizsim rozliseni ktere je roztahle do vetsiho. Napriklad kdyz na 1920x1200 monitoru hraji hru na 1600x1050.
    • Já mám pro tebe taky tip. Když si děláš čaj nebo kafé, zalívej to vařící a ne vlažnou vodou.
  • V Tescu to prodávali už včera.
    • asi jinej gang...
  • MrSanta
    Mě teda spíš překvapila "slepota" postav, kašlání civilistů na cokoli, hodně flegmatická policie (nevadí překračovní rychlosti, bourání do čekoholi těsně vedle policisty atd) a ultimátní síla take-downů. Soudě podle videa (https://www.youtube.com/watch?v=XHUxRpGVFOQ). Zajímalo by mě, jestli je to tak od začátku, nebo jestli je hrdina nějak vytuněn. Rozběhnout se k nepřítelovi a jedním tlačítkem ho sejmout, i když mě vidí, se mi zdá trochu moc. Pochopil bych to, když o mě nepřítel neví. To jsem si říkal, že v Deus Ex jsou take-downy strašně silné a tam aspoň "stojí" energii.
    Jinak se mi to, po stránce herní, celkem líbí.
  • Nevim jak vy, ale se radeji rozhodnu podle zahranicnich rezenci a nazoru na forech. Jak to tak ctu podle zaujatych cechu, kteri vedeli jaka to bude kracina uz pred ohlasenim jen protoze to nedela Vavra a je to jine nez Mafia 1 (od kdy je tohle u her zapor?) tak tady se clovek bohuzel o hre nic nedocte. Nebo uz to tu nekdo hral? Nebo plyvete jen ze setrvacnosti?
    • Veskoslav
      Jelikož hráči z jiných zemí už hrají a na internetu jsou už například 2.-3. díly Lets play od hráčů, tak už si můžeš udělat obrázek:) Příběhově to nejspíš bude dobře napsané (dle ohlasů), ale po technické a grafické stránce je to katastrofa. A o tom, že pc port je zprasený (opět) je škoda mluvit.
      • Tak já bych kdyžtak naštěstí řešil konzolovou verzi. Takže jak zase sprasili PC verzi mi bude asi fuk.
        Ale jak říkám.. jak budou recenze kouknu na ně. Mě to zatím přijde jako dobrá hra bez ohledu na co si Vávrům fanklub hlásá :-D
        • Paulcz
          A třeba to dobrá hra není, to že někoho něco baví neznamená, že to je objektivně dobrý :)
    • Femto
      Jsi v diskuzi na stránkách, kde je jeden z největších počtů frustrátů, zakomplexovanců a lidi s předsudkami. Navíc celá herní scéna(hlavně PC scéna) přitahuje největší bahno internetu, takže ano, tady se opravdu nic nedozvíš, nejlepší je si udělat vlastní názor.
      • To jsi se ale moc hezky popsal a uvedl, frustrát, zakomplexovanec a bahno internetu zní opravdu výstižne. Táhlo tě to sem jako magnet, že? *3*
        • Femto
          Jako promiň ale jasně jsem dal do závorky PC scéna, takže máš smolíka, příště to zkus lépe :) Já uživatel Macu, kavárenský povaleč a hráč Dark Souls nemá mindráky vůbec z ničeho *3* Jinak samozřejmě máš pravdu, táhne mě to sem jako magnet, je totiž zábavné pozorovat, co za zakomplexované individua se tu pohybuje.
          • Zjevně máš mindráky z PC scény, podle tvých projevů bezdůvodné nenávisti a strachu, kterými se vůči ní vymezuješ, dále pak z nízkého sebevědomí, které tě nutí chovat se jako sociopat v každé diskusi, potom bych řekl, že máš mindrák ze společenského postavení, které se projevuje tvým bezdůvodným vymezováním v neexistujících bitvách (PC vs Konzole, Dark Souls vs Witcher, Apple vs Android) a tím, že máš neustálou potřebu sdělovat okolí svůj status (uživatel Applu), potom je žrejmé, že máš mindrák z neschopnosti komunikovat s okolím, chápat a být chápán (možná problémy v rodině v dětství) , to se projevuje v podobě tvých nenávistných reakcí, neschopnosti přijímat cizí názory, kritiku, nebo se zahledět do sebe což je jeden ze znaků sociopatie.. takto bych mohl pokračovat celý den, ale bohužel musím do práce
            • A ještě k tomu pohádkář... *15*
            • Femto, ubrečenec, co si myslí, že má vždy pravdu *1*
            • Femto
              Moc hezká analýza *15* Ale jsi dosti mimo. Za prvé žádné bitvy nejsou. Dark Souls je jasně lepší hra, Apple vs. Android ani neexistuje, protože je to firma vs. operační systém :D a konzole jasně vládnou hernímu trhu. Co tam máme dál? Strach z PC scény? No, to je přehnané i na Games.cz. Jak se to vlastně projevuje? Že se vysmívám nulám, které místo gameplaye řeší grafiku a FPS? Jo, v tom případě mám opravdu strach z PC scény. Takový LV a Veskoslav vskutku nahání strach. Máte ve svých řadách opravdu potenciál, který nahání strach. Navíc mám lepší PC než většina Master Race, takže zase vedle. Svůj status sděluji, jelikož to lidi na Games.cz od mě očekávají a mají rádi, když se chlubím svým statusem, takže abych potěšil fanoušky, tak to prostě chtě nechtě musím dělat. Víš, že mám i vedle PC 5K iMaca? Komunikace s okolím? To je velice zajímavé, možná by jsme se mohli setkat :) Rád tě pozvu na kafčo *3* Pak bys udělal tu analýzu znovu, co říkáš? Těžko tě přes internet přesvědčím, jak zvládám komunikaci s lidmi, ale osobní pohovor by to za nás vyřešil, navíc se moc rád setkám s člověk, co dělá psychoanalýzy na Games.cz *3* Jinak si užij směnu za pásem, budu na tebe u kafíčka myslet *3*
  • Mě je docela jedno, že je to zamčeno na 30FPS (i když je to ubohý fail a úlitba konzolím, aby to bylo při vydání pro všechny "fér"). Je mi totálně jedno, že to nepodporuje SLI (kolik lidí ho má?). Už mi ale tolik není jedno jak se hra cuká i v traileru, jak se hra cuká a vypadá z letsplayů (žádná komprimace na tom nic nemění). Textury jsou vyblité a hnusné, opravdu to nevypadá na hru 2016 a downgrade je zde naprosto očividný. A hlavní hrdina s výrazem id*ota (ještě k tomu černoch - v Mafii?!!) s rentgenovým viděním a podobnými featurkami, hra plná nesmyslného násilí aby to bylo více "cool"? Pardon. I kdyby to pojmenovali GANG: Origin nebo GTA: Origin, tak by to stále nic neměnilo na tragikomičnosti tohoto produktu. Ta nehorázná mediální masáž není normální ani zdravá, je jasné, že se zde někdo jen snaží kraválem zamaskovat realitu. Díky, nekupuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit