Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z toho jak Jindra Pavlásek reaguje například na Desuře nebo na Youtube je vidět, že kritiku přijímá a dělá všechno pro to, aby hráči hru pochopili a aby jim vyhověl. Doporučuji kouknout například na stránku Neogaf, kde o něm napsali: "the dev behaviour regarding feedback and development suggestions were quite amazing, which is part of the reason I feel strongly about supporting this dev" http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=809833
    Co jsem se s ním bavil, tak zřejmě odkazuje hlavně na situaci, kdy jednomu hráči 5x popsal, jak má natěžit kámen, dokonce mu posílal i obrázky "step by step", ale ten hráč to pochopil až napošesté, aby následně řekl: "Jéé, já si přijdu jako blbec, pardon." Jindra kvůli tomu ale překopal danou tutoriálovou misi, aby věc byla ještě zřetelnější. A daný uživatel pak věc okomentoval "The developers have been great in helping with an issue ....I really appreciate them !"
    Navíc je potřeba říct, že hru nedělal sám a že je u ní uváděný primárně jako grafik. Takže bych se o jeho přístup a o jeho snahu vyhovět opravdu nebál. :-) ;-)
  • Chim
    Otázka taky je, co pro něho znamená "úspěch"? Dobrá prodejnost nebo prostě dobře (z jeho úhlu pohledu) udělaná hra?
  • To je jistě pravda. Otázkou zůstává, jestli někdy může být úspěšný, když k problému "někteří hráči vůbec nepochopili mojí hru" přistupuje stylem "to jsou idioti, dokázalo to pochopit i (jedno?) šestileté dítě, tak ať jsou do háje a neotravujou".
  • Chim
    Tak aspoň se nebojí říct svůj vlastní názor. Ano, spousta hráčů jsou prostě blbci.

    V každém případě zajímavý rozhovor.
  • mirekdusinojc
    Hmm, zajímavý rozhovor. Přesto se nemůžu zbavit pocitu, že na mě Jindra Pavlásek působí značně povýšeně a dogmaticky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit