Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    "Lock on 30 FPS is a incredible thing in this year,especially to 2K ,you've got to be kidding me!Low textures,no SLI support,and if you use the resolution ratio over 1920x1080 ,the game will be crushed,just wait for the patch or the game ready driver."


    Takže kdo může, rušte preorder *1* Chudáci ti, co teď jdou na půlnoční prodej u Xzone. Venku hnusně a ještě hnusně udělanou hru k tomu
    • Jdi jim to rict osobne ale to bys dostal do drzky
      • Veskoslav
        Maxíčku, jdi hajat.
  • Já se na tu Mafii tak těším! :) *15*
  • O to více působí suprove zpráva z minulého dne o pc verzi Shadow warrior 2. Fov, 21:9 atd... Dmr free

    Tomu říkám pc hra co se týká podpory a řádné práce.
  • Veskoslav
    28% z 202 ohodnotilo kladně *1*
  • Dle lidí co to hrají již legálně v Austrálii nebo pres Australskou vpn to má 30fps. Viz kecy na steamu.

    Má to ochranu Arxtan jak GTA V
    • http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1290116&page=3

      Unlock fps asi nebude možný. Animace a fyzika je na fps napojena. Tedy po unlocku to bude dělat bordel jako jedno z nfs.

      Refud. To bude častá akce. Snad to recenze řádně ocení.
      • 30 fps bohate staci, kdysi se za hranici plynulosti povazovalo 20 a 25 uz byl ideal.
        • Dřív se taky rozdělaval oheň kresadlem ale snad jsme to už dotáhli dál
        • Veskoslav
          Macíčku, jdi hajat.
  • Ta grafika je snad horší než co měla dvojka..... *8*
    • BohumilCisar
      Je horší. Mají lepší technologii, ale očividně jim chybí šikovní grafici se smyslem pro detail. Mám ale takový pocit, že grafika bude ta poslední věc, která bude lidi štvát na nové Mafii *3*
  • "nejedná se o skutečné záběry ze hry" ... to nemaj ani koule na to ukazat jak hra vypada den pred vydanim? *1* *1* *1*
  • 2016 30fps, lul
    • No to je ovšem strašnej problém.
  • Kdybych nebyl nas*anej a pominul to, že to neni česká hra, která nemá ani českej dabing, řekl bych, že to bude celkem dobrá hra.
    • "... ani českej dabing, ..."
      Jen bych se chtěl zeptat k tomu "ani" co víc by to pro tebe mělo v lokalizaci mít než český dabing? Jinak jakýkékoliv předabování je otřesné. Nejlepší je jazyk, ve kterém je hra primárně vyvíjena (většinou eng).
      • Ty jsi na to kápnul! Mafia I a II měly dobrý dabing, protože to byl originální jazyk té hry, kdyby ho měla trojka, tak by to bylo otřesný (viz. Zaklínač, Far Cry, atd.)
        Jo a tohle nemyslím ironicky.
      • Páč sem už na angličtinu docela alergickej.Je mi jasný, že většina lidí tady ájinu zbožňuje, ale já prostě germánský jazyky moc nemusim.
        • Tak si to přepni do francouzštiny nebo italštiny. Jinak mi přijde dost blbý být "alergickej" na angličtinu, když je v současnosti ve většina světa považována za lingua franca.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit