Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    No dobre a co ty co si hru koupili chvili platili a pak prestali?Dostanou limited acces?
    • Ehm, proč by to dělali? Je spousta her který se prodávali a pak, po čase, se třeba uvolnily zadarmo. Myslíš, že pak vyplácely lidi, kteří si ji na začátku koupili? pffff
      • sugyn
        Nanestesti udelali to celkem chytre, bud pay to win a nebo plat mesicne.
        • Cahir
          Taky to můžeš brát tak, že hru otevřeli lidem, kterým je MMO z principu šumák. Platící si dál pojedou svoje, "offline" hráč si zapaří příběhy svý postavy, podobně jako v DA/ME, a půjde zase o dům dál.
  • InfidelBro
    Stejně každý bude hrát Guild Wars 2 -_-
    • No GW2 není taky úplně takový zázrak jak se tváři;)

      Ale určitě má dobře našlápnuto s novými (spíše staronovými) herními prvky.
      GW2 mám koupeno a nějaký čas tomu určitě věnuji.
      • InfidelBro
        Podle mých vlastních zkušeností z beta víkendů, nevidim jediný důvod, proč by se lidi měli nějakým SWOTRem vůbec zaobírat (z ohledu na MMO prvky atd.)
  • Parada, pribeh je zadara a zbytek si muzou nechat :p
    • Jaky zbytek? Tam zadny neni :-)
  • Cahir
    Škoda. Ale je třeba být pozitivní. MMO nemám rád a do hry jsem chtěl jít jen kvůli kampani, protože jde o duchovního nástupce KOTORu. A za pětikilo je to opravdu hodně obsahu. Nakonec to tak pro mě bude vlastně o dost lepší. Ale, že si hra nevede dobře mě samozřejmě mrzí. Zároveň si ale myslím, že takových jako já je spousta a že jen čekali, až to bude F2P, bude to docela boom.
  • kolik je u nas cca hráču této hry
    • 24 ne pockej 25 hracu + 16 ze Slovenska
      • Ty jsi blázen, né počkej blázen na druhou :)
        • A jeje tady nekdo nerozumi zertu, ale jo blazen jsem, kdo take v dnesni dobe neni ...
          • Ok sorry opravdu psanému žertu se špatně rozumí :) A s tím kdo v dnešní době není máš taky recht :)
            • V poho, vsak kdo o sobe tvrdi opak je blazen na entou :)
  • ...protože je fakt, že prostřední onlineovek se prostě v současné době zásadně mění a čím dál tím více hráčů preferuje možnost zaplatit si za hraní jen toho, co konkrétně chtějí a kdy chtějí - nechtějí platit dopředu celý měsíc, když ani neví, jestli třeba budou mít čas a chuť na hraní...

    Ovšem v závěru dají tito chytráci ve velké částí případů do hry mnohem víc peněz, než kdyby si platili měsíční poplatek *1*
  • Zdravím vás,
    Ostatně hrál jsem po launchi SWTOR a hra mě strašně bavila, bránil jsem ji, kritizoval jsem hatery apod .. Ovšem po doexpení Guardiana mě jaksi přešla chuť si koupit kartu znovu a hrát .. A takový problém mělo asi podle článku více lidí.
    Ale přechod na F2P model je podle mě vražda. Přibude spoustu hráčů, co si hru rádu zahrají, o tom žádná, EA bude mít svoje hráče a statistiky a "všichni" budou štastní. Tedy z toho komerciálního hlediska. Ale co hráči ?? Přívalem F2P modelu se taky přivalí taky haldy " trollů " který MOHOU hráčům podstatně hru znechutit. Je to můj názor. Prosím nekamenovat .. *15*
    • Do SW se už nepřivalí ani Brouk Pytlík. Nechme tu hru konečně v poklidu umřít.
      • You sir are iiiidiot
        • And you sir are iiiiidiot. More "i" equal to more quality, right?
          • Né vážně nic proti Tobě nemám, ale když zde píší dospělí, tak ty raději šoupej nohama :)
  • 90% lidí by si mělo přečíst celý článek a nejen nadpis.
  • Já bych to tak rád zkusil ale kvuli originu ne!
    • Origin nepotřebuješ. Můžeš si to tam koupit, ale není to třeba.
      • Neni potreba pro hrani? tim padem bych do toho mozna i sel myslim ale do F2P :)))
        • Tak to byl argument za vsechny prachy :D
      • Shaker
        ted bude muset vymejslet dalsi argument... pekne si mu zatopil :D
        • LOL, so true
  • O tomto nepovedenem klonu WOWka jsem to tvrdil od zacatku navzdory orgastickych a euforickych vylevu fanatickych zastancu. Do roka F2P. Do 3 let konec. Prvni cast je tady.
    Dalsi WOW klony NIKDO NECHCE. Kdo chce WOW klon, hraje WOW.
    Udelat ponury svet SW v detske Clone Wars grafice, s maximalnim zjednodusenim, smesnymi arkadovymi "vesmirnymi bitvami" ve stylu automatu z treti cenove, jako klon "osvedceneho wowka" v tragickem Hero Engine a spolehat na to, ze se najde dost blbcu co bude pravidelne platit za single player s coopem a namluvenymi dialogy kazdy mesic? End content 0, replayabilita po dohrani 1x za Dark 1x za Light 0. Za dva mesice volnym tempem projity komplet za obe strany a konec.
    F2P tomu lehce prodlouzi zivot, ale sWOW Tor povazuji za historicky nejvetsi MMO propadak v historii zanru.
    Ale stale ma SWOW sanci ze jej v tomto primatu neco trumfne. TES Online, ktere sazi na stejne "osvedcene WOW mechanismy"

    Vyber neWOWek je v MMO bohuzel dost uzky
    Prababicka Ultima Online, EvE, WoT....
    Chtelo by to neco noveho v zanru MMO pro dospelou generaci a ne furt dokola "stylova grafika PEGI 8+", "intuitivni ovladani PEGI 3+" a kazdy muze byt namachrovanym hrdinou za 100$ equip v auction house.
    • Shania
      Spousta lidi WOW clon nevadi, ale musel by byt udelany kvalitne MMO, coz se SWOTOR nepovedlo, do teto kategorie se radi akorat tak RIFT a ten to bohuzel na zacatku podelal.
    • Jedním z MMO pro dospělé bych určitě označil Secret World. Jen je mi jasné, že ve stínu přehypovaného GW2 bude pro většinu hráčů jen šedou myškou, která zůstane opomíjená. Jinak s EVE souhlasím a ještě bych přidal Anarchy Online. Bohužel už graficky nikoho příliš neoslní. Kdo se v MMO pohybuje, tak musí vidět jak se vývoj MMO pohyboval před WOW a po něm. Což je smutné. *13*
    • presne tak!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit