Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Revolucni" je novy nazev pro "prekvapive hnusny"?
  • link pls
  • Mechwarrior_bw
    nechce sa mi veriť koĺko ľudí na to skočilo a skutočne si myslí, že sú to screeny z Doom 4 *1* ... ale tak nedajte sa rušiť :)
  • I takhle v nektery chvili muze vypadat Rage http://media.bestofmicro.com/RAGE,J-8-311732-13.jpg
  • Uz podelali Rage, tak proc jeste nepodelat Dooma?...

    To je k veci... Navic vizual je "podelany" tez diky enginu a jeho optimalizaci v pohybu lowres texturami. Nektere sceny vypadajici jak z Quake 2 byly k placi. Tomu nerikas "podelany" vizual?
  • Grafika je po technickej stránke dobrá, o to predsa ani tak nejde.
    Skôr by som povedal že to Doomu nezodpovedá štýlovo. Nesála z toho hrôza a morbídnosť pôvodnej trilógie. Myslím, že keď nám ukážu prvé obrázky z Doom 4 tak to bude niečo veľké čo si každý zapamätá. (Ja si doteraz pamätám prvé screeny z d3 aj tie zimomriavky na koži) *4*
  • hovorime len a len o vizuali, a ten "podelany" nie je. viem ze ty tu vzdy potrebujes vstupovat do kazdeho prispevku ale davaj aspon k veci
  • Nejdřív stáhnu ! neudělám stejnou blbost jako u RAGE. ID tech 5 je pro mě odpad. Po posledním patchi u RAGE je to nehratelné.

    gtx 580 , i7 2600k *16*
  • Petře, možná to chce nový brejle, jestli ti tohle přijde jako zastaralá grafika :)
  • Jak pokazili Rage? No ze ho nedodelali... Useknuty konec bez jakehokoli vyvrcholeni, nedotazeny pribeh (nektere udalosti jsou jen nacate a dal vubec nedoresene). Evidentni mista v level designu, kde neco byt melo a neni to tam. Vraceni se dvakrat i vicekrat do tech samych levelu, po tech samych cestach, jakoby se umele natahovala herni doba, aby bylo mozne hru vydat jeste nez je hotova atd.
    Ze je Rage nedodelana hra, to z ni cisi na sto honu.
  • Trochu mi to připomíná Stalkera,...takový post-apokalyptikcý svět. A to já rád:)
  • me se teda rage libil ....nic mi tam nechybelo ...mozna me trosku vadili ty buginy a konec ...ale grafika hratelnost akce supr 8/10 neni propadak....a engine s temi megatexturami mi prijde lehce revolucni
  • Odulin
    No když by se měl odehrávat na Zemi, tak bych si střihnul blízký východ...prostředí něco C.B. Jericho , Egypt nebo tak něco. Pak by to mělo být temnější a spíš horror než válečnej konflikt. No jinak žádný velký inovace bych asi nepotřeboval. Jdi, boj se a střílej a sem tam náznak logickýho puzzlu. Možná přidat sem tam přidat nějaký parťáky. No a hlavně bych si představoval čupr grafiku (nejlépe na úplně novém mírně revolučním enginu), která tohle všechno podtrhne a ze které se i moje přetaktovaná 570tka bude třást strachy. No pak bych ty prachy z pěněženky i vytáhnul...
  • ako mohli pokazit rage ? vsak jeho vyzual bol od zaciatku planovany tak ako sme ho dostali vo vysledku. o technickych vadach teraz nehovorim, ale z tvojho prispevku vyplyva ze ani ty nie.
  • druhy dil se take odehraval na Zemi...
  • To je sice pravda, ale je pak moznost ze z toho bude jen dalsi Crysis 2, pripadne nejaky jiny mlaceni emzaku ve meste. (jasne, nejsou to emzaci, ale demoni, ale povidej to lidem - viz. Doom movie)
  • Uz podelali Rage, tak proc jeste nepodelat Dooma? Pokud bude takhle vypadat, tak se jim do dozajista podari *13*
  • Tí čo čítali knihy Doom tak vedia že "peklo" sa dostalo na Zem. Čiže je logické že ďalšie pokračovanie sa bude odohrávať na Zemi. Bola by to veľmi veľká zmena, koridorové sekcie vymeniť za rozsiahle uličky spustošeného mesta ? Pre mňa rozhodne veľké + a vzbudzuje to vo mne zvedavosť. :)
  • ps: na druhej strane je pravda ze na dooma je to malo, resp. vobec, sci-fi
  • naco spekulovat ked existuje par istych faktov ?
    1. doom4 sa robi. povedal to sam carmack, a ak sa uchadzate o pracu v id ako grafik, poslu vam vypracovat test pre tento projekt.
    2. doom4 sa nebude odohravat na marse ale na zemi, znova carmackove slova.
    3. doom4 bezi na rovnakom engine ako rage, preto podobny rendering.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit