Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    No co já s tím? Mě ano. Ano je to dobrá hra. Dobrá jakože za tři. 7/10, 8/10 s modama.
  • Kůň je fail, to přiznávám. Tohle bethesda zvorala. Ale stačí si stáhnout mod a nebo si koně sám upravit v CK.
  • Mně se nic z toho nestalo... Skyrim je podle mě dobrá hra.

    Znova otázka: Jaké chyby Bethesda opakuje. Prosím přesně popsat. Děkuji.
  • Trol.diskuzni
    U mad bro? Během první půlhodiny mi po sesednutí odlétával kůň (kterého jsem šlohl), titulky běžely nečitelnou rychlostí a jednou jsem se na koni zasekl na vrcholku skály, načež jsem přežil pád z dobrých 25 metrů!
  • Zayl
    Během těch 30ti hodin co jsem to vydržel hrát jsem propadl 2x texturama, jeden quest se mi bugnul, bugnul se mi follower. Je to moc na 30 hodin? Ani ne, dnešní normální stav.

    Ale rozhodně to není nijak úžasná hra, jelikož Bethesda není schopná poučit se ze svých předchozích her a furt dělá ty samé chyby.

    Nejlepší na celém Skyrimu pro mě byl trailer.
  • Problém Skyrimu podle mě nejsou bugy. To jen přehání hateři. Problémem Skyrimu je několik pokažených questů a nedodělaný stav, ve kterém Skyrim vyšel a na tento stav budou bohužel mnozí hráči vzpomínat. Proč sakra vydávají hru a až poté vydávají lepší textury? Vždyť tohle je naprosto špatná strategie!

    Otevřené betatesty jsou z velké části jen reklamní trik a nicmoc neřeší.
  • 10/10 pro Skyrim tu bude vyset ještě hodně dlouho. Snad se z toho recenzenti trochu poučí a budou hry hodnotit vyspělejším způsobem. Ale 8/10 bych mu snad i dal. 9/10 po modifikacích možná.
  • Zayl
    EvE a UO jsem hrál extenzivně a jejich systémy bez levelů maji velmi vážné vady. Radši levely než afk makro v UO a 30dní na jeden lvl 5 skill v EvE.
  • Zayl
    No jo, přístup kde má vše každý je o tolik lepší... Nic nemá hodnotu a neexistuje unikátnost. Grind mě nebaví, ale dostat vše na zlatém podnosu je ještě horší.

    Dokud nebudou ty přístupy míchat, nevidím problém. Jenže oni budou, protože každý stupidní nápad je nutno vyzkoušet.
  • walltar
    No to že to tak není, prostě není jisté. Klidně by to tak mohlo být.
  • Kdyby si napsal, že jsou tu podobné nápady, nenapíšu ani slovo, protože by si měl pravdu. Ty si ale psal o "kopírování" a to se mi už nelíbilo, protože tak to prostě není. *3*
  • Přitom jsou obě hry zmrvené stejně...
  • walltar
    Nevím o žádné takové hře která by mě bavila a nebyla MMO. A taky sou tu víkendy to má člověk času na hraní dost. Já si myslím že je na trhu určitě místo jak pro HC MMO tak pro SC MMO jenom se tyhle dvě skupiny nesmí nikdo snažit nacpat do jedné hry.

    Jinak hru bych na hodinu nikdy nezapínal u mě to že nemám moc času znamená že si zahraju třeba 4h .... dřív sem hrával 8+h. Jinak timesink je v MMO proto že platíš poplatky a musí tě co nejdýl udržet od endgame aby z tebe vytřískali co nejvíc peněz to nemá s definicí MMO nic společného to je možná tak definice vychcanosti té společnosti. Chceš dělat PVP? no tak tady máš nudné PVE a pěkně si tu musíš magrindit levely a gear jinak tě každý přejede jako nic. Chceš zabít něco jiného naž divoké prase? No tak si nagringi level a naber gear a sežen hromadu lidí a potom si můžeš zahrát. Jestli je tohle definice MMO tak potom máme rozdílný pohled na tenhle segment trhu.
  • MrSanta
    Jsem na tom stejně - jediná věc, která mě na tom láká je lore. Ale uvidíme jak se to vyvrbí. Začíná to vypadat trochu lépe, ale stále to není ono.
  • Cahir
    BTW, co používáš za mody?
  • Cahir
    Risen nedostalo 7 pouze kvůli bugům. A 7/10 je adekvátní, dal bych i méně, jelikož ta hra je prostě zmrvená.
  • Zayl
    Definice MMO byla vždycky timesink. Pokud pracuješ, není lepší s přáteli zvolit vhodnější hru? Něco co člověk zapne na hodinu, pobaví se a vypne?
  • To je i ve wowku
  • Myslel jsme obyc questy ne honbu za legendary itemy samo.Hrani pro vsechny je prave u mmo rozhodne + k hratelnosti..protoze cim vice lidi to hraje,tim samozrejme lepe.V TOR je 30min cd na cestovani do jakehokoliv campu na planete,coz hrani rozhodne vyrazne usnadnuje(hral jsem jeste Lotro a Conana a co si pamatuju tak tam byl 1 h cd pouze na jedno urcene misto,coz je velky rozdil).Loadingu v TORu jsou podle me minimalni-na planetach nejsou zadne
  • Hairy_Ass
    Vávrovi je nějakej plantážník, co si živnost založil na pomlouvání Skyrimu v každé diskusi, u zadku. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit