Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem cekal nejaky afro a nic. Normalni hustej a kvalitni porost :) Nuda. Spis je tlustej jak pr..
  • pokud budu uprimnej- jsem uz starej koko., tak tohle vam mladezi oprtavdu zavidim. Tu dostupnost informaci, z kterych jde rust. Prisaham bohu zavidim a jsem rad, ze jsem se toho dozil a muzu to vyuzivat aspon ted. Ale v dobe kdy mi bylo 15 a vsechno slo rychlejc do hlavy a byl hlad, zdrava naivita, cas. Tak to by bodlo v mym oboru.
  • a rovnou i demagogicky, at to mas v cajku
  • mi pripominas strasne meho "malyho" synovce. Taky takovej premiant tridy, nebezpecnej silenec, vedator, sprt, klasickej slusnak (proste ho bavi skola, informace. Z dvojky by se rozbrecel asi :) Chtel bych vedle tebe sedet ve skole a ty bys mi radil pri pisemkach, takze pohoda :)
  • Keyz
    Sice neprogramuji ale dnes máš tolik možností, že určitě se toho sám naučíš moc.
    Lze se učit na daném programu, kde máš manuál a fóra. Tuna rad na internetu a mnoho knih.

    A hlavně tam rychle a dobře radí. Když jsem potřeboval něco vyřešit se skriptem ihned jsem dostal odpověď a borec to vyřešil za mně, protože viděl, že na to nemám :)
  • Navic prokrastinace je selatko.
  • mimochodem. Ale to mne zajima: Ktera skola te nauci, abys byl top tvurce treba v unity nebo v cem chces, to je jedno. Ja se obavam, ze prave ti mistri remesla se vypracovali sami, protoze proswte na to maji hlavu a jde jim to. Ja bych se nechytl. A navic jsem zhnilej az to boli. Taky me pobavil ze: 100 hodin jak nic. Tak kdyby to bylo jako hra o truny, ze to shlednu a umim, tak snad, ale jeste to zavest do praxe. Holt snad u mne v pristim zivote. Tak zas umim snad dobre neco jinyho. :)
  • to zkuste znovu. Pochybuju, ze by neodepsali jednu vetu. To se mi nezda. Ale treba si to prectou a ozvou se. A treba ne. Zkuste to jeste :)
  • samozrejme to slovo- kazdej- si musi clovek prebrat. Asi nekdo bez citu pro rytmus by se hudbe venovat nemel- treba. I kdyz nechci pausalizovat- jen priklad. Ale to clovek podvedome citi na co ma a cemu se oklikou vyhnout.
  • V jednoduchosti je krasa. Ale on asi mluvil prave o hrach "na kolene". Ze zacit muze "kazdej". Prave to mohlo nekoho navnadit a ne naopak odradit.
  • Nevim no, jeho názor, že programovat se dá naučit pomocí tutoriálů v Unity mě hodně pobavil... na dělání podobných pidi her to asi stačí... chtěl bych ho ale vidět u něčeho složitějšího :).
  • Luke
    Pozvali jsme, neodpověděli.
  • Kluk je v pohode. Jenom je uprimnej, ale z toho vyroste. Mozna hned po precteni zdejsich komentaru. Proste rekl svoji zkusenost s hracema a dilema, ktery z toho vyplyvaji. Nic spatnyho. A co beztak ma pravdu.
  • Pozvete kluky z Factorie
  • rasemailcz
    Tak primarne bych nerikal, ze svetove uznavanej clovek se muze chovat povysene, a sekundarne stale Jindrovi nikdo neodpovedel na tu jeho otazku :D A tercialne, v diskuzi se to nema, protoze to neni validni argument, ale co si udelal ty, a kdo to zna? Pricemz bych se soustredil na tu prvni cast otazky...
  • Jediný, kde je tu zakomplexovaný chudák, jsi očividně Ty.

    O penězích se tu samozřejmě mluví. Studující a pracující člověk nemůže bez nebeské finanční podpory dosáhnout byť po kolena ambicím pana Vávry i kdyby se rozkrájel a měl koulí plný sklep.
  • A zrovna Jindrův podpisový grafický kabátek se mi (snad nejen) líbí a může být právě to, co naláká některé hráče. Se zaspáváním doby bych nesouhlasil. Nejste EA games. Je daleko lepší udělat prvoplánově jednodušší, ale velice propracovanou a osobitou grafiku (a řekněme i mechaniku hry), než se snažit spáchat něco, co je nad vývojářovi možnosti. Rádoby AAA tituly od malých studií nebo jednotlivých vývojářů velice často nedopadají dobře a poslední dobou je takováto odlišnost více a více moderní. :)

    Každopádně verzi do ruky to chce. Ale ne na iPad kucí, s jablkama na mě nechoďte... :D
  • Rád se v tom budu pléct, mile rád...
  • Přes NET ses drsnej co ? :) Njn další zakomplexovanej chudák co neumí slušně napsat odpověď. Mimochodem tady se o penězech nemluví ale o to kdo má koule dělat něco velkého... :) Například tobě chybí zjevně mozek... Rád bych tě viděl osobně abych ti náležitě odvětil...
  • A co to je? Kdo to zná? Až bude světově uznávanej člověk tak se může chovat povýšeně, ale i tak to někteří lidi nedělají, byť opravdu něco znamenají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit