Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle me se jim dalsi dil nepovede,nebo je to dobou porad hodne veci meni,jedina zachrana,at se spoji semnou a ja jim udelam takovou hru,ze se stoho poserou!!!:)napadu je spousta,za cal bych tym nejlepsim,musi tam dat napeti,musi vas ta hra necim prekvapit,obcas drama,hodne moznosti,poradny arzernal,hlame by mely zmenit brokovnici,taky samopal,granaty jine,mohly by tam byt naslapne miny,taky jiny rotacak,vice pistoly,raketomet bych udelal automaticke zamireni,taky bych tam dal nuz.Hlavne by mely tam dat zbrane co se povedly,BFG,coulcube-kostka dusi,motorovka,plazmova puska.Udelal bych i snajperku,z dobrym priblizenim.Mohly by dat vic zbrani,kazdopadne.Udelal bych ze rychleji beha,vice hp,vice stitu,taky vice postav,ze muzete hrat za zenu a muze,taky by vas mohly zobie nakazit a vy se musite do urcite doby vylecit.Taky hlavne zbrane by vam mely zustat az do posledni mise vsechny a ne jak to bylo v pekle.Obcas tymova akce,taky lepsi multiplayer,treba multiplayer kampan 5 lidech,vice zobie.Hru bych zacal tim,ze byla zachrana akce,priletel zachrany tym,ktery by znicil co zbylo,pak by se dostal do podzemy,kde byzte se dostaly do dalsich labolatorich a cele by to zaclo na novo.
  • Rage nikdo nepodělal, pouze se spousta lidí nechala unýst dobou a zapomněla, kdo iD jsou a co od nich mají čekat. Grafika i přes pár textur nádherná a těch 60fps na konzolílch taky o lecčem mluví. Klasická akce, zábavný přestřelky s pár hračkami pro spestření a to vše zabalený do senzačně stylizovanýho prostředí. O animacích nemluvě. Pokud k tomu člověk přistupuje takto, královsky se baví. Pokud v tom hledá někdo, v dnešní době übercoool, sandbox, silnej příběh nebo nedej bože RPG, je zklamán. Vaše škoda. Technický problémy byly ze začátku skutečně trestuhodný, u mě ale vše vyřešil první patch, kterej na sebe nenechal dlouho čekat a pak už maximální spokojenost.
  • nekdy by jsi mel zkouknout nejakou PC hru uz z tech konzoli mas skazenej pojem o tom co je to dobra grafika
  • libově
  • Lol, Valve dela HL3? Ty máš nějaký protekční informace co nám nechceš říct, ty kluku ušatá! *13*
  • Tyjo ale vypadá to fakt fajnově. *8*
  • No nevim, silne pochybuju ze to jsou opravdu screeny z Dooma, az na detailu (z asi trech screenu) to s nim nema nic spolecnyho. Toto bude nejaka kachna, kterou nekdo umyslne vypustil do eteru...
  • :D

    To je sice fakt, ale myslím, že hororovou atmosferu, zvladne ID i na Zemi na jedničku.
  • Masa-san
    Osobně preferuji tmavá hororová zákoutí typická pro Doom3.
    Tyhle screeny zobrazují příliš světlé a prostorné prostředí a vystihují spíš postapocalyptiku či chudinskou čtvrt, nežli hororové téma.
  • exmaxx
    Posledni patch jsem to nezkousel, ale predtim mi to valilo naprosto vyborne - mam podobnou vybavicku jako ty. A ackoliv je na RAGE plivano ze vsech stran, tak me osobne nadchnul *14* (i pres hromadu nemilych prekvapeni jako neviditelne zdi a tak *4* ).
  • Má pravdu předsedo! (Hell on Earth)
  • No vidíš a mě to běhá na mnohem slabším stroji naprosto bez problémů (i5 2500k, amd6850 = full hd ve 3D na 50" tv)
  • smejki
    Pete Hines dementoval zrpávy o zrušení DOOM 4
    https://twitter.com/#!/DCDeacon
  • dekuji za vysvetleni, sice jsem nikde nepsal nic o tom, ze je to chyba engine, ale nevadi :D hlavne, ze ty presne z toho vis jak jsem to myslel a co jsem napsal spatne, pobavils :P diky ti za to ;)
  • Mechwarrior_bw
    to je jasné, problém je v tom, že v D2 vyzerala Zem vďaka archaickému dizajnu a grafike ako nejaké šialené minimalistické skulptúry kdesi na cudzej planéte ... Ale úprimne som zvedavý čo vymyslia.
  • ty si taky dobrej toy co ...to co tady popisujes neni chyba toho enginu ale byl to zakladni gamedesingovej prvek RAGE , aby blbecci jako ty nezabloudili hned za prvnim sutrem ...trusku premejslej nez neco napises ;)
    docela smutne na dnesni dobu skakani pres zabradli ;)
  • Co to tu plácáte, že Doom se musí odehrávat na Marsu a ne na Zemi? Pokud si dobře pamatuji, tak už Doom 2 se odehrával na Zemi a vůbec mu ti neuškodilo.
  • revolucni potencial tak mozna :D dokonala ukazka toho jak na oko nabidnout obri svet a pritom nejde preskocit ani zabradli :D takze prostranstvi o velikosti 1000x1000 metru jsou v praxi pouzilne tak 10x10 a zbytek je zastaveny sutrama, tyckama nebo necim nesmyslne stupidnim, ze to nejde preskocit ci odhodit, docela smutne na dnesni dobu
  • tak to si pis, ze je, kdyz uz jsou tusim 2 patche si to na rade masin nezahrajes s chybama v grafice jako pozdni doskakovani textur atd., to uz je pak jen na tobe jak moc to dokazes ci nedokazes zkousnout
  • id nedokazal nikdy udelat hru s pribehem a ani se o to moc nesnazili, ale souhlasim s tebou, ze v rage je to uplne jako pest na oko, ani zadny final boss, zrovna kdyz jsem si rikal, ze se hra zacina rozjizdet, tak byl konec :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit