Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to jeste lepsi, to heslo se posle vsem tvym kontaktum. Kohokoli mas v mailu, ten ma tvoje heslo od wifi.
  • Zadnej prechod se nekona, cos nepochopil na tom, ze se nainstaluje novej cistej system, a starej se presune do windows.old ? Na mesic? Pak se smaze? Az se ti do toho nainstaluje dalsich 20GB patchu, coz pri tom tempu bude jeste do konce roku, tak to bude fungovat presne stejne, ne-li hur.

    Taky sem nedavno rozchozoval kvuli dosovy appce win 98. Na soudobym (very lowend) HW. Litaly jak z praku.
  • c) bylo to radne zdokumentaovano = co, kdy a kam se posila.

    Jinak pokud si to prectes, tak M$ si jak v EULA tak tim ze to nepovypinas, by default muze z tvyho pocitace nejen sosnou "cokoli uzna za nezbytny", ale muze ti tam i nadalku cokoli zmenit.
  • Proc by nefungovalo, fungovat muze - pokud s tim tvurce pocita. Ostatne, kdyz pocitas 1/2 obrazu na jinym GPU, tak si pro tu 1/2 obrazu taky musis nacist textury.

    Jinak autor pise peknou kravinu v tom ohledu, ze pokud se pro graficky operace pouziva systemova RAM, je to o dobre 2-3 rady pomalejsi. A prave to muze byt z pohledu aplikace pomerne tragedie, protoze ona to nema (za normalnich okolnosti) jak zjistit. Je to stejny, jako kdyz widle nabozek 16GB RAM na systemu, kde je 8 ve slotu a 8 ve swapu. V mnoha pripadech je vyrazne lepsi, kdyz aplikace proste vi, ze ma jen 8.
  • Lol vyborny? Tos asi upad na neco hodne tvrdyho z hodne velky vejsky. Win 7 je masivnejsi SP na vistu, win 8 je jen do…jebany UI se sedmickama vespod a w 10 je jen lejce jinak zmrveny UI, vespod je porad totez. Tomu ostatne i odpovida interni cislovani.

    Jinak w98 byla naprosta rtagedie,radove horsi nez w95. Jakz takz se to srovnalo s se edici. Pan nasledovaly milenia, ktery byly doslova katastroficky ... mas v tom poradnej hokej. Win 2k nebyly vubec urceny na domaci desktop, byla to nahrada NT. XP byly naopak do SP2 naprosto tragicky - radove horsi nez 2k.
  • millenia (sraczka, nepovedena modifikace 98) nejsou 2000 (prvni pouzitelny nt windows, predevsim diky preemptivnimu multitasking)

    98 byly taky spatny, az v SE z toho udelali prvni aspon metastabilni okna
  • win 95 - spatny
    win 98 - vyborny
    win 2000 (ME) - spatny
    win xp - vyborny
    win vista - spatny
    win 7 - vyborny
    win 8/8,1 - spatny
    win 10 - vyborny

    Kto to este stale nechape?
  • nightborne
    V tom případě k čemu potřebuje hráč vědět, že nějaký data odesílá i Windows? Podle tvý logiky by hráče mělo zajímat jenom a pouze to, který spustí hry, ne ;)?
  • To, že ty neumíš využívat Android naplno bez Google je tvůj problém. Ale nepiš, že to "nejde" ty hňupe.
    OwnCloud, F-Droid, Aptoide ti něco říká? Konfigurace na novém tel. trvá asi 10 minut (oproti 20s pro přihlášení na účet Google), ale pak to normálně funguje.
  • "Čím mě ještě pobavíš, anonymní hloupá ovečko? Zkus mi třeba povědět něco o tom, jak si nenaklikáváš, jak je DS kvalitní RPG a jak ti z mého avatara vůbec nepraská žilka."

    Co přesně je na tobě neanonymního? Myslíš ten stupidní nick či stupidní avatar? Co tu máme dál. Ovečky. OK. Naklikávaní. OK. Vidím, že se chováš velice dospěle a inteligentně. Vzor pro všechny.

    Kecám. Pořád stejná, tlustá pííča, která šuká zásuvku od elektřiny.
  • takové naivní kavky jako ty potřebují nejvíc
  • Taky jsem si říkal. Nejdřív jsem si autora nevšiml, ale v půlce článku mi to už fakt nedalo, musel jsem přerušit četbu, vyscrollovat zpátky nahoru a přečíst si jméno. Fakt klobouk dolů.
  • Khanemis
    Dle mého názoru velmi povedený článek. Líbí se mi, že se dívá na problematiku systému (i těch otázek bezpečnosti) z různých úhlů a nevykřikuje žádné definitivní soudy, přitom obsahuje spoustu přehledně sepsaných informací a je vidět, že je za ním práce s hledáním podkladů. Volejník válí! Dobrá práce:)
  • ano *5*
  • Ono se tomu dřív říkalo komunismus myslím. :-)
  • Jack1947
    Přesně hele, už jsem se takhle spálil S Vistama tehdy před lety ouvej a hádej kvůli čemu kvůli HALO2 hyped srágoře... nevěřil jsem vlastním očím, k Win7 jsem pak přistupoval s hoodně velkou opatrností nicméně se ukázali jako všechno to co Visty nebyli a nebudou... plus s něčím navrch. Z principu si nebudu dávat systém kterej je nedomrvenej že joo?
  • Still
    Smutné že to chápou jen dva lidi *4*
  • Ty jsi zase jednou blbeček *1*
  • nightborne
    Tak žejo, když ti sedmy vyhovujou, nic špatnýho na nich není =). Já desítky instalovat z principu, prostě k dx12 kartě jsem chtěl dx12 systém... co na tom, že na to nejsou hry, prostě princip *1*
  • Jack1947
    Skynet usoudil že jsem pro něj až moc dobrý, a odolal sem mu... tudíž Mrkváci prohráli a já vyhrál *4* Má důstojnost byla zachráněna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit