Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je gól. Nevěděl jsem, že je potřeba update na to, aby hra mohla běžet víc fps. Bohužel vývojáři jsou tlačeni ze strany výrobců konzolí, aby PC porty zamykali na 30fps. Hodně ubohé.
  • Veskoslav
    Aby si člověk udělal takový menší obrázek o tom, jak ta hra hnusně vypadá a jak plynule běží. A v čase 38:20 mi přišlo, že horší už to být nemůže.
    https://www.youtube.com/watch?v=Mth88WvtNmE
    • vpravo dole na Youtube videách je takové kolečko, kde si mužeš nastavit rozlišení jaké chceš. Doporučuju spustit v hd.
      Jinak používej edit svych prispevku nemusíš sem porad placat ty nesmysly jak se ti to nelíbí, to už víme. (stejne to budeš parit až to dojde sociální dávka)
      • Veskoslav
        Maxíčku, chápu, že jsi debil, ale nemusíš to dokazovat každý den a to opakovaně.
        • chci ti jen poradit, abys nepozeral video v 240p a soudil z toho grafiku. a jinak na mne prosím nereaguj.
    • Hodnotit herní vizuál a technickou stránku čistě na základě dvakrát komprimovanýho videa je... odvážný.
      • Veskoslav
        Takže ty recenze na Steamu, asi píšou šotkové, ne? Hra prostě vypadá graficky jako GTA IV s fps lockem, bez podpory 4K, bez podpory SLI karet ard.


        P.S. A jak mám hodnotit vizuál? Torrent? Spoléhat na recenze? Je zvláštní, že Witcher, GTA V, i Division ten problém s dvakrát komprimovaným videem nemají a vypadají i na videích skvěle.
        • Veny
          Recenze na steamu... hm. Tenhle týden se ANNO 2205 v recenzích propadlo z 50% na 18% a víš co byl důvod? Vydali DLC který nebylo součástí Season Pass - tolik k tomu, jak recenze na steamu reflektujou skutečnou kvalitu hry :D
          • Tohle samo JE nedilnou soucasti hodnoceni kvalit hry. Nejlesi sou taci jako ty ... to neva ze to enjde spustit oni vydaji patch ... to neva, ze ty hry je 1/4 ... vsaj vyjdou (za dalsi $$$) DLC ... takze ve finale to prece neva, ze ta hra stoji $300 ... sak to sou cely 3 hodiny hrani (tedy kdyz to nahodou zrovna jde spustit).
        • Já recenze na Steamu nečetl a mimochodem jako pesimista zdejší skepticismus úplně chápu; kromě toho mě třetí Mafie zas až tak nezajímá, prostě počkám na recenze, lets playe a případně slevy. Tak nemusíš reagovat jak čertík z krabičky *1*, nejsem fanboy ani troll, prostě mne jen zaujalo, jak snadno člověk podlehne nějakému dojmu a jak snadno hodnotí vizuál hry takhle zprostředkovaně. To video je zachytávaný a potom komprimovaný určitě ještě jednou a dost možná dvakrát. Vznik artefaktů při kompresi je možnej, snad nepravděpodobnej, ale možnej a zrovna stuttering / hladkej běh hry bych na základě videa nehodnotil.

          Off topic:

          Po zkušenostech s Rome II (neskutečně kritizované vydání hry, která ovšem na mém stroji šlapala od začátku bez problémů a která od začátku herně třeba oblíbený Medieval II strčila bez problémů do kapsy) přistupuju k hate vůči vyhypovaným věcem prostě opatrněji.

          Aniž bych chtěl rozjíždět flame: Witcher 3 s dovolením skvěle nevypadá, vypadá slušně, ale má slabé textury (některé) a imo místy vynikající a místy (hlavně východy a západy; žádná modrá hodinka, zato tuna nerealistickýho zelenooranžovýho světla) zoufalé nasvícení. Jasně, vypadá vážně dobře, to jo. Ale čekal jsem víc, zejména po prezentačních videích CDP. *1* *5*

          GTA V mě nezajímá vůbec a The Division taky ne.
    • Meow
      Tak to je fakt dobrej humus
      • Veskoslav
        Vypadá to stejně jako ty verze, co měl Angy Joe a spol cca před měsícem.
        • Meow
          No hlavně ten moment v 38:20 jsem si musel pustit několikrát, myslím, že i ten letsplayer mlčel kvůli tomu, jak mu sklapnulo :-D
          • močal ve tme, ve vzduchu mlžnej opar, co bys čekal? *8*
    • ...ako by povedala moja 5 ročna dcerka: watafaaaak CELE ZLE !!
      • ...no jo, skvela moderni vychova...a jeste se chvalit, ze vychovavam dalsiho cool-selfie-spratka...
    • Vždyť se to seká jako sekačka z Mountfieldu... a ta grafika??? To je snad na Enginu z Minecraftu ne?
      • Veskoslav
        Jsem se bál, že ty minizasekávání vidím jenom já:-X
  • Čím více toho vidím, tím více jsem přesvědčený o tom, že si zítra nic nekoupím. Grafika je úďesná na první pohled. A neviděl jsem dosud žádnou ukázku, která by měla nějakou atmosféru. Funkce "přijeď ke mě auto plné zbraní" na mě působí stejně kýčovitě jako Láďa Hruška z jeho kulinářským uměním. *7*
  • Morraw
    Recenze zatím o ničem a všichni jen bečí. Uvidíme zítra, co je pravdy na těch technických problémech (30fps stranou), kdyžtak s hraním počkám.
  • normalne jsem si vsiml, ze LV napsal i zpoved kvůli tomuhle :-D

    http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=964461&orderby=ide
    • Ronox
      LOL! Zpovědnice *1* *1*
  • kubi-wan
    V jiný dimenzi bych si řek, že jsem měl Mafii vždycky rád kvůli tomu prďáckýmu rapu, žejo...
    Ale nežiju v jiný dimenzi...
  • Redakce by mohla udělat pořádek s lidma jako LV nebo Veskoslav. Kromě flamu a trolování nic k článku nenapíšou; akorát je zaspamovaná celá diskuze *7*
  • Zvrácím z komentů pod tímhle článkem. Běžte brečet k psychologovi
  • Může mi někdo vysvětlit proč všichni pláčou po 60 fps? Jasný rozdíl mezi 30 a 60 poznám jede to rychleji atd. ale ve 30 fps je to hratelný úplně normálně stejně jako při 60.
    • On ten rozdíl je značný a mnoho lidí upřednostňuje plynulost nad lepšími efekty.

      Tady je problém, že to musis mít ve 30 a nic s tím sám nenaděláš. Pak těm kdo upřednostňují plynulost... No nas$ere je to a právem. Do toho to často padá pod 30 u takových her a to je strašný


      Krátce: prostě nemáš možnost hrát to plynule. Hry na pc mají mít nastavení a možnosti. Zde chybí ta základní.
      Tohle se nepovedlo i kdyby to vyřešili. Vydání hry je jen jedno a to pokazili.
    • Veskoslav
      Až na to, že jakmile je to lock na 30 fps, tak tyhle hry strašně rády padají směrem dolů. A je rok 2016, ne 2008, aby byl 30 fps lock.
      • Přijde mi usměvný, že všechny steam recenze zmiňují jen ten 30fps lock, a že dokud to nebude 60 fps tak nebudou hrát. Jo fajn, ale v roce 2008 si teda taky nehrál hry? protože tě z 30 fps bolela hlava? nebo oči? nebo něco jinýho? Prostě 30fps = nebudu hrát?
        • Veskoslav
          Chápeš, co jsem ti napsal. Ta hra má lock na 30 fps a je to 2K, takže je 99,9% pravděpodobnost, že při náročných scénách to bude padat rychleji než kalhotky nadržené 16. A neřeší jenom FPS lock, ale i to, že nad 1080p rozlišení to padá, není podpora SLI atd.
          • Já to pochopil jenže těch recenzí kde se řeší něco jinýho než jen fps je minimum. Zbytek je jen 30 fps 1/10, horrible game 30 fps gonna change once you fix this...atd. Prostě kret*ni. Ale zároveň dobře jim tak pokud jim tohle vadí nemají si hry předobjednávat *5*
  • Bude zajimave sledovat jak do pribehu zakomponuji skutecnou mafii, t. j. italske rodiny, s kterymi se tahle mala skupinka nemohla merit ani co do mnozstvi muzu ani prostredku. Zatim to vypada jen na sarvatky malych bezvyznamnych lokalnich gangu, co neni mafie v pravem smyslu slova.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit