Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Tak k tehle hre se cetina opravdu hodi a pokud se vam povede urcite pocitejte ze poslu nejakej prispevek za dobre odvedenou praci. Skoda ze to tra tak dlouho ale hold je to pochopitelne a hra je sice dohrana ale rad porovnam v cestine:) Preju hodne stesti at to jde co nejrychleji a pokud na tom trhnete nejake penize tak je to jen dobre.
  • *ztrácejí
  • ... děláte si srandu? Co to tam je za tlachy kolem DA:I ? Vždyť to není pravda. Zaprvý nejsou amatérští, zadruhý NECHTĚL peníze. Jen tam bylo vypsané, kolik normálně profesionální překladatel bere za normostranu plus násobení předpokládaným počtem normostran s zakončením, že oni ty prachy neberou, ale dělaj to pro radost. Kvůli takovým neúplným a nezjištěným věcem do nich lidi pak rýpaj a oni strácejí vůbec chuť něco překládat. Geniální. Než se příště o něčem takém bude mluvit, zjišťujte si plné informace a ne "někde jsem něco zaslech". *7*
  • Cosi
    Nejsem v týmu, co dělá Divinity. Mluvil jsem za amatérské překladatele obecně. Konkrétně za RPGčeštiny.
  • A ty si kterej? :D Překladatele s nickem "Cosi" v týmu nemáme :)
  • Jste borci. Jestli někdy budu hrát Divinity, určitě si dám vaši češtinu a pošlu i donate.
  • Vtip je v tom, že už ten samotný překlad je ve své podstatě podle autorského práva nelegální, jen tu přirozeně vznikla šedá zóna a 99% herních studií to přehlíží a neřeší.

    Jakmila se ale do toho v jakékoli formě zapletou peníze, tak ta benevolence vývojářů a distributorů je hned o poznání nižší.
  • pointles byzy.... ty woe jako ceho moc toho moc.
  • Dekuju za vasi obetavou praci. Supr borci
  • Sh4rPEYE
    Plně podporují jakékoliv mé využívaní angličtiny v praxi :D
  • To jsi tomu dal prej amateri, co chtej za preklad dragon age jen 400 000.. Znas vubec Marka tvrdeho..A jeste tak odbyl tsss nejake amatéér,...
  • septicflesh
    Máte můj obdiv za to nadšení.
  • Jack1947
    Tak jí to tlumoč, nebo to nadabuj sám. *4*
  • dabing nebude? moje manželka neumí číst
  • Mám webové stránky s jistou technickou tématikou, z nichž mi chodí spousty děkovných mailů denně za pomoc... jako pořadatel Lanparty Brno jsem byl taky pár let prospěšný, než lidi zlenivěli aby zvedly zadky z křesel, takže už je to jen soukromě... a takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho...
    Ty nemáš ani tušení, co všechno dělám nebo jsem dělal, takže co kdybys přestal kritizovat člověka, kterého jsi nikdy nepoznal? Jenom tím ponižuješ sebe...
  • Ono je totiz nejjednodussi jen kritizovat a nic nedelat, ze? *8*
  • když už delate tu češtinu, alespoň to delejte poradne. už jenom na tech par screenech co mate na fejsu je tolik chyb... *7*
  • fallanga
    To se omlouvám, asi jsem to předtím špatně pochopil.
  • KamilZm
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLDmZhPdI8SkfMpfe8D1y4nC2i88mj3N9j
  • Ahoj všem,

    Ještě jednou děkujeme games.cz za rozhovor a možnost propagovat dál naší práci.

    Chtěl bych hlavně poděkovat za většinou pozitivní komenty, rádi pro Vás připravujeme češtinu a s tím i další věci okolo. Pokud budete chtít vědět víc zastavte se u nás na Facebooku https://www.facebook.com/DivinityOriginalSinCZSK nebo našem foru forum.divinityfan.cz

    S pozdravem,
    Michal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit