Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • také MMO boli už pred rokmi ale ľudia majú radšej číselká pri portréte postavy....
  • Já se těším, až jednou z MMORPG levely zcela zmizí... už aby to bylo!
  • Masa-san
    Taky mě to napadlo, když jsem četl článek, konkrétně tu pasáž o "nemusíte jít napřed do města pro questy". Pak by už stačilo najít quest givera a odvětit mu "... bandité už nejsou problém ^^"
    Vskutku ideální open-world explorace a questění v jednom.
  • lol ten kluk si je nejakej sebejistej, když na hru nadavam tak jo, skutečne to znamená že mi na hre zaleží, ale pokud to na co nadavam neudelaji jinak tak si ji nezahraju *7*
    a "skvely" napad udelat hlavni cast pribehu v MMO jako singleplayer lol *7*.
  • Trol.diskuzni
    Já se to nesnažím zakrýt - Games.cz udělalo svoji práci dobře.
  • Asharak
    Spíš se snaží zakrýt, že je skyrim fanatikem.
  • Trol.diskuzni
    Tu sratchcku jsem bohužel hrál...
  • deridon
    vždyt jsi Skyrim ani nehrál.. s pravdou ven, ty plantážníku! jsi placený trol ze strany D. Vávry!
  • Trol.diskuzni
    Pojede to aspoň pět minut bez jediného game-breaking bugu? Nein. *5*
  • Asharak
    To si jenom myslíš, však oni to pochopí, že to nemá smysl, když se 15M hráčů hrajících 2-3 MMO rozdělí do skupin po půl milionu a pak je to přestane bavit, a z razu je to jen hra, co není znovuhratelná a chcípla, protože když si ji chceš po pár letech zahrát, žádný server není a sp to nemá. (obecná spekulace s cca údaji)
  • Za trest bych povazoval to, ze zevseho delaj MMO. Ze ja si porad stezuju, kdyz uz to nikdy lepsi nebude
  • Ringwraith
    Kdo to koupí, neprohloupí! *5*
  • Děkuji nějak jsem přehlédl... Doufám že to bude stát za koupi :-)
  • walltar
    UO se snažil napodobit Darkfall ... ale selhal dělali ho nefakčenkové z řecka. Podle mě kopie ultimy s moderní grafikou by byl svatý grál MMO hraní. Když si představím že bych konečně uviděl svého dráčka a nightu ve 3D ..... musím zamáčknout slzu.
  • Cahir
    V létě vychází Dawnguard.
  • walltar
    Volali po multiplayeru tak ho mají. Teď se klidně můžou zadávit v multiplayeru bude toho multiplayeru tolik že ještě budou s radostí vzpomínat jak lezli ve skyrimu po horách a říkali si že by si to zahráli s kámošem.
  • walltar
    Jo kolega mě dělá o L2 přednášky ... Ti bosové přímo ve světě je podle mě to nejlepší co může hra mít. Douvfám že časem budou v GW2 WvW taky bosové aby tohle šlo.

    Si myslím že tyhle starší celkem HC hry byli to nejlepší full loot a PVP ve světě je parádní věc pokud je hra navržená kolem full lootu a open world PVP. Třeba v AOC sem hrál na PVP serveru a když sem asi po padesáté v řadě chcípnul u spawnpointu protože tam stál někdo na plném levelu a zabíjel všechny na jednu ranu, tak sem toho nechal a šel sem na RP. Ale třeba v EVE mě full loot vyhovoval ... ekonomika se točila, většina lidí věděla že musí mít připravenou záloho jak je sejmou a lodě které člověk stavěl měsíce měli jenom ti největší korporace které tahle ztráta tak nebolela.
  • Mne by zajímalo jestli se vytasí s nějakým tím DLC pro Skyrim - připravenejch a favoritovanejch módu na steamu už mám docela dost pro druhé hraní :-)
  • Ringwraith
    Tak hlavně se zdá, že to má klasickej tab targeting combat.

    To je škoda.
  • jsem zvedavej jak dopadne archeage, na papire to vsechno vypada hezky, ale kdyz jsem to videl v akci moc me to nenadchlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit