Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tak, Skyrim to není, ale jinak docela good...
    • Aneb... "hru jsem si nekoupil, ale jinak fajn"
      • Trol.diskuzni
        Snaha se cení, tak oceňuju tuhle hru alespoň povšimnutím... *1*
    • Ringwraith
      Skyrim je jen jeden a ten se o moc nedělí!
      • Trol.diskuzni
        Tak teď, když si do toho bethesdroni můžou naházet tunu modifikací a záplat, se to konečně stává v rámci možností hratelným, a tedy je vše zapomenuto, všichni jsou hepy... *3*
        • Ringwraith
          No jo no, Bethesda to má fikaně zařízený.
  • Sice off topic, ale tahle hra patří mezi ty větší. Takže moje otázka zní, není ta recenze nějak krátká? Dřív se časáky předháněly "několika stránkovou recenzí", dnes bohužel čím kratší tím lepší...
    • ales.smutny
      Recenze má rozsah skoro dvojnásobku, než je zvykem a kdyby byla v časopise, zabere cca čtyři strany.....
    • Taky jsem si recenzi se zájmem četl, a najednou konec *15*. Sic recenze pěkná, ale možná si zasloužila delši... ale co, to máš marný *3*
  • Takováhle blbost má 8/10 zatímco brilantní Kingdoms of Amalur jen 7/10 ? hm... :(
    • Mayuri12
      Kingdom of Amalur je hova*ina. Mizerný bojový systém na efekt, hloupé univerzum, nudné qvesty, ošklivá grafika, *12* *12* *12*
      Darkness 2 solidní grafika, zajímavý děj, skvělej dabing (ne jak amalur), perfektní pocit ze střelby *1* *1*
      Takže asi tak hmm
      A to jsem jinak RPG pozitivní.
      Darkness 2 za mě 8/10 Amalur max 5/10
      PS: Vážně mě sráží na kolena fakt že většina lidí tu hru ani nehrála naje*e se na diskuzi a vyblije tu hromadu keců.
      PS 2: Amalur jsem hrál u známího tak pět hodin a je to fakt chujovina.
      PS 3: Když už jsem začal psát tak to musím říct: AŤ ŽIJE MASS EFFECT 3
      • "perfektni pocit ze strelby" heh ja bych spis rekl nejhorsi pocit ze strelby co sem posledni dobou ve hre videl
        • Mayuri12
          No nevím cos hrál za hry v Darkness 2 působí zbraně skvěle (arkádově skvěle FPS simulátory mě nezajímaj). Mnohem líp než v takovém MW 3 a pár dalších podobných hrách.
    • Tahle hra je vazne dobra, zahraj si ji nez zacnes placat nesmysliy...
    • Amalur je totalní 3,14covian
    • Trol.diskuzni
      To víš, tohle je oblíbená hra od samotného bosse Poláčka... *5*
  • kubi-wan
    Náhodou... daleko radši si zahraju takovouhle originální hru, než jen furt ty samý CoDy, MedalofHonory nebo Battlefieldy... konečně měl někdo koule vymanit se ze stereotypu hraní si na vojáčky (furt nechápu, proč je to tak populární). Naposledy jsem byl takhle uchvácenej přístupem Mirror's Edge, která - ač ne vyloženě střílečka - byla taky jiná. A proto dodnes neudělali druhej díl, zatimco vojáčci k nám běhaj jak skriptovaný zástupy nepřátel v MW... chjo
  • Ringwraith
    Dobrá hra, dobrá recenze.
  • WTF? 8/10?

    ...extremne nudna koridorova FPS s nekolikahodinovou kampani je na 8/10 jo? a pak ze ma hodnoceni jeste nejakou vahu.
    • Ringwraith
      Sorry, ale víc jsem se u jiné hry za poslední dobu nebavil.
      Jo, byla to rychlovka, ale stálo to za to.
      A kooperativní mise byly taky super. Samozřejmě jsem hrál za Inugamiho.

      A sbírání relikvií taky super. Všechny měly zajímavé popisky a kdo chtěl, mohl se ponořil do lore The Darkness. Jinde by ti napsali tak možná "sesbírej padesát pírek a dostaneš drsňáckej archievement". Tady máš archievement a dozvíš se spoustu o historii samotné Temnoty a Bratrstva, pokud o to máš zájem. A já měl.

      Celkově lore měla hra velmi dobře propracovanej a dávkovánej. Hodně mě potěšilo, že i v kooperativní misi za Inugamiho se s tebou Johnny začal bavit o tvým meči Kusanagi. To tam vůbec nemuselo být, ale pro ty, kdo mají zájem o herní svět je to skvělý bonus.
  • Proc tak dlouha recenze. Vzdyt stacilo jen napsat, ze se jedna o dalsi konzoloidni s*anec.
    • Umaroth
      Neurazej to co chces a nemáš...
    • rhaegar
      Tak to se mohlo napsat i o Skyrimu,ale to by se ti už nelíbilo co?
  • BoB.2
    Dovolím si nesouhlasit podle mě MAX 7/10
    • za mě teda tak 6/10 pomalu začínám litovat těch peněz..:(
      • Nekecej ani jsi to nehrál
  • me tahle hra nechava chladnym
  • Jazz
    Pěkné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit