Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    No právě a ty kteří by to "vypnuli" by jsme sledovali o to bedlivěji.
  • a co myslíš že by pak prumernej terorista nebo pedofil udelal jako prvé? v dobe kdy je ohrožena celosvetova bezpečnost je treba se zrict časti soukromi a osobnich prav
  • Neměl bych proti tomu v zásadě nic, kdyby

    a) to bylo defaultně vypnuté a zapínalo se to přes zdvořilý dotaz typu "chcete nám pomoci vylepšit user experience? Klikněte zde a zapojte se do našeho programu" + odkaz na polopatické vysvětlení, co to bude odesílat a jak to zase vypnout, když se mi to znelíbí

    b) se to dalo všechno vypínat jednoduchým klikátkem pod jednou položkou v ovládacích panelech.
  • Ano, to je dalsi popularny vyraz dnesnych chytrych postaviciek, prepac *1*
  • Nasel jsem tam chybu, chtel jsi napsat bezne ovci.
  • Tak u mna je win 10 naozaj sviznejsi, ako povodny win 7 a prechadzal som priamo, ziadna cista instalacia. Veci okolo sledovania uzivatela su mi tak nejak na smiech. Dnes je moc popularna konspiracna teoria u kazdeho radove blbca s PC a pristupom na internet.

    Co sa tyka piratenia, tak hry kupujem a ziadnu som uz dobrych par rokov neukradol. Hudbu a filmy samzorejme stahujem z warezu a bezne mi frci na to aj uTorrent (sorry, ale nemienim platiti za kazdu hudbu a film, co si hcem pozriet/vypocut, to uz je trochu moc na nase pomeri a obmedzovat sa tiez v tomto smere nenecham).
    Win 10 mam vlastne takmer od zaciatku jeho nastupu a zatial ma nikto nikam nezavrel a ani nikto nezavrie, to by sedela polovica populacie a pravepodobne cele zasrane Rusko (Europanmi tak oblubena a svata zem *1* )
    Tym som chcel len povedat, ze ludia riesia take kraviny, ze beznemu smrtelnikovi je to smiense a hlavne uplne u riti, cus *3*
  • Aeronet je snůška zoufalých blábolů, nikoliv alternativní zpravodajství. A článků proti panprezidentovi bylo napsáno tolik a ještě bude, že tady by to bylo jen mlácení prázdné slámy.
  • gratuluju, máš se čím chlubit
  • Posílání osobních informací? Většinu z nich chápu, ale proč sakra 10tky ve výchozím nastavení posílají veškerá vaše wifi hesla na servery microsoftu (jak bylo zmíněno, pro váš vlastní komfort, samozřejmě)? Google sbírá kde wifi jsou, 10tky i jaký je k nim heslo. Tohle bych řekl že už je víc než zarážející a je otázkou na co se ještě příjde.
  • až na to že nic neodesilaji to tvrdí jen ruska propaganda *1*
  • pro hlupáka každý hloupý
  • Tak logicky jsou to lidé, co viděli, že si to lze "vylepšit" na 10ky a udělali tak. Ne že by si to nějak masivně kupovali nebo tak.
  • chapu, pokud te vyfisti, jeste jim podekujes *1*
  • Still
    Ehm, při takovem stupni paranoii, je dobré ten síťový kabel rovnou odpojit.
  • Still
    Jo, pokud nevyrukují s velkým dildem, nebo análním kolíkem, jsem v pohodě *1*
  • Still
    Hlupáku, reagoval jsem na jeho "výrok" - "Windows zásadně neaktualizovat!" Tak si tyhle chytré řečičky nech od cesty... a ano, platí mi za odpovídání takovým tupcům, na nich se dá vydělat ohromné peníze.
  • taky pravda, ale pokud to v tech enginech neni uz ted, tak to bude nastup dx12 hodne pozvolnej

    ty velky enginy jsou se svyma soucasnyma obchodnima modelama super, ale zas je skoda, ze spousta her bude mit podobnej xicht
  • Od toho tu jsou vývojáři herních enginů, kteří to naimplementují jednou a vývojáři her na tom můžou stavět
  • toho se taky bojim, dneska uz i programovani je hlavne o rychlosti a tak se s tim budou mazat jen nadsenci, pripadne vyvojari kvuli konzolim (xbone), aby jim prodlouzili zivotnost
  • Můj komp má daleko do šunky a 8.1 ze kterých jsem upgradoval mám legálně koupené, na závadné péčko se nedívám, filmy si kupuju a vzhledem k tomu, že jsem pořád online, tak hudbu poslouchám z netu, co tam máš dál? To že něco nějak dělá většina(rozhodně ale ne všichni) neznamená, že to je správně. Ano nejsem naivní, operační systémy se kradou a to hlavně u nás v ČR, všichni takový nejsou, ale je fakt alarmující, že ve svém okolí znám jenom 3 lidi, co mají na desktopu legální systém, ale nepohybuju, že většina křiklounů tady ho legální určitě nemá, pokud ano a mají nainstalovaný steam, origin, uplay, battlenet nebo epic game launcher a budou tu vykřikovat něco o ovcích a homosexuálech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit