Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BatyAlquawen
    Ty jo, já s vámi nemůžu souhlasit, mě se zdá Dawnguard fajn, ale je to každého názor. Není to nic světoborného, ale je to prostě další obsah pro nás magory co u toho proseděli stovky hodin a lační po jakémkoliv dalším questu. Běžného hráče nezaujme ani Skyrim (oh, vždyť je to dlouhé a nudné!) a tudíž ani DLC. Ale myslím, že Hearthfire by mohl oslovit větší okruh hráčů a to nemluvím o DLC Dragonborn.
    • No vzdyt tohle Lukas napsal, ne?
    • Hearthfire je podle me spatny vtip, ale jinak s tebou v zasade souhlasim
      • to mas pravdu hearthfire by mel byt alespon rosahlejsi prosel jsem cely Skyrim ale nikde ukol do hearthfiru. Baraky mam postaveny uz dva ale furt nic mam pocit ze bych mohl po castech koupit cely Skyrim.
  • rhaegar
    To je přesně to číslo,co měl dostat i původní Skyrim
    • Máš pravdu.
    • Magister_Peditum
      Dal jsem ti mínus za to, že máš nick Rhaegar, a přitom máš jako avatara Anomandera Dlouhý vlas. Že se nestydíš, uličníku! *15*
      • rhaegar
        mám rád obě ságy tak sem to na kombinoval... jinak PS.. Chromý už je doma :)
        • Magister_Peditum
          Jo, včera ráno jsem si pro něj taky došel. *3*
    • Jako vždy irelevantní. Ale to už je u tebe vlastně i dobrým zvykem.
  • Pěkná recenze, pobavyla a věřím tomu, že to tak je což sem od tohoto dlc vcelku očekával, že to bude tak ten průměr. Upíří příběhy taky moc nemusím, tak si přece jen počkám na dragonborn, ten vypadá mnohem zajímavěji.
  • MrSanta
    Skvělá to recenze.
  • výborně napsaná recenze!
  • moc se těšim na TES VI. to už bude na nový konzole takže tam bude velký audiovizuální skok. tohle je jenom ždímání už tak dost vyždímaný vaggíny
    • A ja se prave bojim, co za bordel tam udelaji dalsiho, kdyz budou opet brat ohled na konzole. Uz jen priklad toho, ze podle me kvuli konzolim odebrali moznost si vytvaret vlastni kouzla. A bylo k dispozici jen nekolik malo nadefinovanych kouzel.
      • Mam pocit ze moznosti oblivionskeho systemu kuziel boli vykupene priemernou grafikou. Skyrim ma shouty, moznost pouzit obe ruky... tvorba kuziel by sa zisla, no autorom sa zrejme nechcelo vytvarat mnozstvo grafickych efektov pre vsetky mozne kombinacie kuziel v skyrimskej kvalite.
      • vzdyt oblivion taky vyšel na konzole
        • To jsem upřímně ani netušil. Ale vzhledem k tomu, že morrowind byl nejlepší díl, tak fakt netuším zda to pomalu degradovali konzole nebo ne. Ano, nejsem zastánce konzolí právě naopak, ale snažím se v poslední době mít nadhled. A obávám se, že spousta věci je u konzolí zjednodušována. Možná je to jen stupidní trend doby.. nevím.

          Každopádně doufám, že ve zkratce nedojde k dalšímu zjednodušení a jen grafického vylepšení, ale skutečně dojde k tomu, že to bude mít lepší a "náročnější" gameplay.
          • MrSanta
            Technická: Morrowind vyšel i na XBOXu.
            • taky záleží jestli je hra vyvíjená pro kompy a potom portována na xbox nebo naopak
  • Rozhodne nejlepsi Dawnguard recenze, ktera se na games.cz objevila. Autor je buh. 5/10 je presne co bych tomu dal ja podle screenshotu, ktery jsem videl uz nejakej ten patek zpatky.
  • lukas je kral...jednoznacne najlepsi recenzent
  • Styl recenze se mi nelíbil. Takový násilný "old-score" styl, ale z toho jsem fakt už vyrostl.
  • Trisska
    Spíše než recenze mi tohle připadá jako dojmy z hraní! Těžko čitelná a zašmodrchaná souvětí, jejichž obsah by šel povědět stručně a jasně jednou větou. Tady si asi někdo popletl recenzi s úvahou! Pořád čtu jen o nějakym Mlíku, Daggerfalu, dokonce o Ivetě Bartošové! A o recenzované hře vím kulový, stejně jako na začátku!!!
    • Trisska
      Už jste s tím ale fakticky trapní!!! Běžte si zasednout na někoho jinýho, nechte mě na pokoji!
    • Viktor_H
      Á podívejme jak se ti najednou úplně změnil sloh... Skoro mi to připomíná jednoho profláklého diskutéra.
    • RavenHolm
      Hergot a nový profil je naprosto zbytečný*1* Příště se víc snaž*3*
    • Troll si hraje na ženskou. Ty se jdi fakt léčit. Příště zase přijdeš s fotkou z nějakejch XXX stránek?
    • smejki
      A je to jasný, teď ses propích, trolíku *2*
    • doublepost
    • "Problém" bude asi v tom , že ono vlastne ani nie je nič moc čo recenzovať. Ako píše autor, príbeh o návrate legendárneho upíra, možnosť volby pre a proti, kuše a pár nových questov. Výpis nových postáv a predmetov pre mňa nie je recenziou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit